B3 - 1m35 Twee fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek B3       1.35m.        Aanvang: 9.00 uur

2-fasen

Rubriek aangboden door: Emmers Ruitersport


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 26 april 2019
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
h van Rooij
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Maikel van der Vleuten El Wikke Eldorado Someren
2 Miranda Harrington Ghandi Baltic Ospel
3 Rob Heyligers Go-Go A'lee Spring power Asten
4 Monique van den Broek Cita vd Helle Chin Champ Sevenum
5 Wilton Porter Caretinhus Caretino 2 Weerselo
6 Anouk de Ruijter Huepens Conquestador Chin chin Erbe Kessel
7 Siebe Kramer Cherise Tenerife VDL Oud Beijerland
8 Sander Sauve Darling blue Mr blue Lierop
9 John Steeghs Monty van de Withoeve Enrico van de Withoeve Meterik
10 Skye Morssinkhof G-Vingino Blue Zirocco blue vdl Hierden
11 Rebecca Kaarem Giberolita C-Ingmar Eindhoven
12 Ozgur Ozkan Cool Berlin Berlin Helmond
13 Terry van de Wetering Quiz Me Quintender Gemert
14 Manon Hees Gibson Spartacus Meterik
15 Emile Tacken Selva Stolzenberg Meterik
16 Rob van Bussel Chica du Buisson Z Calvaro Z asten heusden
17 Denise De Jongh Zolino Onbekend Asten
18 anne-sophie milette Evita Numero Uno Poppel
19 505 Hester Klompmaker Guesssina Zirocco Blue Buitenpost
20 Jan Schuttert Good Farming HS Carrera VDL Ommen
21 Gerrit Veenstra homer v t& L z houston Drachtstercompagnie
22 Yves Winkelmolen Davinci Z Dutch capitol Son en breugel
23 Loewie Joppen Hantano Quasimodo Maasbree
24 657 Eric van der Vleuten Louis Vuitton vd Wouwerse Veld Thunder vd Zuuthoeve Someren
25 Braden James Cidane Heartbreaker Putten
26 Sam Versteijnen Giandra Ukato Berkel-enschot
27 Miguel Laiz Zandio Rocher de Laume - Mierlo
28 Ellis Pex Edalinda Lexicon sint joost
29 Pieter Keunen Gitania Cantos Kessel
30 Tani Joosten Carioca de Riverland Epsom Gesmeray zevenaar
31 Maurice van Vliet Paardenwagentje.NL Flow-Versen Nabab de Reve Hoeven
32 621 Bert-jan van de Pol Flinstoon van de Wolfsakker Arizona Neerpelt
33 Henk Frederiks Gogo bodeno Numero uno Wapserveen
34 635 Marcel Groen Cadesso Cabachon Mierlo
35 663 Jan Janssen Hally Berry nn Merselo
36 527 Mathijs van Asten Amichi H Z Ami Z Ysselsteyn
37 Dave Maarse Falco Carambole Wellerlooi
38 Johan Klein Zieverink GINA phin phin Lierop
39 613 Marielle Friesen Stakkabisa Stakkatol Ommel
40 Stephanie Jennen Nababette Z Nabab de reve Balen
41 Tim van de Oetelaar Highlight HX Elvis ter Putte Kessel
42 Sander Sauve Goldika Numero uno Lierop
43 Skye Morssinkhof Checkpoint Chacco Chacco-blue Hierden
44 Christina Nielsen Carlo De Groom Onbekend America
45 Boy Peels Intendro Zeldenrust Indoctro Waalre
46 644 Kenji Morimoto LEROY 175 Lasino
47 Emile Tacken Another Lady Padinus Meterik
48 Manon Hees Capelotti Calvaro Meterik
49 Nando de Miranda Haioba Bubalu VDL Heythuysen
50 Kristian Houwen Gingin Balia SMH Chin Chin Wanssum
51 516 Jarno van Erp Eye-Catcher Go Harley Oss
52 Braden James Elastique HST Numero Uno Putten
53 571 Frank Schuttert G. Termie R 54 Rubert R Oudsbergen
54 Loewie Joppen Idagio van het nerenhof Diktator van de boslandhoeve Maasbree
55 Rodrigo Almeida Lycero St. Hubert Cicero Maasbree
56 Stella Rohlcke Ive got the key Womanizer Someren
57 627 Henk Frederiks Harm B Eldorado van de Zeshoek Wapserveen
58 Malin Parmler Lennox van’t Eigenlo Echo van’t Spieveld Mierlo
59 530 Siebe Kramer Golddigger Nabab de Reve Oud Beijerland
60 Joost Martens Faline Eldorado van de Zeshoek Sevenum
61 Niels Tacken Good luck Onbekend Meterik
62 520 Pieter Keunen Gaspahr Berlin Kessel
63 Rob Heyligers Zeline Hemmingway Asten
64 Maikel van der Vleuten Hangover Canturo Someren
65 Monique van den Broek Ha-cantos Cantos Sevenum
66 Mathijs van Asten Yugadin Ysselsteyn
67 Dave Maarse Fashion Ustinov Wellerlooi
68 508 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin Lierop
69 Wilton Porter Delinquent JX Darco Weerselo
70 648 Ozgur Ozkan Alice J.K.H.Z Aristo
71 Anouk de Ruijter Howdi Indoctro Kessel
72 Miranda Harrington Chiva Z Chippendale Z Ospel
73 Boy Peels Gamble ES Naba de Reve Waalre