Springen 1m50 Grote Prijs


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Carpe Diem Prijs

Aangeboden door: Carpe Diem

Grote Prijs Concours Hippique Midden Limburg

Tabel A met Barrage 1m50 - KNHS Art. 238.2.b


Zondag 10 maart 2019     *Aanvang: ca. 15.30 uur*      Piste Oost


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 50.00
Datum: 10 maart 2019
Tijd: 15:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
H. Korsten
A. Heyligers
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Jarno van Erp Bon Giorno Go Tygo Oss.
2 Aniek Diks Huros Winston-jumper R Cantos Vorstenbosch
3 82 Edwin Klokman Fairytale Clearway
4 Veronique Morsink Entrepreneur Clinton De Lutte
5 505 Niels Bulthuis Cartucho cardento Echt
6 Toshiki Masui Carthagena 6 Cornet Obelensky Asten
7 Joost Martens Fortuna Eldorado van de Zeshoek Sevenum
8 Malin Parmler Kamilo vd Broekkant Numero uno Mierlo
9 198 Michel Hendrix Don diablo HX Vittorio
10 Bram van der Pluijm cosmo Catoki roosendaal
11 519 Kimberley Winsingh Chardonnay Cumano Baexem
12 Steven Veldhuis Elba Montanja Berlin Haaksbergen
13 Wilma Hellstrom Cillarney Chintan Heeze
14 Teun Vestjens Felice Calvaro 6 Sevenum
15 Ruben Lamers Dhalita No Limit Meeuwen
16 Teddy van de Rijt Itcho Van 't Ruytershof Lord Z Nuenen
17 Maikel van Mierlo Follow Up Andiamo koningslust
18 Siebe Kramer Zizi Donaldson BH Quidam de Revel Oud Beijerland
19 Jan Berben Chilli B Berlin Meijel
20 Daniel Meech Fine Corlensky G Elmpt
21 Anne - Marie Poels Chintorelio Chin Chin Swolgen
22 187 Martine Gramsbergen Zippit GH Lupicor
23
24 16 Willem Greve Zypria S Canturo
25 Timothy Hendrix Kimmel SCF Amaretto D'Arco Baarlo
26 Oda Charlotte Lyngvar Cendy VDP Triomphe de Muze Baarlo
27 Sophie Hinners Vittorio 8 Valentino Baarlo
28 71 Joep van der Kampen Kyamant vh Spieveld Diamant de Semily Sevenum
29 Glenn Knoester Alpicor Lupicor Assendelft
30 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca VDL Asten
31 Patrick Lemmen Ideaal Andiamo Baarlo
32 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Amberlina Tangelo vd Zuuthoeve asten
33 Lars Kuster Cash and Go Chin Chin Meeuwen- Gruitrode
34 Jarno van Erp Daddycool Go Sandro Boy Oss.
35 Aniek Diks Fiarabo Diarado Vorstenbosch
36 83 Edwin Klokman Elia Carambole
37 Veronique Morsink Faithfull For Keeps De Lutte
38 Niels Bulthuis Freebird Lupicor echt
39 Toshiki Masui JERICHO S Lord Z Asten
40 Joost Martens El-rapide Douglas Sevenum
41 Malin Parmler JK Horsetrucks Hopefull Mr. Blue Mierlo
42 197 Michel Hendrix Fair Field Zirocco Blue VDL