Springen ZZ vrijdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Vrienden CH Midden Limburg Prijs

Aangeboden door: Vrienden CH Midden Limburg

Klasse ZZ

Twee Fasen Tabel A/A 1m35 - KNHS art. 274.5.f

Vrijdag 8 maart 2019    *Aanvang: ca. 12.30 uur*       Piste Oost


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 8 maart 2019
Tijd: 12:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
H. Korsten
A. Heyligers
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Jarno van Erp Al Capone Lupicor 0ss.
2
3 Joost Martens El-rapide Douglas Sevenum
4 128 Daniel Meech cinca Casall Elmpt
5 Robby Krowoza Bambi Carenzo Roermond
6 Teddy van de Rijt Allerdings NN Nuenen
7 Joep van der Kampen Bacardi Numero uno Sevenum
8 286 Willem Greve United Touch S Untouched S
9 Leopold van Asten VDL Groep Chaccola Chacco-Blue Hoogeloon
10 208 Jack Ansems Gambler Z - Sint-oedenrode
11 Beau Schuttelaar Fuji Ustinov Tegelen
12 Jennifer Yifan Zhang Exeption HS Amsterdam
13 Toshiki Masui Carthagena 6 Cornet Obelensky Asten
14 230 Niels Bulthuis Quiero Quick Nick Echt
15 Lucas Coimbra Increible vh Laar Clinto Mierlo
16 102 Emile Tacken Another Lady Padinus Meterik
17 Manon Hees Gibson Spartacus Meterik
18
19 174 Monique van den Broek Bernardo van de Helle Darco Sevenum
20 Sophie Hinners Giolita - Baarlo
21 Rene van Zuilen Earl Grey Up to Date Helden
22
23 Bram van der Pluijm Chicago-go Whitesnake roosendaal
24
25
26 29 Alexander Butler Bayla de la roque Palestro
27 Teun Vestjens Felice Calvaro 6 Sevenum
28 Ruben Lamers Ariana - Meeuwen
29 161 Malin Parmler Lennox van’t eigenlo Echo van’t spieveld Mierlo
30 Jil Buijze Goodlady Untouched Oudelande
31 Glenn Knoester Gaius van den Hagenhorst Toulon Assendelft
32 314 Jarno van Erp Daddycool Go Sandro Boy 0ss.
33 Marieke de Bart Champagne Z Chellano Z sHeer Abtskerke
34
35 342 Joost Martens Cascarhino Askari Sevenum
36
37
38 Teddy van de Rijt Gino NN Nuenen
39 Oda Charlotte Lyngvar Goanita HX Zandor Z Baarlo
40 Sophie Hinners Galanda Mara TH Lexicon Baarlo
41
42 52 Rob Heyligers Cassius Clay Calvino Z Asten
43 Siebe Kramer cherise Tenerife Vdl Oud Beijerland
44 Rob van Bussel Chica du Buisson Z Calvaro Z Asten heusden
45 Marcel Willems Apollo Kbosch
46 Monique van den Broek Quintera Quintero Sevenum
47 Steven Veldhuis Famariloma Azteca VDL Haaksbergen
48
49 275 Leopold van Asten VDL Groep Miss Untouchable Chacco-Blue Hoogeloon HC
50
51 Pieter Keunen Geran Quality Time Kessel
52 Toshiki Masui JERICHO S Lord Z Asten
53 Vilma Heiskanen Carzou Du Ry DB Cartogran Eindhoven
54 Alisa Danilova Golden Girl Baloubet du Rouet Asten
55 Aniek Diks Greenday Eldorado van de Zeshoek Vorstenbosch
56 John Steeghs Haltic Baltic VDL Meterik
57 Boy Peels Gamble Nabab de Rève Waalre
58
59
60 Nathalie van der Mei Celine Vermont Makkinga
61 Timothy Hendrix Gogolinus Sheraton Baarlo
62 Wilma Heikkinen Elvis PS Zidane Baarlo
63 Patrick Lemmen Jolly Fleur Contact vd Heffinck Baarlo
64 Peter Bulthuis Lolita Cento echt
65 231 Niels Bulthuis Zanette Casco Echt
66 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca Vdl Asten
67 Rob van Bussel Glorius tcs numero uno Asten heusden
68
69 Steven Veldhuis Hoselinde Campbell VDL Haaksbergen
70 285 Willem Greve Faro Calvaro
71
72 199 Tim van de Oetelaar Fiola -
73 305 Pieter Keunen Eigenwijs V Verdi Kessel
74 194 Michel Hendrix Fair Field Zirocco Blue VDL
75 Imke Kort Cappuccino Indoctro Lewedorp
76 Robby Krowoza Capitano s Cornado Roermond
77
78
79 Joost Martens Fortuna Eldorado van de Zeshoek Sevenum
80 167 Alexander Butler Umours Batilly Quaprice du bois Margot
81 Daniel Meech Zamia Alianjo Elmpt
82 Rob Heyligers Zeline Hemmingway Asten