6-Jarige Springpaarden


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Dutch Sport Horse Sales Prijs

Aangeboden door: Dutch Sport Horse Sales

6-Jarige Springpaarden

Twee Fasen Tabel A/A 1m20-1m25 - KNHS art. 274.5.f

Vrijdag 8 maart 2019    *Aanvang: ca. 12.00 uur*       Piste West


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 8 maart 2019
Tijd: 12:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
P. Keunen
G. Bocken
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 330 Dave Maarse Ilette Astrello Wellerlooi
2 Rob Heyligers Casanova Calido Asten
3 Pieter Keunen Iceman Toulon Kessel
4 John Steeghs Champion PS Z Comilfo plus Z Meterik
5 Boy Peels Chayne Clarissimo Waalre
6 Niels Bulthuis Bella Balou Balou du Rouet echt
7 Martien Amendt Blue Ivy Big Star Jr Broekhuizenvorst
8 Piet Raijmakers Jr. Condor Z Cosun asten
9 Sanne van Gendt Lincom's Illusion Arezzo vdl Nuenen
10 Ruud Vermeulen Flicka Zirocco Blue Swolgen
11
12 Sophie Hinners Iësta Numero Uno Baarlo
13 Monique van den Broek Natsu de carmel Emerald Sevenum
14 Steven Veldhuis Ido W Carambol Haaksbergen
15 Michelle Dijkerman Blom’s idense Zirocco blue Etten-Leur
16 Stephanie Jennen Ice Age Dakar Balen
17 Siebe Kramer Interest Toulon Oud Beijerland
18 Rob van Bussel Ilyon ES Gemini cl Asten heusden
19 33 Alexander Butler Igor Cardento
20
21
22 Ciaran Dreeling Nestor VDR Houston Heeze
23 Kim Couwenberg Catch Twenty Two VO Z Catoki De Steeg
24 Marieke de Bart Igonda Dakar VDL sHeer Abtskerke
25
26 Rob Heyligers I.Wellie R 58 Corland Asten
27 Linn Kvernes Dastann des Meullieres Quick Star Schijndel
28
29 John Steeghs Soraya VDG Z Hunters Scendro Meterik
30 Boy Peels Zao D'Hyrencourt Z Zandor Z Waalre
31 274 Niels Tacken Incognito Baltic VDL Meterik
32 Dave Maarse Identiek Zirocco Blue Wellerlooi
33
34 Niels Bulthuis ietje ilona quasimodo vd molendreef echt
35 Martien Amendt Iridiumbridge Dexter R Broekhuizenvorst
36 Piet Raijmakers Jr. I'aM Specialized Z I'M Special de Muze asten
37 Sanne van Gendt Lincom's Ivory CL Cardento Nuenen
38
39 Johan Bergs Iniesta Zirocco Blue Vierlingsbeek
40 Michelle Dijkerman Blom’s Icarus Biscayo Etten-Leur
41 Stephanie Jennen Toulouse Toulon Balen
42
43 Jeroen Scheepers Ideaal Speciaal HJ Falaise de muze Rotem
44 Rob Heyligers Idara Baltic VDL Asten
45
46 Pieter Keunen Isabella HX Diamant de Semilly Kessel
47 Patrick Alkema Dashwood Diamant Weert
48 Journey van Eerd Knegt's Icelos Dakar VDL Veldhoven
49 Franklin Posmus Ivy Elthon John Zuid oost beemster
50 Fien van de Goor Ielouka Onbekend sevenum
51 Patrick Lemmen Inostello M Numero Uno Baarlo
52 Robby Krowoza Iganis Numero uno Roermond
53
54 Desiree van der Veek It’s my life Action Breaker Lisserbroek
55 Annette Wolf Irish coffee PR Emerald van het Ruytershof polsbroek
56 Joost Martens Zeppe de sabette z Zander z Sevenum
57 Nicole Mestrom idagonda Zirocco blue VDL Swalmen
58 Dave Maarse If You Dare Bustique Wellerlooi
59 Niels Bulthuis Indian Rose zirroco blue echt
60 Martien Amendt Isis Noordenhoek Numero Uno Broekhuizenvorst