B4 - Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek B4            Klasse M     Aanvang: 12.30  uur

2-fasen

Aangeboden door: Blom Opleidingen


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 26 april 2019
Tijd: 12:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
b van Enckevort
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Anne - Marie Poels D-Izembla Z Dexter Swolgen
2 Ruud Vermeulen Ibesi Zambesi Swolgen
3 632 Joost Martens Larcone Larimar Sevenum
4 Alexander Vincentius Impossible Zirocco Blue Heesch
5 667 Rob Heyligers Iwellie R58 NN Asten
6 Sacha de Wit Nic Nac Montender Ossendrecht
7 John Steeghs Champion PS Z Comilfo plus Z Meterik
8 Monique van den Broek Natsu de carmel Emerald Sevenum
9 624 Kristian Houwen Isa VM Action Breaker Wanssum
10 Niels Tacken Cordis Totalis Comilfo Plus Z Meterik
11 Johan Klein Zieverink Inspector Gentleman Lierop
12 Thijs Derks Iniesta Lordanos Uden
13 649 Dave Maarse Cunami Clinton I Wellerlooi
14
15 669 Jasper Bulthuis Hilton Contendros Echt
16 Loewie Joppen Unbelievable nn Maasbree
17 Rodrigo Almeida Havel van de wolfsakker - Maasbree
18 Joep van der Kampen Hello Ambler Gambler Sevenum
19 Claudia Verburgt Pacini Pacino Hoogeloon
20 Lizzy van der Vorst High five Clinton Geldrop
21 Stephanie Jennen Ice Age Dakar Balen
22 Pieter Keunen Illusion Don Diablo Kessel
23 Annabelle Poels Ibiza Cartano Oeffelt
24 Stella Rohlcke Iscayo Biscayo Someren
25 Thom van Dijck Com. van www.Olland.Biz Caleandro Sint oedenrode
26 Reggy Hoffmann Gucci Indoctro Helmond
27 629 Henk Frederiks Curacao du Buget NN Wapserveen
28 Jan Janssen Europe Crusador Merselo
29 Luc van Horen Ino Numero Uno Kessel
30 Anne - Marie Poels My Lady Elvis ter Putte Swolgen
31 Ruud Vermeulen Flicka Zirocco Blue Swolgen
32 Alexander Vincentius Irocco Grey Zirocco Blue VDL Heesch
33 Boy Peels Zao D'Hyrencourt Zandor Z Waalre
34 Yves Winkelmolen Hilton Untouched Son en breugel
35 Rosanne Janssen High Jumper V. Ukato Lierop
36 John Steeghs Now or Never Nabab de Reve Meterik
37 Kristian Houwen Il Magnifico Ukato Wanssum
38 Thijs Derks Iscolavsco Fortuna Berlin Uden
39 650 Dave Maarse Juanfran Wellerlooi
40 Marwin van den Nieuwenhuijzen Ikigai Elvis ter putte Sint Oedenrode
41 Jasper Bulthuis Quiero NN Echt
42 661 Iago Fratti Ilinn Van Gogh Mierlo
43 Loewie Joppen Important Style Falaise de Muze Maasbree
44 Janneke Verlouw Gezant Quadros Maasbree
45 Niels de Louw Impala Rascin Asten
46 Riwan Suardes Carat - Asten
47 Sacha de Wit Millstream's Galetto Zirocco Blue Ossendrecht
48 Joep van der Kampen Horafina For Fashion Sevenum
49 Tim van de Oetelaar Icarus R Echo van t Spieveld Kessel
50 658 Niels Tacken Incognito Baltic VDL Meterik
51 Stephanie Jennen Toulouse Toulon Balen
52 Pieter Keunen Miss Washington President Kessel
53 Sanne van Gendt Lincom's Illusion Arezzo vdl Nuenen
54 Elke van de Broek Gerona Triomphe de Muze Zeeland
55 Natalia Majchrowicz VDL Groep Idylle Balou du Rouet Z Hoogeloon
56 Tara van der Leegte Calipso Vainqueur Waalre
57 Jur van Kimmenade Bizet Verdi Weert
58 Jorn Emschove VDL Groep Julian Caretino Gold Hoogeloon
59 Larissa Bijl High Limits Gentleman Deurne
60 668 ALice Lazzarini Ivo Numero Uno Heeswijk
61 Ozgur Ozkan Lady Lover Leasure Z Helmond
62 651 Sergi Segura Montane Iowa VLS Andiamo Weert
63 Anne-martine van Liere Gitano v Quality Time Weert
64 656 Christel Spitters Ilordina Clarimo Meijel
65 Mandy Jansen Ileva S Ambler Gambler Breugel
66 Richelle Coppelmans Hidcote Harmony Deurne
67 Wouter Enzerink Guess Who ukato Asten-heusden
68 Linda Peeters Domino Ukato Beringe
69 Vera Heyms El Ganador G Warrant Oirschot
70 Jikke van Gerven Cent Carats Tangelo van de Zuuthoeve Swolgen
71 Rik Haves beauty Carolus 210034486 Haelen
72 Geertje Van Aarle Diamond Lady Ustinov Heeswijk Dinther
73 Karlijn van Roy Enrique M Harly VDL Oirschot
74 Danielle Koolen Elisha di Lana Numero Uno Bakel
75 Lynn van Kraaij Cookie Monster Cassin Helmond
76 Chayen Ramakers Fiesta HX nn Sint odilienberg
77 Joyce Habraken Common Sense Canturo Heeze
78 Emma Weber Emorania P Berlin Boekel
79 Rianne Heerebeek Fabulous Spartacus Oostelbeers
80 Juus Bankers Svea La Douche Z Spartacus Deurne
81 Malin de Vries Dollar Girl Startrek Leende
82 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II Meijel
83 Miranda Wagemakers Feddebezi SW Contendro Riel
84 John Driessen Cupido Contendro Beesel
85 Maaike Schoormans Iron Man nn hapert
86
87 Indira Jussen Quaresta Z Quasimodo Z Veghel
88 Fleur van Lier Helrike Harley vdl Sevenum
89 Anna Geldermans Seatle Spartacus
90 Lynn van den Boogaert gemelion emelion
91 Sophie Schoonwater Hismelanta Spartacus Neeritter
92 Sanne van Gendt Lincom's Ivory CL Cardento Nuenen
93 Manon van Rixtel Happyness Harmony Oploo
94 662 Elke van de Broek Ely Blue Chacco blue Zeeland
95 Natalia Majchrowicz VDL Groep Iron Z Charisma Z Hoogeloon
96 Tara van der Leegte Pepperhill Negro Waalre
97 Ozgur Ozkan Hard Bitt Cassini Helmond
98 Larissa Bijl It's be gentle Donder Deurne
99 ALice Lazzarini Amarant VHG Z Air Jordan Heeswijk Dinther
100 Anne-martine van Liere Harissa Hos d'O Weert
101 Sergi Segura Montane My Cazi My Tender Weert
102 Christel Spitters Zandcartheuzen z Zandor z Meijel
103 Amber Thaens Florite Azteca VDL Someren
104 Chiara Monnissen Chanel v/h groenhof Z Cicero Z Kleine brogel
105 Mandy Jansen Aphrodite SZ Andiamo Z Breugel
106 659 Kim Bressers Hurricane Canabis Z Helmond
107 Ida Sjogren Gio P Bernini Asten
108 Wouter Enzerink Excuse me Quintender Asten-heusden