Springen M zondag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Vrienden CH Midden Limburg Prijs

Aangeboden door: Vrienden CH Midden Limburg

Klasse M

Twee Fasen Tabel A/A 1m20 - KNHS art. 274.5.f

Zondag 10 maart 2019    *Aanvang: 8.30 uur*       Piste West


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 10 maart 2019
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
P. Keunen
G. Bocken
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 290 Rob Heyligers Monsieur Pompadour Action Breaker Asten
2 Luuk van den Kerkhof Clarima Clarimo Kessel
3 Jan Berben Stallone Sam Meijel
4 Dave Maarse Identiek Zirocco Blue Wellerlooi
5 507 Pieter Keunen Isabella HX Diamant de Semilly Kessel
6 Timothy Hendrix Gyloma Kashmir van Schuttershof Baarlo
7 Sophie Hinners Hick di Palatina Mermus R Baarlo
8 293 Tim van de Oetelaar Hera NN
9 Rens Spreuwenberg Fortuna Flamingo Harley Vdl Kessel
10
11 452 Piet Raijmakers Jr. I'aM Specialized Z I'M Special de Muze Asten
12 Joep van der Kampen Horafina For Fashion Sevenum
13 291 Rob Heyligers Iowa ambesi Asten
14 Roald van Lankveld Highland lady Numero Uno YSSELSTEYN (LB)
15 439 Steven Veldhuis Redmill Installera Emerald Van't Ruytershof Haaksbergen
16
17 Patrick Alkema Dashwood Diamant Weert
18
19
20
21 Sem Huizenaar Zanja van de Beekerheide Sydney Venlo
22 Sierra Michelle Wilson Honneur Vittorio Meijel
23 Britt Driessen Lortina Z Larino Beesel
24 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II Meijel
25 Kim Bressers Hurricane Canabis Z Helmond
26 Rosanne Janssen High Jumper V. Ukato Lierop
27 Rob Heyligers Magic King v/h Keizershof Andiamo Asten
28 Claudia Kos Jersey Ircolando zuid scharwoude
29
30
31 Pieter Keunen Iceman Toulon Kessel
32 426 Timothy Hendrix Hendrick's HX Bustique Baarlo
33 Sophie Hinners Iësta Numero Uno Baarlo
34 298 Tim van de Oetelaar Icarus R Echo van t Spieveld
35 Rens Spreuwenberg Hummer RW Namelus R Kessel
36 Erik Teepen Full Speed Gaillard De La Pomme Venlo
37
38 Luuk van den Kerkhof Gossip-Girl Verdi Kessel
39 Jan Berben Beatle Berlin Meijel
40
41
42 453 Piet Raijmakers Jr. Condor Z Cosun Asten
43
44
45
46
47
48
49
50 177 Nicole Mestrom Helaine van de Smockelaer Nabab de Reve Swalmen
51 Annette Wolf Irish coffee PR Emerald van het Ruytershof Polsbroek
52 Marieke de Bart Igonda Dakar VDL sHeer Abtskerke
53 Ivo Steeghs Hanja BLH Vittorio Panningen
54 Iris Michels Highlight Quality Time Liessel
55 Jersey Kuijpers JK Horsetrucks Commanchie Cassini helmond
56 Dennis Evertse Zirocco Z Zavall VDL Bakel
57 135 Britt Brouwer Gangster onbekend Hoofddorp
58 517 Kevin Steeghs Imero El Primero Kessel
59
60 Elke Jaspers Ion Baltic Swalmen
61 Rianne Heerebeek Fabulous Spartacus Oostelbeers
62
63
64 126 Sarah Jane Franklin Ariovist - Elmpt
65 Rik Haves beauty Carolus 210034486 Horn
66 Claudia Kos Katarina van 't Huka Z Kannan zuid scharwoude
67
68 229 Melissa Das Bella Donna Clintord
69 Luuk van den Kerkhof Cizette B Vermont Kessel
70 Jan Berben Ti Amo Tolan R Meijel
71 Dave Maarse If You Dare Bustique Wellerlooi
72
73
74
75 Joep van der Kampen Huppeldepup Tyson Sevenum
76 Roald van Lankveld Zamorano RVL Z Zambesi YSSELSTEYN (LB)
77 John Driessen Cupido Contendro Beesel
78 Maaike Theunis Guinot Di Nocciola Vigo d'arsouilles Moerstraten
79 Mans Buurman Geminka Ukato Roggel
80 Sacha de Wit Merci van Overis Inshallah de muze ossendrecht
81
82 Stef Veldhuis Chanel Numero Uno Haaksbergen
83 Vilma Catani circee dela haye norman pre noir nuenen
84 Simona Eichkorn Valita S - Heeze
85 224 Valerie Pex Lexington Leonce Echt
86 Ellis Pex Golindo - sint joost
87 Annette Wolf Gold Rush PR Baloubet Du Rouet Polsbroek
88 Nicole Mestrom idagonda Zirocco blue VDL Swalmen
89 Marieke de Bart Quality Quasimodo Z sHeer Abtskerke
90 Sepp van Wessel Hydrograaf Ultograaf Haarlem
91 Sophie Schoonwater Hismelanta Spartacus Neeritter
92
93 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
94 Elke Jaspers Helena Cantos Swalmen
95 Dennis Evertse Farnarico Zidane Bakel