Klasse B Groep 1


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse B Direct op stijl

Deze rubriek wordt gesponsord door: Stouten Fourage


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 23 februari 2019
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 70.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
6e prijs: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Cheryl Hartmeijer Esperado Phin Phin Breda
2 28 Conan Wright Cami NN HC
3 65 Gerd Jan Horsmans Jus d'orange Douglas HC
4 68 Jason Sanchez Johnson Intens ES NN
5 73 Alex Tejada Beroiz Jimmy ES NN HC
6 192 Maxi de Weert Incredible Van Gogh Ossendrecht
7 Ellen Hansen Jorette Gold Caretino Gold Middelbeers HC
8 Olivier van der Vaart i am palve eldorado van de zeshoek terheijden HC
9 Marieke Verdaasdonk Hazel I'm special de muze Boekel HC
10 Kymara Wouters Caritana LZ Caritano Z Chaam
11
12 Mauro Soeteman Joy Lady EXTASE hoeven
13 Wendy Soeteman Quibus Van Landzicht Z Quintessence Z hoeven
14 Jeroen Snijders Just do it Spartacus Kaatsheuvel
15 Lois Laros Hakan Tangelo van de Zuuthoeve Langeweg
16 115 Hani Bisharat Caissiair NN HC
17 Lisanne Verdonk Jack Dynamo Oudenbosch HC
18 Colinda van der Zwan Camel Tenerife Vdl Klaaswaal
19 Lisanne Verdonk Jack Dynamo Oudenbosch HC
20 Levi Driessen starbucks Z ---- esch HC
21 Willemien Hendriks Junior of Mister Blue Zirocco Blue VDL Casteren HC
22 27 Jake Hunter Hertogin Eva NN HC
23 29 Conan Wright Carneol NN HC
24 66 Gerd Jan Horsmans Jack NN HC
25 69 Jason Sanchez Johnson Impulse NN
26 74 Alex Tejada Beroiz Jerry NN HC
27 141 Jitte Exterkate Baron-Zeldenrust Indoctro Borne
28 100 Anne van der Eijk Jillz NN HC
29 86 Anoek van der Pluijm Eaton Z E-STAR Waddinxveen HC
30 127 Thieu Huijbregts Glamour dk z grison van de bisschop Rijsbergen
31 Naomi Muller Hurillo Chello 3 vdl Barendrecht
32 193 Maxi de Weert Jess HJ Cidane Ossendrecht
33 Hanne Mertens Just di fer Tornesch Brecht HC
34
35 Hanne Mertens Just di fer Tornesch Brecht HC
36 Ellen Hansen jequador onbekend Middelbeers HC
37 Olivier van der Vaart jamaica plot blue terheijden HC
38 Marieke Verdaasdonk Icefee Canabis Boekel HC
39 Anoeska van Osch - - Vorstenbosch
40
41 Kymara Wouters Danish blue NN Chaam
42 Teun van Hees Quatta NH Z Quidam de Revel Meerle
43 88 Danny Willems Jersey Baltic Oosteind HC
44 89 Jorn van Kuyk sid nvt Langeweg HC
45 99 Anne van der Eijk Jimmy Namelus R
46 87 Anoek van der Pluijm Joy Dexter Waddinxveen HC
47 31 Amanda Jansson I Fly NN HC
48 30 Conan Wright Columbus NN HC
49 67 Gerd Jan Horsmans Joviaal NN HC
50 70 Jason Sanchez Johnson Icoon ES NN
51 Denise Lesage April BB Z Ami Z Capelle aan den IJssel
52 107 Lisanne Verdonk chabalito casalito Oudenbosch HC
53 132 Willemien Hendriks NN NN Casteren HC
54 71 Alex Tejada Beroiz Jalaise NN HC
55 Dominique Greeve Jetplane Whitesnake Rucphen HC
56 72 Alex Tejada Beroiz Jalaise NN HC
57 113 Dominique Greeve Jetplane Whitesnake Rucphen HC
58 44 Hani Bisharat K-Ego Der Senaat HC