Springen L zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Vrienden CH Midden Limburg Prijs

Aangeboden door: Vrienden CH Midden Limburg

Klasse L

Twee Fasen Tabel A/A 1m10 - KNHS art. 274.5.f

Zaterdag 9 maart 2019    *Aanvang: ca.16.00 uur*       Piste West


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 9 maart 2019
Tijd: 16:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
G. Bocken
P. Keunen
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Anne - Marie Poels D-Izembla Z Dexter Swolgen
2 Joep van der Kampen Horafina For Fashion Sevenum
3
4 295 Tim van de Oetelaar Infinity -
5 Pieter Keunen I Spy HX Bustique Kessel
6
7
8 John Steeghs ice man Dakar vdl Meterik
9 Dave Maarse Ilette Astrello Wellerlooi
10
11
12 Anne Fritsen IAN Zambesie Aarle-Rixtel
13 Maikel van Mierlo cookie crush caretino gold koningslust
14
15 169 Alexander Butler Messina Messenger
16 Peggy Nillesen Dutch Fury Z Dutch Capitol Sevenum
17 Mans Buurman First Flow Numero Uno Roggel
18 Marieke Verdaasdonk Hazel I'm special de muze boekel
19 Sylvia Dorssers Dijkerhoeve`s Feloma Vittorio Maasbree
20 Elke Jaspers Ion Baltic Swalmen
21
22 101 Manon Hees Infinity Nbek Meterik
23 122 Sarah Jane Franklin Commander Fox Catoki Elmpt
24 Yelyzaveta Demchenko Cossinelle Cascadello l Ommel
25 Natalia Majchrowicz VDL Groep Iron Z Charisma Z Hoogeloon
26 Elina de Jong Chinchou Clarcon Franeker
27 Ida Sjogren Infinity Untouched Asten
28 Paul Janssen Izzy-Joy Vittorio Well
29
30
31
32
33 261 Anne - Marie Poels Alba Arpeggio Swolgen
34 Oda Charlotte Lyngvar Jermaine HX Baarlo
35 306 Pieter Keunen Illusion Don Diablo Kessel
36 Christina Kallmert Icanta Andiamo Oirlo
37 Robert Bole Spenkie Elvis ter putte ----
38 Dave Maarse Je m'apelle Balou Balou de Rouet Wellerlooi
39
40 Johan Bergs Ibiza Denzel van het Meulenhof Vierlingsbeek
41 John Steeghs Julius Sjaloma Numero uno Meterik
42
43 Maikel van Mierlo I AM andiamo koningslust
44 Mans Buurman Hacarlos H Nabab de Reve Roggel
45
46 40 Alexander Butler Hofmann Namelus
47 Laura Scheepers Jovelle LS Jamal van de Heffinck Sevenum
48 Simona Eichkorn Best Of Du Grand Pre - Heeze
49 Chantal van Heel I.Zermie Warrant Roggel
50
51
52 Fien van de Goor jelin - sevenum
53 Lou van de Goor Nikita - sevenum
54 Luc Willemsen Hollie Bustique Maria Hoop
55 Sacha de Wit Naomi van Overis Vigo d'Arsouilles ossendrecht
56 Marieke Verdaasdonk Icefee Canabis boekel
57 Chiem Bosboom Go nuts I am special de Muze Schiedam
58 Angelique Dohms Ippo Pippo Eldorado vd Zeshoek Beesel
59
60 Janine Maassen Hevade - Helden
61 451 Linda Järn Irgita Bustique Venlo
62 Maikel Steeghs Ietessa Don diablo Kessel
63 michel schreinemachers Figaro S Cartino Z Velden
64
65 398 Anne - Marie Poels Ilordina nn Swolgen
66 Martien Amendt Image Zacharov Broekhuizenvorst
67
68
69 390 Alexander Butler Chantess Chacco Blue
70
71
72 Elina de Jong Irsina Blue Zirroco Blue Franeker
73
74
75 249 Fleur Winkelmolen Espri - Koningslust
76 Manon Veekens Elsludine S Indoctro Meijel
77 Sylvia Dorssers Jamerson Kannan Maasbree
78 Stef Veldhuis Chanel Numero Uno Haaksbergen
79 Aniek van Wijlick Weltina Z Welthit Reuver
80 Danice Giesbertz Whoopi Romantico li Kessel
81
82 238 Loes Hofmans Dover Nintender Hegelsom
83 John Delforterie Imoya dice Eldorado Vd zeshoek OSS
84 Hay van Wijlick Chakira Hemmingway Reuver
85 Dionne Dorssers Chicaro Carambo Beringe
86 Anouk Geunis Jelena G Zirroco blue VDL Bocholt
87 Annabelle Poels Ibiza Cartano Oeffelt
88 Max Toebosch Havanna Zirocco Blue VDL Dilsen-Stokkem
89
90
91 Grupie W Q time Haps
92 Timon Van Leiden Everest Numero Uno Waalre
93 Sef Geurts Houston Mylord Carthago Velden
94 Kylia Houben Captain Denver Berlin Roggel
95 Mans Buurman Indiana Canabis Z Roggel
96 Denise Janssen Funny Fastrade SB Viceroy T Roggel
97 Britt Pedersen Dimona Fortuna Canturano Zwaanshoek
98 Angelique Dohms Just in Time GS El Primero Beesel
99
100 Janine Maassen Jelena Harley VDL Helden
101 Kiko Arends Irene Numero uno Sevenum
102 michel schreinemachers Hermes-Blue Mr Blue Velden
103
104 Sacha de Wit Nic Nac Montender ossendrecht
105 Simona Eichkorn Valita S - Heeze