Springen L zondag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Vrienden CH Midden Limburg Prijs

Aangeboden door: Vrienden CH Midden Limburg

Klasse L

Twee Fasen Tabel A/A 1m10 - KNHS art. 274.5.f

Zondag 10 maart 2019    *Aanvang: ca. 11.30 uur*       Piste West


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 10 maart 2019
Tijd: 11:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
P. Keunen
L. Linders
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Anne - Marie Poels Silver Moon Feinsnitt Swolgen
2
3 Mans Buurman First Flow Numero Uno Roggel
4 Jort Op het Veld Zaricolle Z Zandor Z Meijel
5 Elina de Jong Chinchou Clarcon Franeker
6 Jersey Kuijpers Celeste - helmond
7 421 Emily Ramakers Zette-b Indoctro
8 Maaike Theunis Haricot Verts Nabab de Reve Moerstraten
9 Marieke de Bart Champagny Cavalo Z sHeer Abtskerke
10
11 Janine Maassen Hevade - Helden
12 Lotte Jeurissen Go-Go Z Guidam Maria-Hoop
13
14 170 Nicole Caris Jaimie - Maria Hoop
15 Sacha de Wit Naomi van Overis Vigo d'Arsouilles ossendrecht
16 Roald van Lankveld Intersant Nabab de Reve YSSELSTEYN (LB)
17
18 Simona Eichkorn Best Of Du Grand Pre - Heeze
19 Femke Coenen Electric Dream Applaus Baarlo
20 John Delforterie Imoya dice Eldorado Vd zeshoek OSS
21 Britt Driessen Purdey - Beesel
22 Bojenna van Gils Newton Z Nabab de Reve Roermond
23 Sherin Hogenkamp Jikke II Action Breaker Someren
24
25
26 256 Ellis Pex Fleur - Sint
27 Maikel Steeghs Ietessa Don diablo Kessel
28 Joni Vollenberg Jillz s.a. bugatti vdl Melderslo
29
30
31 228 Michelle Das Indigo Blue S Plot Blue
32
33
34
35
36 Sylvia Dorssers Dijkerhoeve`s Feloma Vittorio Maasbree
37 295 Tim van de Oetelaar Infinity -
38 Dennis Evertse Jodokus Harley Bakel
39 Kylia Houben Captain Denver Berlin Roggel
40 Mans Buurman Hacarlos H Nabab de Reve Roggel
41 Jersey Kuijpers Doctor Dolittle Lord Z helmond
42
43 Jikke van Gerven Christiaens Carlson Cardento 933 Swolgen
44
45 Janine Maassen Jelena Harley VDL Helden
46 Lotte Jeurissen Viento Special D Maria-Hoop
47
48 Nicole Caris Hassina - maria hoop
49
50
51 Glenn Knoester Jillz EB Jamal van de Heffinck Assendelft
52
53 Sophie Schoonwater Hoville Inshallah de muze Neeritter
54 Lian Vermeer Iranga V Durango VDL Meterik
55 Zygimante Ausraite Naturella NN Sevenum
56 347 Anouk van der Velde Given Canturano
57 Erik Teepen Dave Vittorio Venlo
58 Emma Bocken Happy hour Spartacus Weert
59 Dionne Dorssers Chicaro Carambo Beringe
60
61 Dave Maarse Juanfran Wellerlooi
62 Eef Baeten Holywood Nabab de Reve Sevenum
63 Lou van de Goor Nikita - sevenum
64 504 Fien van de Goor jelin - Sevenum
65 Danice Giesbertz Whoopi Romantico li Kessel
66 Mans Buurman Indiana Canabis Z Roggel
67 Charelle van Rooij Equador H Ulano H Helmond
68 Britt Pedersen Dimona Fortuna Canturano Zwaanshoek
69
70 michel schreinemachers Hermes-Blue Mr Blue Velden
71 122 Sarah Jane Franklin Commander Fox Catoki Elmpt
72 503 Fleur Winkelmolen Espri - Koningslust
73 Whitney Stinges Illenore Indoctro Reuver
74 Max Toebosch Havanna Zirocco Blue VDL Dilsen-Stokkem
75
76 237 Kimberley de Greef Hinde Belle Quality Time
77 Julia Titulaer Neo K Z Non Stop Venlo
78 Hennie Driessen Imposant Don Diablo HX Selfkant
79
80 Geert Stappershoef Forever Van Gogh Kranenburg-Frasselt
81 Elina de Jong Irsina Blue Zirroco Blue Franeker
82 Bart van de Kerkhof Ids Vittorio Vittorio Aarle Rixtel
83 Ashley Peters I-Malve Numero Uno Nijnsel
84 257 Joep van der Oord Bojangles Jumpy des Fonteines
85 Rosalie Beekmans Moncler Diarado Nuenen
86
87 Peggy Nillesen Dutch Fury Z Dutch Capitol Sevenum
88 510 Rosanne Janssen Hanella V Vigo D'Arsouilles Lierop
89 Nile Verleur Kandy P Echo van t'spieveld MAASTRICHT
90 Saskia Drissen Gradarina Vleut Maasbree
91 Sylvia Dorssers Jamerson Kannan Maasbree
92 Sophie Schoonwater Catonica Chinook W Neeritter
93 348 Anouk van der Velde Hisa Last Man's Hope
94 Joni Vollenberg Jonas v/d Hees Eldino Melderslo
95 Jersey Kuijpers JK Horsetrucks Alice NN helmond
96 michel schreinemachers Figaro S Cartino Z Velden
97
98 Ciaran Dreeling K Fire - Heeze