P2 - Klasse DE-L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

DE-L

Klassiek met barrage

Rubriek aangeboden door:  PAVO


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 8.00
Datum: 27 april 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
h van Rooij
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Kebie Raaijmakers Karamba van orchid’s Kanshebber D-L Sint-Michielsgestel
2 Kim Loman Geralja's Tommie De Mensinghe's Rinaldo D-L Tilligte
3 Frederique Hermans Igmar Nb D-L Eindhoven
4 Juliette Panhuijzen Glenna nn D-L Someren
5 Lynn Vogels Quick Carpe Diem Kadans van de Groenheuvel D-L Helmond
6 Yoni van Santvoort Kailey van der beekerheide NN D-L Nuenen
7 Mila Van Griensven orchid's apollo orchid's Tygo D-L Zeeland
8 622 Jessica Maassen Bockmann's Punto Onbekend D-L Helden
9 Floor Janssen Okidoki Onbekend D-L Sevenum
10 Guusje van den Braken Nejon Star - D-L Rijkevoort
11 Shanti Van Der Steen Riverwood Lady Sparrow Bobby Sparrow Blue D-L
12 Isabel Beekmans Coco Chanel brandy XIII D-L nuenen
13 Floortje Beekmans Sarah Jane nvt D-L nuenen
14 Lynn van Lierop Kantje's Bellamie Mikel D-L asten
15 Niek van Wylick Fortnite Emmickhovens Diego D-L Venlo
16 Sophie Boeijen Rocco Onbekend D-L Helmond
17 Thijs Meulepas fluke nn D-L Zeeland
18 Lisa Kruizinga Kyra onbekend D-L Mierlo
19 Lieke Op het Veld Driesprong' s Gina-gin Non-stop D-L Maria hoop
20 Bente van den Broek Pialotta XS Onbekend D-L Ospel
21 670 Faye Louise Vos Jacodi's Aziel NN D-L
22 Fenne Stokbroeks asterhof's josephine . D-L Weert
23 Rik van de Pas Amalia's Christiaan Orchard wildeman D-L Kaatsheuvel
24 Floor van der Vorst Roetsenest's Bellucci Bowe D-L Veghel
25 Louise Verweij finta kanshebber D-L biest-houtakker
26 Floor Schippers Comodore Priory Prickle D-L Berlicum
27 Britt Driessen Wonder - D-L Beesel
28 Kathy Driessen Topaz - D-L Beesel
29 Giel Jessen Mon Amie Machno Carwyn D-L Stevensweert
30 Joyce Wolters Luxor Samba Boy D-L Montfort
31 Iwan Scheffer Liberty Onbekend D-L Reuver
32 Logan Fiechter Inez HX Entertainer D-L Merksplas
33 Nanne Stultiens Maritzo s. Leuns Veld's Winston D-L Meijel
34 Nikki Hanssen Mutsaards Pascha Sulaatik's Mancinie D-L Egchel
35 Sara van den Hout Fresh orange binky Onbekend D-L Middelbeers
36 Mikai Brandes Orchid's Kylie Kanshebber D-L Markelo
37 Georgina Maas Quinto's Robijn nn D-L Sint Oedenrode
38 Anouk A.M. van de Loo Apple T Oosterbroek Francois D-L Gerwen
39 Daan Adams Vinolia. Viva la bam D-L Veldhoven
40 Kebie Raaijmakers Renolution NOMpower Hoppenhof's Shardon D-L Sint-Michielsgestel
41 Kim Loman Kellogs Lorenzo D-L Tilligte
42 Anouk Ypenberg Lydia van Opstee Kierow van Klaverborch E-L Gemert