N3 - 1m40 (Kwalificatie Grote Prijs)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Goed Werk Communicatie Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek N3 - Tabel A direct op tijd 1m40  - KNHS Regl. 238.2.a

Vrijdag 26 april 2019                   Aanvang: 08:30                          Hoofdterrein


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 26 april 2019
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 400.-
2e prijs: € 300.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 534 Lucas Coimbra Increible vh Laar Clinto Mierlo
2 535 Ciaran Dreeling Black Out Cara Touche Heeze
3 522 Lucille Billet Ciolga Bs Indoctro Rijsbergen
4 537 Jennifer Yifan Zhang Exeption HS Quasimodo Amsterdam
5 515 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Gladstone Grison van den Bisschop Asten
6 620 Bert-jan van de Pol Calgary Concorde Neerpelt
7 541 Christina Nielsen Griffin 16 Cavalier Royal America
8 542 Maikel van Mierlo Follow Up Andiamo Koningslust
9 543 Rodrigo Almeida Isolde vd Heffinck Contact vd Heffinck Maasbree
10 607 Leopold van Asten VDL Groep Chaccola Chacco-Blue Hoogeloon
11 598 Siebe Kramer Evermeta Mr. Blue Oud Beijerland
12 544 Loewie Joppen International Popcorn Bustique Maasbree
13 545 Nando de Miranda Zandora Z Zandor Z Heythuysen
14 660 Marwin van den Nieuwenhuijzen Eton Clinton Sint Oedenrode
15 547 Lisa Bongers Donbalian Carthino Z Wijchen
16 548 Josta van Straaten Dior Flipper d'elle Den Ham
17 549 Marcel Groen Chico Z Clinton Mierlo
18 550 Reggy Hoffmann Uricane du Tonnerre Quaprice Bois Margot Helmond
19 511 Amber Fijen Centogran Cento Eersel
20 553 Henna Vahantila Zino Gentleman Kessel
21 554 Rogier Linssen Cynthia Calvados Z Kessel
22 557 Dave Maarse Fornarina Z Carthino Z Wellerlooi
23 559 Jarno van Erp Bon Giorno Go Tygo Oss
24 562 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker Lierop
25 563 Thom van Dijck Don Diablo Vaillant Sint oedenrode
26 633 Joy Lammers Froukittaire Emilion Hamont
27 566 Sabrina van Rijswijk Lely vd Bisschop Elvis ter Putte Pijnacker
28 567 Kristian Houwen Drop Shot VM Kannan Wanssum
29 568 Tim van de Oetelaar Fiola Bustique Kessel
30 569 Pieter Keunen Eigenwijs V Verdi Kessel
31 521 Michel Hendrix Fair Field Zirocco Blue VDL Kessel
32 610 Aniek Poels Evivera Contendro Swolgen
33
34 593 Tim Lips Destenation Vingino Breda
35 529 Frank Schuttert Latina van het Avenhof Diarado Oudsbergen
36 572 Marielle Friesen Carte Blanche Cartogran Ommel
37 573 Teddy van de Rijt Allerdings II Arpeggio Nuenen
38 574 Delphine Klopper W-Gladdys vd Lindehoeve Z Weldon I Badhoevedorp
39 630 Sven Peters Chrysler B Vingino Enschede
40 576 Sacha de Wit Gam Sara Baltic Ossendrecht
41 518 Sanne Thijssen Carado 3 Cornado NRW Sevenum
42 578 Renee de Weert Grand Blanc Tangelo van de Zuuthoeve Sevenum
43 579 Kevin Jochems Kyamant vh Spieveld Diamant de Semily Achtmaal
44 506 Maikel van der Vleuten Canisha Cancara Someren
45 581 Stella Rohlcke Delina Verdi Someren
46 582 Malin Parmler JK Horsetrucks Hopefull Mr. Blue Mierlo
47 583 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca VDL Asten
48 584 Tariq T. Khrisat ThomasCourt Douglas Waalre
49 585 Ozgur Ozkan Viper Z Vleut Helmond
50 586 Miranda Harrington Gravin A - Ospel
51 587 Yannick Hendrikx Goodtime Ultimo Heythuysen
52 612 Katie Fletcher Grace Vingino Maaseik
53 589 Alexander Vincentius Glasgow O Lord Z Heesch
54 590 Michelle Bouman Damos Vaillant Baarle Nassau
55 524 Jeroen Dubbeldam Donjo Zirocco Blue VDL Weerselo
56 592 Monique van den Broek Corsari van de Helle Comme il Faut Sevenum
57 594 Joost Martens Cascarhino Askari Sevenum
58 502 Boy Peels Ceazor Z Concord Z Waalre
59 596 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek Meterik
60 555 Doron Kuipers Freestyle Cantos Mijnsheerenland
61 597 Aniek Diks Greenday Eldorado van de Zeshoek Vorstenbosch
62 599 Jur Vrieling Fiumicino vd Kalevallei Plot Blue Holwierde
63 600 Beau Schuttelaar Fuji Ustinov Tegelen
64 601 Willem Greve GoGo Zirocco Blue Markelo
65 602 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
66 551 Veronique Morsink Zakina Z Zandor Z De Lutte
67 603 Lars Kersten Dora de Ness Nabab de Reve Egchel
68 604 Johnny Pals Excentriek Ustinov As
69 605 Niels Bulthuis Quote Z Quasimodo Z Echt
70 606 Peter Bulthuis Lolita Cento Echt
71 533 Wilton Porter Caletto Cabana San Patrignano Cassini Weerselo
72 609 Anouk de Ruijter Je suis d’et Castanoo Cardento Kessel
73 611 Emiel Richter Sundance Padinus Enschede
74 588 Claudia Verburgt Abbervail Lightning Ard VDL Douglas Hoogeloon
75 438 Eric van der Vleuten Snoes Clarimo someren