7-Jarige Springpaarden


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Herman Vaessen Prijs

Aangeboden door: Herman Vaessen

7-Jarige Springpaarden

Twee Fasen Tabel A/A 1m25-1m30 - KNHS art. 274.5.f

Vrijdag 8 maart 2019    *Aanvang: ca. 14.30 uur*       Piste West


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 8 maart 2019
Tijd: 14:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
P. Keunen
G. Bocken
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 36 Alexander Butler houston xx
2 Monique van den Broek Cita vd Helle Chin Champ Sevenum
3 Oda Charlotte Lyngvar Hello HX Afellay Baarlo
4 Sophie Hinners Hip Hop HX Carembole Baarlo
5 201 Tim van de Oetelaar Highlight HX Elvis ter Putte
6 Pieter Keunen Huupie Donja - Kessel
7 259 Anne - Marie Poels Harvey Baloubet Swolgen
8 Maikel van Mierlo Hamilton andiamo koningslust
9
10 Rens Spreuwenberg Halifax Zirocco Blue Kessel
11 Siebe Kramer Happy Meta Spartacus TN Oud Beijerland
12 183 Piet Raijmakers Jr. Olaya Ogano Sitte asten
13 Marc Beckers Hamilton Conthargos Roggel
14 Marcel Willems Chapeau Caleandro Kbosch
15 Wilma Hellstrom Hye Viceroy T. Heeze
16 22 Hans van Kalsbeek Herania Breitling LS
17
18 333 Patrick Lemmen Hugo Boss Zirocco Blue Baarlo
19 Jasper Bulthuis Hilton - echt
20 Niels Bulthuis Hadera Carrera vdl echt
21 Nathalie van der Mei Holymoly Verdi Makkinga
22 Sacha de Wit Hugo Boss Baltic ossendrecht
23 245 Jeroen Scheepers Helmig K Cardento Rotem
24 Kim Couwenberg Haviks uno Numero uno De Steeg
25 Sierra Michelle Wilson Helm Zirocco Blue Meijel
26 172 Monique van den Broek Ha-cantos Cantos Sevenum
27 Oda Charlotte Lyngvar Hurby Baarlo
28 Sophie Hinners Hollerno Baltic VDL Baarlo
29 307 Pieter Keunen Harlekijn vd Horst Quality Time Kessel
30
31 260 Anne - Marie Poels Butterfly Harley Swolgen
32 Maikel van Mierlo Hummertime London koningslust
33 John Steeghs Monty van de Withoeve Enrico van de Withoeve Meterik
34 262 Niels Knape Mallito I m Special de muze
35
36 Rens Spreuwenberg Hummer RW Namelus R Kessel
37 Siebe Kramer Hestia Indoctro Oud Beijerland
38 Annette Wolf Hatzidee PR Spartacus Polsbroek
39 Yves Winkelmolen Davinci Z Dutch capitol Son en breugel
40 Patrick Alkema My Diamant Pd Z Mylord carthago Weert
41 Boy Peels Happy boy Numero uno Waalre
42 Gemma Johnsey Plumley Hangover S.A Tangelo Van De Zuuthoeve Asten
43
44 Jeanne Heijligers Havanna Crespo VDL Asten
45 Mandy Deurloo Heureuse Dakar VDL Poortvliet
46 Marieke Verdaasdonk Hartenfee Namelus R boekel
47 Iris Michels Highlight Quality Time Liessel
48 Fien van de Goor Hanfielou Spartacus sevenum
49 Ellis Pex Nikita numero uno sint joost
50 Jan Janssen Hally Berry nn Merselo
51 Elke Geraedts Dutch Fellow Z Dutch Capitol Baexem
52 Desiree van der Veek Hilton Mermus R Lisserbroek
53 Aniek Diks Harm Onbekend Vorstenbosch
54 23 Hans van Kalsbeek Hoberlina Kojak
55 Johan Worst High Quality Zirocco Blue Kootwijkerbroek
56
57 Nathalie van der Mei Haya Colandro Makkinga
58 171 Monique van den Broek Highway HBC Casall Sevenum
59 Renee de Weert Nena Non-Stop Sevenum
60 Sophie Hinners Hick di Palatina Mermus R Baarlo