B1 - 1m30 Twee fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek B1          1.30m.           Aanvang: 8.30 uur      Let op: gewijzigde aanvangstijd!!!

2-fase                    Donderdag 25 april 2019

Rubriek aangeboden door:  Goed Werk Communicatie


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 25 april 2019
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
b van Enckevort
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Rebecca Kaarem Giberolita C-Ingmar Eindhoven
2 Pieter Keunen Gitania Cantos Kessel
3 Siebe Kramer Cherise Tenerife VDL Oud Beijerland
4 Mathijs van Asten Hotspot Hors la Loi Ysselsteyn
5 Lianne Kuypers Hermantico Comme il Faut Heythuysen
6 Jos van Heijst Cesar D Vegas Vdl Son en Breugel
7 Kim Sturme Erano Carthino Z Bakel
8 Dennis Evertse Zirrocco Z Zavall VDL Bakel
9 Jorn Emschove VDL Groep Hurricane Numero Uno Hoogeloon
10 Manon van Rixtel Diorella Calvino Z Oploo
11 Aimee van Gerwen Bleu Star Mr. Blue Vught
12 Miguel Laiz Zandio Rocher de Laume - Mierlo
13 Fleur van Lier Gusto van de Elzenhorst Diarado Sevenum
14 Christina Nielsen Carlo De Groom Onbekend America
15 Ozgur Ozkan Alice Du Wonderland Aristo Helmond
16 Iago Fratti Clear round - Mierlo
17 Chen Rich Koska Spartacus Liessel
18
19 Nikki de Vries Gracia Calvino Z Helvoirt
20 Sam Versteijnen Hyon Verdi Berkel-Enschot
21 Miranda Harrington Chiva Z Chippendale Z Ospel
22
23 Pieter Coppes Geneve C Warrant bergharen
24 635 Marcel Groen Cadesso Cabachon Mierlo
25 Harry van Dooren Caire vdv z Calvino Heeze
26 Maaike Schoormans Douglass Egypte Douglass Hapert
27 613 Marielle Friesen Stakkabisa Stakkatol Ommel
28 Gerrit Veenstra homer v t& L z houston Drachtstercompagnie
29 Kristian Houwen Gingin Balia SMH Chin Chin Wanssum
30 Rob van Bussel Imke Asrael asten heusden
31 646 Renee de Weert Experience - Sevenum
32 638 Marwin van den Nieuwenhuijzen Elvixis Sir Shutterfly Sint
33 605 Niels Bulthuis Quote Z Quasimodo Z Echt
34 Jasper Bulthuis Gucci Flamingo Harley VDL Echt
35 Tim van de Oetelaar Highlight HX Elvis ter Putte Kessel
36 Dave Maarse SOOS BV's Duc de Kerihuel Padinus Wellerlooi
37 625 Henk Frederiks Gogo bodeno Numero uno Wapserveen
38 631 Joost Martens Maybel e Fiji off colors Sevenum
39 Nando de Miranda Haioba Bubalu VDL Heythuysen
40 John Steeghs Golden lady tn Zambesi Meterik
41 Monique van den Broek Ha-cantos Cantos Sevenum
42 Luc van Horen High Fidelity Spartacus Panningen
43
44
45 Rebecca Hellemons T-Gavoli Z Twister De La Pomme Oudenbosch
46 Skye Morssinkhof Checkpoint Chacco Chacco-blue Hierden
47 Anne-martine van Liere Gilithyia VLS Zagreb Weert
48 Sergi Segura Montane Homerun VLS Emilion Weert
49 619 Bert-jan van de Pol Ginette Non Stop Neerpelt
50 Rob Heyligers Frodo C Marlon Asten
51 Boy Peels Happy Boy Numero uno Waalre
52 Malin Parmler Lennox van’t Eigenlo Echo van’t Spieveld Mierlo
53 Maikel van der Vleuten El Wikke Eldorado Someren
54 Niels Tacken Good luck Onbekend Meterik
55 Johan Klein Zieverink Hokyra Fortuna Zambesi Lierop
56 636 Piet Raijmakers Jr. I'aM Specialized Z I'M Special de Muze Asten