Springen 1m40 kleine GP


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Horse Service International Prijs

Aangeboden door: Horse Service International

Kleine Grote Prijs Concours Hippique Midden Limburg

Tabel A met Barrage 1m40 - KNHS Art. 238.2.b


Zondag 10 maart 2019     *Aanvang: ca. 12.00 uur*      Piste Oost


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 30.00
Datum: 10 maart 2019
Tijd: 12:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
H. van Enckevort
A. Heyligers
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 128 Daniel Meech Cinca Casall Elmpt
2 239 Aniek Diks Emil Amadeus Vorstenbosch
3
4 522 Lars Kuster Check out Meeuwen-
5
6
7 Jil Buijze Goodlady Untouched Oudelande
8 343 Joost Martens Chakova - Sevenum
9 Jack Ansems Excellent Lexicon Sint-Oedenrode
10 59 Leopold van Asten VDL Groep Falco Clearway Hoogeloon
11 Pieter Keunen Geran Quality Time Kessel
12
13 Sophie Hinners K Zoom D'heyboght Diarado Baarlo
14 203 Tim van de Oetelaar Fiola Bustique
15 438 Peter Bulthuis Lolita Cento Echt
16 Dave Maarse Fashion Ustinov Wellerlooi
17 Nathalie van der Mei Celine Vermont Makkinga
18 Ruben Lamers Ariana - Meeuwen
19 Delphine Klopper W-Gladdys vd Lindehoeve Z Weldon I Badhoevedorp
20 Bram van der Pluijm Fortino TH Padinus roosendaal
21
22 Roberta Mottin Locoselli Overnight Pastis du Mesnil Bonn
23 Steven Veldhuis Famariloma Azteca VDL Haaksbergen
24 Veronique Morsink Zakina Z Zandor Z De Lutte
25 Elike Morsink Dakina II Indoctro De Lutte
26 186 Martine Gramsbergen Beat it GH Quasimodo Z
27 Marieke de Bart Champagne Z Chellano Z sHeer Abtskerke
28
29 Maaike Theunis TTO Douala L' Esprit Moerstraten
30 Teddy van de Rijt Allerdings II Arpeggio Nuenen
31 433 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek Meterik
32 Imke Kort Cappuccino Indoctro Lewedorp
33 44 Oda Charlotte Lyngvar ECL Gina - Baarlo
34 Timothy Hendrix Gogolinus Sheraton Baarlo
35 425 Sophie Hinners Galanda Mara TH Lexicon Baarlo
36 514 Beau Schuttelaar Fuji Ustinov Tegelen
37 Siebe Kramer Evermeta Mr. Blue Oud Beijerland
38 Sanna Olsson Kahlua Ducaet Arko III Vierlingsbeek
39 49 Marie Sandell Naughty Concert Anthy Sur Leman
40 Renee de Weert Grand Blanc Tangelo van de Zuuthoeve Sevenum
41 70 Joep van der Kampen Donique Douglas Sevenum
42 Jarno van Erp Evolution Go Carthino Z Oss.
43 Niels Bulthuis Enterprise Chocoprince echt
44 Dave Maarse Fornarina Z Carthino Z Wellerlooi
45 52 Rob Heyligers Cassius Clay Calvino Z Asten
46
47
48
49
50 Wilma Heikkinen Barco M Darco Baarlo
51 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Gladstone Grison van den Bisschop asten
52 Monique van den Broek Corsari van de Helle Comme il Faut Sevenum
53
54 100 Daniel Meech Lego camarque Elmpt
55 240 Aniek Diks Greenday Eldorado van de Zeshoek Vorstenbosch
56
57
58
59 Sacha de Wit Gam Sara Baltic ossendrecht
60 Jil Buijze Venus Marome NW Oudelande
61 166 Joost Martens Pepperhill Negro Sevenum
62 210 Jack Ansems Fliere Fluiter Zirocco Blue VDL Sint-oedenrode
63 Leopold van Asten VDL Groep Zidane Heartbreaker Hoogeloon