Springen M amateurs


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Vrienden CH Midden Limburg Prijs

Aangeboden door: Vrienden CH Midden Limburg

Klasse M amateurs

Tabel A met Barrage 1m20 - KNHS Art. 238.2.b


Zaterdag 9 maart 2019     *Aanvang: 19.00 uur*       Piste Oost


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 9 maart 2019
Tijd: 19:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
H. Korsten
A. Heyligers
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Christel Spitters geliana xx Meijel
2 Claudia Kos Jersey Ircolando zuid scharwoude
3 436 Stijn Roelink High Quality Quality time Lattrop
4 332 Fleur van Lier Gusto van de Elzenhorst Diarado Sevenum
5 Johan Worst High Quality Zirocco Blue Kootwijkerbroek
6 320 Mans Buurman Geminka Ukato Roggel
7 Sanne van der Sommen Favola Ginus Weert
8 Marco Jaspers Hera Namelus Swalmen
9 Ruud Jaspers Galant Arko III Swalmen
10
11 Yannick Janssen van Grunsven Alpina Erp....
12 Janneke Verlouw Gezant Quadros Maasbree
13 Sacha de Wit Merci van Overis Inshallah de muze ossendrecht
14 Sylvia Dorssers Tashley G. Z Tyson Maasbree
15
16 Chiem Bosboom Go nuts Eldorado Schiedam
17 Roy Hendriks Rakker landino Roggel
18 Sem Huizenaar Zanja van de Beekerheide Sydney Venlo
19 Stef Veldhuis Chanel Numero Uno Haaksbergen
20 Marieke Verdaasdonk Hartenfee Namelus R boekel
21 Paul van Montfort Charlotte Z Canturo Maria hoop
22 134 Britt Brouwer Gangster onbekend Hoofddorp
23
24 400 Riwan Soullard Guedez Carat Cassini l Asten
25 Fien van de Goor ielouka - sevenum
26 Linda Peeters Domino Ukato Beringe
27 Kevin Steeghs Imero El Primero Kessel
28 Vilma Heiskanen One Time Eldorado Eindhoven
29 Sepp van Wessel Hydrograaf Ultograaf Haarlem
30 Rosanne Janssen High Jumper V. Ukato Lierop
31 Anique Timmermans Calandro Caleandro Schijndel
32 Christel Spitters Zandcartheuzen z Zandor z Meijel
33 Claudia Kos Katarina van 't Huka Z Kannan zuid scharwoude
34 Stijn Roelink Silverstone Singapore Lattrop
35 Fleur van Lier Helrike Harley vdl Sevenum
36 Elke Jaspers Helena Cantos Swalmen