Klasse L vrijdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 5 april 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 2 Anouk de Ruijter Jones Kannan Kessel
2 Johan Bergs Louis Ducaet Nabab de Reve Vierlingsbeek
3 Gijs van de Mortel Imonia Zambesi Egchel
4 268 Johan Bergs Louis Ducaet Nabab de Reve Vierlingsbeek HC
5 Jeroen Scheepers Invinity HJ Cardento Rotem
6 Dave Maarse Juanfran Kannan Wellerlooi
7 105 Mirjan Horyon Heart te Beat Action Breaker Meijel
8 106 Christel Spitters Ilordina Clarimo Swolgen
9 255 Anne - Marie Poels Alba Arpeggio Swolgen
10 Gabriel Coumans I’m a star Quick Star Deurne
11 7 Rogier Linssen Jiosco - Kessel
12 Laura Lorenzetti Quicon G Quidam de Revel Leunen
13 148 Yannick Hendrikx Iworka - HC
14
15 Mart Sander Aarma Copperfield Balou du roueti8 MAASEIK
16 81 Tim van de Oetelaar Infinity - Kessel
17 Valerie Pex Obama van de kwachthoeve Kasanova de la pomme Sint joost
18 75 Mireille Couperus Isis Zirocco Blue VDL Kessel
19 Reggy Hoffmann Gucci Indoctro Helmond
20 Linda Järn Inez Z Iowa Venlo
21 Jorn Emschove VDL Groep Julian Caretino Gold Hoogeloon
22 Johan Bergs Jersina Carrera Vierlingsbeek
23 3 Anouk de Ruijter Tudor Thunder vd Zuuthoeve Kessel
24 Gijs van de Mortel Handsome cara Ticallux Verte Egchel
25 Jeroen Scheepers Olando L'arc de triomph Rotem
26 Dave Maarse Je m'apelle Balou Balou de Rouet Wellerlooi
27 Mirjan Horyon Irish Wiskey Andiamo Meijel
28 265 Alma Ranebo I Cascarillo
29 Veronique van Wijlick Coldplay Z Cicero Z Kessel
30 Denise De Jongh I’m Quality Time Quality Time Asten
31 Hermano Marin Centina Centadel Bocholt
32 Izabella Almquist Ivy Ustinov Nederweert
33 101 Shane Dwan Joy Rider HX Entertainer Kessel
34 136 Joep van der Kampen Horafina For Fashion Sevenum HC
35 132 Lore Penders Gorgeous Nn Maaseik HC
36 8 Rogier Linssen Jayde Elvis ter putte Kessel
37 Laura Lorenzetti King Westleven Z Kasanova de la Pomme Leunen
38 149 Yannick Hendrikx Ibalius Everglade HC
39 107 Christel Spitters Silver Moon Feinsnitt Swolgen
40 11 Anne - Marie Poels Just Talente Crunch Swolgen
41 107 Christel Spitters Silver Moon Feinsnitt Swolgen HC
42 Johan Bergs Iniesta Zirocco Blue Vierlingsbeek
43 Gijs van de Mortel Ilodiena W Victorio Egchel
44 Jeroen Scheepers Ivar Douglas Rotem
45 134 Dave Maarse Ilette Astrello Wellerlooi HC
46 6 Anouk de Ruijter Thuur Tyson Kessel