1e onderdeel NK Junioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

CaterEvents Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek J1 - Tabel C, Snelheid- en Wendbaarheidswedstrijd 1.35m 

KNHS Regl. 263 / 239

Donderdag 25 april 2019                   Aanvang: 12:00                          Hoofdterrein


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 275.00
Datum: 25 april 2019
Tijd: 12:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
J Junioren
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 75.-
6e prijs: € 65.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 55.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 203 Beau Schuttelaar Cabernet do Itinga Cardento Tegelen
2 239 Elize van de Mheen Dakota B Calvaro Hoevelaken
3 209 Ilse Tolboom Gartbreaker Heartbreaker Bunschoten
4 227 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z Liessel
5 230 Mans Thijssen Punjab Perigieux Sevenum
6 217 Mel Thijssen Go go jumbo Mylord Carthago Sevenum
7 233 Vincent Dings Daylight HDH Ustinov Heeze
8 229 Nikita Cheung Bella-Donna v/d Laarse Heide Z Bustique Zundert
9 225 Niels Bulthuis Genereux Fortuna Wizzerd Echt
10 219 Babs Kerkhoffs Evita van Spieringen Eros Platiere Kelpen- Oler
11 207 Zoe Schipper Halla vd Wellington Contact vd Heffinck Tilburg
12 234 Gerrit Veenstra Loridon van T & L Horion de Libersart Drachtstercompagnie
13 213 Chiem Bosboom Eylin Sir Corland Schiedam
14 210 Sanne ter Haar Wubbo Jumbo Jet Hierden
15 221 Enrico van Manen C'est La Donna-y Montreal Stroe
16 202 Philippe Houtackers Concano Come on Weert
17 212 Laura Hoefsloot Equity Numero Uno Amersfoort
18 238 Ellenore Kluin Haley D Warrant Schijndel
19 240 Fien van de Goor Hanfielou Spartacus Sevenum
20 235 Nina van Enckevort Darc du Rona Z Diarado Sint -oedenrode
21 201 Sam van der Venne Contador Z Chippendale Z Ossendrecht
22 206 Jeffrey Schmitz Wetric Van Beek Great Pleasure Schimmert
23 220 Marie Sandell Naughty Concert Anthy sur Leman
24 236 Maartje Verbakel Franklin 6 For Edition Lieshout
25 218 Senna Everse Everto Harley VDL Waddinxveen
26 211 Meike Zwartjens Twister de la Pomme Darco Raalte
27 222 Jens van der Meer Eclips Cardento Tilburg
28 214 Madee Schuttenbeld George ZG Clinton Almelo
29 215 Thieu Huijbregts Dalida van de Zuuthoeve Thunder van de Zuuthoeve Rijsbergen
30 237 Elike Morsink Dakina II Indoctro De Lutte
31 205 Jip Spruijt Fyolieta SH Carambole Epe
32 224 Niels Bulthuis Gicero Cicero Echt
33 204 Beau Schuttelaar Illinois Z Iowa Tegelen
34 216 Mel Thijssen Galisha Numero Uno Sevenum
35 226 Iris Michels Eggcelent Cardento Liessel
36 231 Mans Thijssen Charlie Casall Sevenum
37 228 Nikita Cheung Bellisimo v/d Laarse Heide Z Berlin Zundert
38 232 Vincent Dings Gibeon HDH Indoctro Heeze
39 223 Elize van de Mheen Ferdinand Verdi Hoevelaken
40 208 Ilse Tolboom Figo Zapatero VDL Bunschoten