2e onderdeel NK Senioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

vd Boogaard Internationaal Snelvervoer Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S2 - Tabel A direct op tijd 1.50m-1.60m

KNHS Regl. 238.2.a                   *** GEWIJZIGD 26-4-2019 11:30 ***

Vrijdag 26 april 2019                   Aanvang: 16:30                          Hoofdterrein


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 26 april 2019
Tijd: 16:30
Prijzengeld
1e prijs: € 5000.-
2e prijs: € 4000.-
3e prijs: € 3000.-
4e prijs: € 2000.-
5e prijs: € 1500.-
6e prijs: € 750.-
7e prijs: € 250.-
Regl. Volgprijzen: € 150.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 433 Amber Fijen El Corrado Gran Corrado Eersel
2 414 Lars Kersten Dobbey Zirocco Blue Egchel
3 432 Aniek Poels Barry White 3 Twisther Swolgen
4 418 Sabrina van Rijswijk Everest W Zapatero Pijnacker
5 408 Jur Vrieling KM Chalcedon Calido I Holwierde
6 436 Emile Tacken Cas Viento Uno W Meterik
7 411 Teddy van de Rijt Itcho Van 't Ruytershof Lord Z Nuenen
8 413 Jens van Grunsven Doma Sue Dollar du Murier Erp Nb
9 440 Anne - Marie Poels Chintorelio Chin Chin Swolgen
10 431 Jarno van Erp Daddycool Go Sandro Boy Oss
11 406 Joost Martens El-rapide Douglas Sevenum
12 420 Roelof Bril Evarado Dubai Westendorp
13 415 Niels Tacken Alexia Z Andiamo Z Meterik
14 401 Emiel Richter Disinaa Rubert R Enschede
15 409 Aniek Diks Fiarabo Diarado Vorstenbosch
16 437 Kevin Olsmeyer Dalvaro Calvaro Z Doorwerth
17 419 Lisa Bongers Elixer Zacharov Wijchen
18 443 Bart Bles Kriskras DV Cooper vd Hefinck Babberich
19 403 Leopold van Asten VDL Groep Falco Clearway Hoogeloon
20 427 Doron Kuipers Empire Chacco blue Mijnsheerenland
21 439 Jan Berben Chilli B Berlin Meijel
Pauze (10 minuten)
22 412 Jens van Grunsven Cika Can Cun La Silla Erp Nb
23 421 Kim Emmen Teavanta II C Z Treasure Z Dinteloord
24 402 Anouk de Ruijter Quantas 15 Quintero Kessel
25 434 Amber Fijen Flying Sam Baltic VDL Eersel
26 430 Jarno van Erp Al Capone Lupicor Oss
27 405 Marcelle Hokse Example Ultimo Staphorst
28 423 Patrick Lemmen Eline Maria M Diamant de Semilly Baarlo
29 407 Jur Vrieling Driandria Carthino Z Holwierde
30 424 Siebe Kramer Zizi Donaldson BH Quidam de Revel Oud Beijerland
31 410 Aniek Diks Huros Winston-jumper R Cantos Vorstenbosch
32 435 Kevin Jochems Cristello H Numero Uno Achtmaal
33 417 Henk van de Pol Looyman Z Numero Uno eindhoven
34 425 Willem Greve Zypria S Canturo Markelo
35 428 Jeroen Dubbeldam Roelofsen Horsetrucks Eldorado Diarado Weerselo
36 404 Leopold van Asten VDL Groep Miss Untouchable Chacco-Blue Hoogeloon
37 426 Doron Kuipers Charley Calido I Mijnsheerenland
38 442 Bart Bles Gin D Clinton Babberich
39 416 Johnny Pals Fernando BH For Pleasure As Belgiƫ
40 429 Frank Schuttert Lyonel Little Joe Oudsbergen
41 441 Gerben Morsink Navarone Z Nabab de Reve Enschede