Klasse M zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.00
Datum: 6 april 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 281 Tom Martens Milano Emerald Nederweert
2 johnny stevens Danone nn Bocholt
3 Marwin van den Nieuwenhuijzen Indira-Retta Plot blue Sint Oedenrode
4 35 Lars Kersten Griffin - Egchel
5 37 Amy Eriksson Chapeau Diamant de Semilly Egchel
6 220 Aafke Timmermans Dopharma’s Ida Numero Uno Middelbeers
7 Gert-Jan Hubrechts Dosja Xx Peer
8 Sergi Segura Montane Falco Chamberlain Weert
9 Anne-martine van Liere Gitano v Quality Time Weert
10 Miguel Laiz Zandio Castor Numero Uno Mierlo
11 23 Ruud Vermeulen Ibesi Zambesi Swolgen
12 256 Anne - Marie Poels D-Izembla Z Dexter Swolgen
13 Tiare Marin Cockcroft Cassinia Cassin Nederweert
14 67 Journey van Eerd Knegt's Glenn R Spartacus Veldhoven
15 Gijs van de Mortel Ilodiena W Victorio Egchel
16 Vincent Dings Ivory HDH Cream on top Heeze
17 Jorn Emschove VDL Groep Julian Caretino Gold Hoogeloon
18 Rob Heyligers Casanova Calido Asten
19 Jan Janssen illard de la pomme Gaillard de la Pomme Merselo
20 Manon van Rixtel Happyness Harmony Oploo
21 Thijs Derks Iniesta Lordanos Uden
22 Ruben Mulders Allegre Miltoo Allure Bocholt-Reppel
23 Niels Knape Dynamite Nintender Swalmen
24 Nicole Mestrom idagonda Zirocco blue VDL Swalmen
25 Hermano Marin Deluxe Desperado Bocholt
26
27 102 Shane Dwan Ide W Emilion Kessel
28 45 Gabryella Dufour Iester Jazz de coquerie Neerkant
29 28 Teddy van de Rijt Ghita Eldorado van de Zeshoek Nuenen
30 50 Lisanne van de Pasch Chianti Argentinus Helmond
31 Laura Lorenzetti Madonna Z - Leunen
32 Nando de Miranda Django de Semilly Nartago de Semilly Heythuysen
33 Thom van Dijck Com. van www.Olland.Biz Caleandro Sint oedenrode
34 Bas Theeuwes Dopharma’s Hester Arizona Middelbeers
35 Sander Sauve Goldika Numero uno Lierop
36 25 Ruud Vermeulen Flicka Zirocco Blue Swolgen
37 16 Anne - Marie Poels My Lady Elvis ter Putte Swolgen
38 Carlijn Sturme Inadja Celano Bakel
39 Rodrigo Morgado Emiel Cicero Z van Paemel Venray
40 Sergi Segura Montane Caramel de la Creme Corlensky G Weert
41 johnny stevens Duanda nn Bocholt
42 Marwin van den Nieuwenhuijzen New Star Dublin van Overis Z Sint Oedenrode
43 Jorn Emschove VDL Groep Hurricane Numero Uno Hoogeloon HC
44 Danielle Koolen Elisha di Lana Numero Uno Bakel
45 Ruben Heijligers Helena R Namelus r Asten
46 Elkie Jimenez-Peters Ghylloria .. Bocholt
47 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
48
49 Lieselot Boons Borlando Orlando Nijlen
50 Sofie Ekestubbe Gladwyne nn Glanshammar
51 280 Asli Akozbek Guess what's my name Cardento
52 Linda Peeters Domino Ukato Beringe
53 Meghan Gillot Catch you Catoki Zutendaal
54 65 Malin de Vries Dollar Girl Startrek Leende
55 Aafke Timmermans Herrera NN Middelbeers
56 Miguel Laiz Zandio Rocher de Laume - Mierlo HC
57 95 Tim van de Oetelaar Hera NN Kessel
58 Tiare Marin Cockcroft Lucky Lady vdb Nabab de Reve Nederweert
59 66 Journey van Eerd Knegt's Icelos Eickenrode Dakar VDL Veldhoven
60 Gijs van de Mortel Isa xxxxxxxxxxx Egchel
61 Vincent Dings Fred HDH Nn Heeze
62
63 Rob Heyligers Magic King v/h Keizershof Andiamo Asten
64 Jan Janssen it's mistery Gaillard de la Pomme Merselo
65 Manon van Rixtel Diorella Calvino Z Oploo
66 297 Thijs Derks Iscolavsco Fortuna Berlin Uden
67 298 Ruben Mulders Healy Z hot-shot vh Dingenshof Bocholt-reppel
68 224 Elisabeth Aspen Hirsinaa Van Gogh Evertsoord HC
69 222 Niels Knape Capriglia W Cachas Swalmen HC
70 125 Nicole Mestrom Eodyminka Odermus z Swalmen HC
71 221 Hermano Marin Mimmi de laubry Elvis ter putte Bocholt HC
72 Anne-martine van Liere Gilithyia VLS Zagreb Weert
73 Sergi Segura Montane Iowa VLS Andiamo Weert
74 johnny stevens Electrabel z X Bocholt
75 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fox Indoctro Sint Oedenrode
76 243 Rodrigo Morgado On Top Burggraaf Venray
77 282 Laura Lorenzetti King Westleven Z Kasanova de la Pomme Leunen