Springen 1m40 vrijdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

VDL Groep Prijs

Aangeboden door: VDL Groep

Klasse 1m40

Twee Fasen Tabel A/A 1m40 - KNHS art. 274.5.f

Vrijdag 8 maart 2019    *Aanvang: ca. 16.00 uur*       Piste Oost


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 30.00
Datum: 8 maart 2019
Tijd: 16:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A. Heyligers
H. van Enckevort
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Glenn Knoester Alpicor Lupicor Assendelft
2 Siebe Kramer Evermeta Mr. Blue Oud Beijerland
3 Malin Parmler JK Horsetrucks Hopefull Mr. Blue Mierlo
4 Oda Charlotte Lyngvar ECL Gina - Baarlo
5 Timothy Hendrix Kimmel SCF Amaretto D'Arco Baarlo
6
7 285 Willem Greve Faro Calvaro
8 69 Joep van der Kampen Donique Douglas Sevenum
9 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek Meterik
10 Boy Peels Ferari Zeldenrust NN Waalre
11 315 Jarno van Erp Eye-Catcher Go Harley Oss.
12 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Amberlina Tangelo vd Zuuthoeve asten
13 Pieter Keunen Gaspahr Berlin Kessel
14 Steven Veldhuis Elba Montanja Berlin Haaksbergen
15 Marie Sandell Naughty Concert Anthy sur Leman
16 Niels Bulthuis Enterprise Chocoprince echt
17 Peter Bulthuis Genereux Wizzard echt
18 343 Joost Martens Chakova - Sevenum
19 Jack Ansems Excellent Lexicon Sint-Oedenrode
20
21 80 Edwin Klokman Elia Carambole
22 Daniel Meech Fine Corlensky G Elmpt
23 Bram van der Pluijm cosmo Catoki roosendaal
24 276 Leopold van Asten VDL Groep Zidane Heartbreaker Hoogeloon
25 Anne - Marie Poels Ediamo Andiamo Swolgen
26 Nathalie van der Mei Celine Vermont Makkinga
27 Franklin Posmus Easy H Numero Uno Zuid oost beemster
28 Jan Berben Chilli B Berlin Meijel
29 Ellen Beckers - van Bussel Goldy Locks Zambesi Roggel
30 Aniek Diks Fiarabo Diarado Vorstenbosch
31 Sierra Michelle Wilson Daranta Heartbreaker Meijel
32 Siebe Kramer Zizi Donaldson BH Quidam de Revel Oud Beijerland
33 Teddy van de Rijt Itcho Van 't Ruytershof Lord Z Nuenen
34 Glenn Knoester Clint Easter Clinton Assendelft
35 Malin Parmler Kamilo vd Broekkant Numero uno Mierlo
36 Oda Charlotte Lyngvar Cendy VDP Triomphe de Muze Baarlo
37 Sophie Hinners Vittorio 8 Valentino Baarlo
38
39
40 Renee de Weert Grand Blanc Tangelo van de Zuuthoeve Sevenum
41 68 Joep van der Kampen Kyamant vh Spieveld Diamant de Semily Sevenum
42 76 Wilma Hellstrom Cillarney Chintan Heeze
43
44 316 Jarno van Erp Evolution Go Carthino Z Oss.
45 Boy Peels Loksly van de Broekkant Jaguar Mail Waalre
46 Elke Geraedts JK Horsetrucks Curlida Cascon Baexem
47 Lucas Coimbra Grace-Nellie van Klaverborch Quality Time Mierlo
48 Maikel van Mierlo Follow Up Andiamo koningslust
49 Niels Tacken Alexia Z Andiamo Z meterik
50 175 Monique van den Broek Corsari van de Helle Comme il Faut Sevenum
51 Wilma Heikkinen Barco M Darco Baarlo
52 Leopold van Asten VDL Groep Falco Clearway Hoogeloon
53 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Gladstone Grison van den Bisschop asten
54 195 Michel Hendrix Don diablo HX Vittorio
55 Steven Veldhuis Famariloma Azteca VDL Haaksbergen
56 233 Niels Bulthuis Gravin van het weleveld jh Calido Echt
57
58 166 Joost Martens Pepperhill Negro Sevenum
59 Anne - Marie Poels Chintorelio Chin Chin Swolgen
60 Patrick Lemmen Ideaal Andiamo Baarlo
61 Jack Ansems Fliere Fluiter Zirocco Blue VDL Sint-Oedenrode
62 81 Edwin Klokman Fairytale Clearway
63 128 Daniel Meech Cinca Casall Elmpt
64 Bram van der Pluijm Fortino TH Padinus roosendaal
65 Sophie Hinners K Zoom D'heyboght Diarado Baarlo
66 Delphine Klopper W-Gladdys vd Lindehoeve Z Weldon I Badhoevedorp
67 Jil Buijze Venus Marome NW Oudelande
68
69 Raf Willemse Harvey Clinton Ravels
70 Sacha de Wit Gam Sara Baltic ossendrecht
71 Roberta Mottin Locoselli Overnight Pastis du Mesnil Bonn
72
73 Teddy van de Rijt Zazou Germus R Nuenen
74 317 Jarno van Erp Bon Giorno Go Tygo Oss.
75 Boy Peels Plus NN Waalre