2e onderdeel NK Junioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Bestronics Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek J2 - Tabel A direct op tijd 1.40m

KNHS Regl. 238.2.a

Vrijdag 26 april 2019                   Aanvang: 13:00                          Hoofdterrein


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 26 april 2019
Tijd: 13:00
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 75.-
6e prijs: € 65.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 55.-
9e prijs: € 50.-
10e prijs: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 229 Nikita Cheung Bella-Donna v/d Laarse Heide Z Bustique Zundert
2 224 Niels Bulthuis Gicero Cicero Echt
3 207 Zoe Schipper Halla vd Wellington Contact vd Heffinck Tilburg
4 240 Fien van de Goor Hanfielou Spartacus Sevenum
5 201 Sam van der Venne Contador Z Chippendale Z Ossendrecht
6 213 Chiem Bosboom Eylin Sir Corland Schiedam
7 214 Madee Schuttenbeld George ZG Clinton Almelo
8 212 Laura Hoefsloot Equity Numero Uno Amersfoort
9 233 Vincent Dings Daylight HDH Ustinov Heeze
10 238 Ellenore Kluin Haley D Warrant Schijndel
11 222 Jens van der Meer Eclips Cardento Tilburg
12 205 Jip Spruijt Fyolieta SH Carambole Epe
13 210 Sanne ter Haar Wubbo Jumbo Jet Hierden
14 209 Ilse Tolboom Gartbreaker Heartbreaker Bunschoten
15 230 Mans Thijssen Punjab Perigieux Sevenum
16 216 Mel Thijssen Galisha Numero Uno Sevenum
17 228 Nikita Cheung Bellisimo v/d Laarse Heide Z Berlin Zundert
18 225 Niels Bulthuis Genereux Fortuna Wizzerd Echt
19 236 Maartje Verbakel Franklin 6 For Edition Lieshout
20 227 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z Liessel
21 239 Elize van de Mheen Dakota B Calvaro Hoevelaken
22 203 Beau Schuttelaar Cabernet do Itinga Cardento Tegelen
23 221 Enrico van Manen C'est La Donna-y Montreal Stroe
24 219 Babs Kerkhoffs Evita van Spieringen Eros Platiere Kelpen- Oler
25 220 Marie Sandell Naughty Concert Anthy sur Leman
26 237 Elike Morsink Dakina II Indoctro De Lutte
27 218 Senna Everse Everto Harley VDL Waddinxveen
28 235 Nina van Enckevort Darc du Rona Z Diarado Sint -oedenrode
29 202 Philippe Houtackers Concano Come on Weert
30 208 Ilse Tolboom Figo Zapatero VDL Bunschoten
31 206 Jeffrey Schmitz Wetric Van Beek Great Pleasure Schimmert
32 231 Mans Thijssen Charlie Casall Sevenum
33 232 Vincent Dings Gibeon HDH Indoctro Heeze
34 217 Mel Thijssen Go go jumbo Mylord Carthago Sevenum
35 211 Meike Zwartjens Twister de la Pomme Darco Raalte
36 226 Iris Michels Eggcelent Cardento Liessel
37 223 Elize van de Mheen Ferdinand Verdi Hoevelaken
38 204 Beau Schuttelaar Illinois Z Iowa Tegelen
39 234 Gerrit Veenstra Loridon van T & L Horion de Libersart Drachtstercompagnie