Springen Z zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Vrienden CH Midden Limburg Prijs

Aangeboden door: Vrienden CH Midden Limburg

Klasse Z

Twee Fasen Tabel A/A 1m30 - KNHS art. 274.5.f

Zaterdag 9 maart 2019    *Aanvang: ca. 11.45 uur*       Piste West


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 9 maart 2019
Tijd: 11:45
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
L. Linders
G. Bocken
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 259 Anne - Marie Poels Harvey Baloubet Swolgen
2 Jorn Emschove VDL Groep Hurricane Numero Uno Hoogeloon
3 Pieter Keunen Footlose HX Bustique Kessel
4 58 Teddy van de Rijt Charissa Cicero Nuenen
5 Leopold van Asten VDL Groep Elegant Hero Z Echo van 't Spieveld Hoogeloon
6
7 Monique van den Broek Cita vd Helle Chin Champ Sevenum
8 365 Rens Spreuwenberg Halifax Zirocco Blue Kessel
9 Steven Veldhuis Gammon R.A.G. Zirocco Blue VDL Haaksbergen
10 415 Niels Tacken Greatfull Jodukus Meterik
11 John Steeghs Garnice Vingino Meterik
12 Dave Maarse Beau Famose Z Bustique Wellerlooi
13 215 Robby Krowoza Chip Chap K Z Chippendale Z Roermond
14 Johan Worst Gorgeous Vera WS Vingino Kootwijkerbroek
15
16 Laura Scheepers Jamaica Nonstop Sevenum
17 417 Glenn Knoester Clint Easter Clinton Assendelft
18 Kim Sturme Erano Carthino Z Bakel
19
20 Sophie Hinners Hip Hop HX Carembole Baarlo
21 Manon Hees Capelotti Calvaro Meterik
22 Sylvia Dorssers Grandor Lexicon Maasbree
23 Nicole Caris Gentle Molga Arthos R maria hoop
24 218 Oda Charlotte Lyngvar Gelvera Quality Time Baarlo
25
26 202 Tim van de Oetelaar Highlight HX Elvis ter Putte
27 Annette Wolf Gold Rush PR Baloubet Du Rouet Polsbroek
28 211 Patrick Lemmen Fascinating Fortuna Zapatero VDL Baarlo
29
30 118 Sarah Jane Franklin Freak - Elmpt
31 90 Gertjan v.d. Heijden Hiphop W Quasimodo Z
32 Anne - Marie Poels Donna Casalla Casall Swolgen
33 Kim Hendriks Tino Caretino Waalre
34 Teddy van de Rijt Freiminka's Blue Diamond Mr. Blue Nuenen
35 Leopold van Asten VDL Groep Gold Lady Numero Uno Hoogeloon
36 Maikel van Mierlo Hamilton andiamo koningslust
37 173 Monique van den Broek Edelmanfee Kojak Sevenum
38 Rens Spreuwenberg Fairplay De Fremis Calvaro Z Kessel
39 Steven Veldhuis Hummer Zambesi Haaksbergen
40 John Steeghs Golden lady tn Zambesi Meterik
41 Dave Maarse Cunami Clinton I Wellerlooi
42
43 Jeffrey Schmitz Ghorla Van Beek Padinus Schimmert
44 Johan Worst Grace WS Cantos Kootwijkerbroek
45 Jil Buijze Quattro Royal Z Quintero la silla Oudelande
46 Laura Scheepers Dutch Cantos Sevenum
47 Niels Tacken Goodwill Tangelo vd Zuuthoeve meterik
48
49 374 Pieter Keunen Huupie Donja - Kessel
50 Kim Sturme Hareina Spartacus Bakel
51 Renee de Weert Nena Non-Stop Sevenum
52 69 Joep van der Kampen Donique Douglas Sevenum
53 Luc Willemsen Palinde Z Pablo Van Berkenbroek Maria Hoop
54 Manon Hees Gibson Spartacus Meterik
55
56 160 Malin Parmler La Jolie van’t Eigenlo Zandor Z Mierlo
57 Simone Schmits Faskilly S Indoctro Swalmen
58 529 Nicole Caris Inolette Calmiro JW Maria
59 382 Sophie Hinners Geronimo HX Ustinov Baarlo
60 Oda Charlotte Lyngvar Hello HX Afellay Baarlo
61
62 331 Sarah Jane Franklin FiftyFifty - Elmpt
63 172 Monique van den Broek Ha-cantos Cantos Sevenum
64 Patrick Lemmen Jeremio - Baarlo
65 Daniel Meech Hi Five Nabob Elmpt
66
67 Delphine Klopper Abigail Quattro Badhoevedorp
68 Glenn Knoester Glamour Girl Pino Assendelft
69 24 Hans van Kalsbeek Hoberlina Kojak
70 Britt Pedersen Belfast Cartani Zwaanshoek
71 Thijs Meulemeesters Eunice Carembar De Muze boekel
72 Marieke Verdaasdonk Flowerfee Namelus R boekel
73 Wilma Hellstrom Hye Viceroy T. Heeze
74 Sacha de Wit Hugo Boss Baltic ossendrecht
75 Paul Janssen Fontanarosso V. Alba R Well
76 Patrick Alkema Vittus Verdi Weert
77 Nathalie van der Mei Haya Colandro Makkinga
78 Leopold van Asten VDL Groep Hutch Numero Uno Hoogeloon
79 Jennifer Yifan Zhang Goliath S Cardento Amsterdam
80 Vilma Heiskanen Dawn B Verdi Eindhoven
81 Vilma Catani Davange K Massimo nuenen
82
83 Ida Sjogren Gio P Bernini Asten
84 Mandy Deurloo Heureuse Dakar VDL Poortvliet
85
86 Elke Geraedts Dutch Fellow Z Dutch Capitol Baexem
87
88 Manon Hees Echo v/h Gerendal Echo vh Spieveld Meterik
89 Nadine Timmerman Excavator Arezzo vdl Vrouwenpolder
90 Luc Willemsen Nannette Z Nelson Z Maria Hoop
91 Marten Gunnarsson Hanna-Paola Verdi Sevenum
92 Martien Amendt Cancarina Z Cancara Z Broekhuizenvorst
93
94
95 Marcel Groen Cadesso Cabachon Mierlo
96 Anne - Marie Poels Butterfly Harley Swolgen
97
98 Teddy van de Rijt Lander Z Lord Z Nuenen
99 375 Pieter Keunen Gitania Cantos Kessel
100 Maikel van Mierlo Hummertime London koningslust
101
102 168 Alexander Butler Sancento Sandro Boy
103 Steven Veldhuis Redmill Installera Emerald Van't Ruytershof Haaksbergen
104
105 310 John Steeghs Monty van de Withoeve Enrico van de Withoeve Meterik
106 Dave Maarse Duc de Kerihuel Padinus Wellerlooi
107
108
109 Marco Jaspers Deka Douglas Swalmen