Springen ZZ zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Vrienden CH Midden Limburg Prijs

Aangeboden door: Vrienden CH Midden Limburg

Klasse ZZ

Twee Fasen Tabel A/A 1m35 - KNHS art. 274.5.f

Zaterdag 9 maart 2019    *Aanvang: 8.30 uur*       Piste West


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 9 maart 2019
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
P. Keunen
L. Linders
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 32 Alexander Butler Glamour boy Numero Uno
2 Dave Maarse Dolce Vita Douglas Wellerlooi
3 184 Piet Raijmakers Jr. Charlie - Asten
4 Jil Buijze Goodlady Untouched Oudelande
5 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek Meterik
6 Sanna Olsson Bloom du Plessis Orient express Vierlingsbeek
7 213 Robby Krowoza Bambi Carenzo Roermond
8 Sophie Hinners Galanda Mara TH Lexicon Baarlo
9 206 Jack Ansems Excellent Lexicon Sint-oedenrode
10 Joep van der Kampen Bacardi Numero uno Sevenum
11
12 Kimberley Winsingh Calorie vh marienshof Clinton Baexem
13 Lonneke Mulder Con Calato Claudio's Son Sittard
14 372 Pieter Keunen Geran Quality Time Kessel
15
16 Sander Sauve Darling blue Mr blue Lierop
17
18
19 380 Patrick Lemmen Ideaal Andiamo Z Baarlo
20 Nathalie van der Mei Celine Vermont Makkinga
21
22
23 395 Rene van Zuilen Elano Whitaker Helden
24 236 Niels Bulthuis Escadeur Escudo I Echt
25
26 Glenn Knoester Gaius van den Hagenhorst Toulon Assendelft
27 Rosanne Janssen Doriena V Numero Uno Lierop
28 29 Alexander Butler Bayla de la roque Palestro
29 183 Piet Raijmakers Jr. Olaya Ogano Sitte asten
30 Dave Maarse Fashion Ustinov Wellerlooi
31 John Steeghs Haltic Baltic VDL Meterik
32 106 Sanna Olsson Kahlua Ducaet Arko III Vierlingsbeek
33 Steven Veldhuis Famariloma Azteca VDL Haaksbergen
34 383 Sophie Hinners Hollerno Baltic VDL Baarlo
35 387 Wilma Heikkinen Barco M Darco Baarlo
36 209 Jack Ansems Gambler Z Glasgow van 't Merelsnest Sint-oedenrode
37 Joep van der Kampen Garibaldi Toulon Sevenum
38 Joost Martens Faline Eldorado van de Zeshoek Sevenum
39 Kimberley Winsingh Chardonnay Cumano Baexem
40 102 Emile Tacken Another Lady Padinus Meterik
41 Jennifer Yifan Zhang Exeption HS Quasimodo Amsterdam
42 Vilma Heiskanen Carzou Du Ry DB Cartogran Eindhoven
43 Yelyzaveta Demchenko Lion - Ommel
44
45 353 Lucas Coimbra Grace-Nellie van Klaverborch Quality Time Mierlo
46 Pieter Keunen Eigenwijs V Verdi Kessel
47 214 Robby Krowoza Capitano s Cornado Roermond
48 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z Liessel
49 Ellis Pex Edalinda Lexicon sint joost
50
51 370 Monique van den Broek Quintera Quintero Sevenum
52 Patrick Lemmen Jolly Fleur Contact vd Heffinck Baarlo
53
54
55 396 Rene van Zuilen Earl Grey Up to Date Helden
56 Teddy van de Rijt Gino NN Nuenen
57 Sander Sauve Goldika Numero uno Lierop
58 230 Niels Bulthuis Quiero Quick Nick Echt
59 Peter Bulthuis Lolita Cento echt
60 Martien Amendt Full Wish T Ultimo Broekhuizenvorst
61 161 Malin Parmler Lennox van’t Eigenlo Echo van’t Spieveld Mierlo
62 Kimberley Winsingh Herakles Baexem
63
64 Lianne Kuypers Hinhosa C Vigo D’arsouilles Heythuysen
65 Johan Worst High Society Up To Date Kootwijkerbroek
66
67 Nathalie van der Mei Holymoly Verdi Makkinga
68
69 Imke Kort Cappuccino Indoctro Lewedorp
70 25 Hans van Kalsbeek Herania Breitling LS
71
72 Daniel Meech Zamia Alianjo Elmpt
73 Annette Wolf Hatzidee PR Spartacus Polsbroek
74 373 Pieter Keunen Gaspahr Berlin Kessel
75 Dave Maarse Fornarina Z Carthino Z Wellerlooi
76 Jil Buijze Venus Marome NW Oudelande
77 354 Lucas Coimbra Increible vh Laar Clinto Mierlo
78 Steven Veldhuis Hoselinde Campbell VDL Haaksbergen
79 217 Oda Charlotte Lyngvar Goanita HX Zandor Z Baarlo
80 Wilma Heikkinen Elvis PS Zidane Baarlo
81 Sophie Hinners Giolita - Baarlo
82 196 Michel Hendrix Fair Field Zirocco Blue VDL
83 386 Timothy Hendrix Gogolinus Sheraton Baarlo
84
85
86 367 Patrick Lemmen Giruso Indoctro Baarlo
87 385 Teddy van de Rijt Zazou Germus R Nuenen