Springen Z vrijdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Vrienden CH Midden Limburg Prijs

Aangeboden door: Vrienden CH Midden Limburg

Klasse Z

Twee Fasen Tabel A/A 1m30 - KNHS art. 274.5.f

Vrijdag 8 maart 2019    *Aanvang: 08.00 uur*       Piste Oost


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 8 maart 2019
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A. Heyligers
H. van Enckevort
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Rob Heyligers Colante Cuba Asten
2 Dave Maarse Beau Famose Z Bustique Wellerlooi
3 John Steeghs Garnice Vingino Meterik
4 304 Pieter Keunen Gitania Cantos Kessel
5
6 Fleur van Lier Gusto van de Elzenhorst Diarado Sevenum
7 301 Joep van der Kampen Enjoy Viceroy T Sevenum
8 Rens Spreuwenberg Fairplay De Fremis Calvaro Z Kessel
9 Anne - Marie Poels Donna Casalla Casall Swolgen
10 Piet Raijmakers Jr. Babybell Z Bufero van het Panishof asten
11 205 Jack Ansems Darwin DDL Quantum Sint-oedenrode
12 Martien Amendt Cancarina Z Cancara Z Broekhuizenvorst
13
14 289 Rob Heyligers Go-Go A'lee Spring power Asten
15 Patrick Alkema Vittus Verdi Weert
16 Rene van Zuilen Elano Whitaker Helden
17
18 Petra van Dijck G-Star Cidane venray
19 Ellis Pex Edalinda Lexicon sint joost
20 Valerie Pex Farrari Tangelo vd zuuthoeve Echt
21 Michelle Dijkerman Blom`s Kasper vd Bisschop nabab de reve Etten-Leur
22 Steven Veldhuis Gammon R.A.G. Zirocco Blue VDL Haaksbergen
23 Sanna Olsson Bloom du Plessis Orient express Vierlingsbeek
24 Dave Maarse Cunami Clinton I Wellerlooi
25 John Steeghs Golden lady tn Zambesi Meterik
26 Pieter Keunen Footlose HX Bustique Kessel
27 Kim Couwenberg Costa Quanta Contendro 1 De Steeg
28 Joep van der Kampen Garibaldi Toulon Sevenum
29 Rens Spreuwenberg Forever Ivy Zirocco Blue Kessel
30 Teun Vestjens Girona Calvaro Sevenum
31 Anne - Marie Poels Kalvara Calvaro Swolgen
32 Rob Heyligers Hoeheetdie Quasimodo Asten
33 269 Niels Tacken Good luck Onbekend Meterik
34 Teddy van de Rijt Freiminka's Blue Diamond Mr. Blue Nuenen
35 331 Sarah Jane Franklin FiftyFifty - Elmpt
36 Joost Martens Faline Eldorado van de Zeshoek Sevenum
37 Leopold van Asten VDL Groep Elegant Hero Z Echo van 't Spieveld Hoogeloon
38 Martien Amendt Full Wish T Ultimo Broekhuizenvorst
39 Glenn Knoester Glamour Girl Pino Assendelft
40 Yelyzaveta Demchenko Lion - Ommel
41 Vilma Heiskanen Dawn B Verdi Eindhoven
42 Jennifer Yifan Zhang Goliath S Cardento Amsterdam
43
44 Steven Veldhuis Hummer Zambesi Haaksbergen
45 Jack Ansems Diego Vaillant Sint-Oedenrode
46 Dave Maarse Duc de Kerihuel Padinus Wellerlooi
47 Rob van Bussel Giovannie namelus Asten heusden
48 David Arcand Plot Fire Plot Blue Baarlo
49 Johan Worst Gorgeous Vera WS Vingino Kootwijkerbroek
50 Lianne Kuypers Hermantico Comme il Faut Heythuysen
51 160 Malin Parmler La Jolie van’t Eigenlo Zandor Z Mierlo
52 Marc Beckers Gothique Zacharov Roggel
53 173 Monique van den Broek Edelmanfee Kojak Sevenum
54 Joep van der Kampen Marij van ‘t Vliegenhof My Tender Sevenum
55
56 Oda Charlotte Lyngvar Gelvera Quality Time Baarlo
57 Sophie Hinners Geronimo HX Ustinov Baarlo
58
59
60 Sanna Olsson Diamond Blue Diamant de Semilly Vierlingsbeek
61 Ruben Lamers Dhalita No Limit Meeuwen
62 Emma Bocken Estera Warrant Weert
63 Zoe Schipper Halla vd Wellington Contact vd Heffinck Tilburg
64 Vilma Catani Davange K Massimo nuenen
65 Nicole Caris Gentle Molga Arthos R maria hoop
66
67 211 Patrick Lemmen Fascinating Fortuna Zapatero VDL Baarlo
68 168 Alexander Butler Sancento Sandro Boy
69 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z Liessel
70 176 Teun Vestjens Havangka Andiamo Sevenum
71 Leopold van Asten VDL Groep Gold Lady Numero Uno Hoogeloon
72 113 Lonneke Mulder Con Calato Claudio's Son Sittard
73 Wiel Heber Hajime Tangelo van de Zuuthoeve Asenray
74 Niels Tacken Goodwill Tangelo vd Zuuthoeve meterik
75 Rob van Bussel Imke Asrael Asten heusden
76 Glenn Knoester Hopefull Namelus R Assendelft
77 Daniel Meech Hi Five Nabob Elmpt
78 Ida Sjogren Gio P Bernini Asten
79
80 204 Jack Ansems Georginio Aristo Z Sint-oedenrode
81 Johan Worst High Society Up To Date Kootwijkerbroek
82
83 Teddy van de Rijt Lander Z Lord Z Nuenen
84
85 Lianne Kuypers Hinhosa C Vigo D’arsouilles Heythuysen
86 Marcel Groen Cadesso Cabachon Mierlo
87 Victoria van Breemen Donna Karla Eurocommerce Toulouse Beverwijk
88 Erwin Bos Don't Ask Quasimodo Z Asten heusden
89 Delphine Klopper Abigail Quattro Badhoevedorp
90 Manon Hees Capelotti Calvaro Meterik
91 Patrick Lemmen Jeremio - Baarlo
92 93 Beau Schuttelaar Falou Arthos R Tegelen
93 Leopold van Asten VDL Groep Hutch Numero Uno Hoogeloon
94 Jorn Emschove VDL Groep Hurricane Numero Uno Hoogeloon
95 Nicole Caris Inolette Calmiro JW maria hoop
96 Teun Vestjens Enterprise Emerald vh Ruytershof Sevenum
97 Rob van Bussel Fee Casall Asten heusden
98 Britt Pedersen Belfast Cartani Zwaanshoek
99 Jil Buijze Quattro Royal Z Quintero la silla Oudelande
100 Nadine Timmerman Excavator Arezzo vdl Vrouwenpolder
101 Niels Tacken Greatfull Jodukus meterik
102 Franklin Posmus So It Be Tadmus Zuid oost beemster
103
104 Wiel Heber Luna van de Hoeve Elpeaser Van ''tHeike Asenray
105 Gemma Johnsey Plumley TJ Ballourina Baloubet Du Rouet Asten
106 Robby Krowoza Chip Chap K Z Chippendale Z Roermond
107 Journey van Eerd Knegt's Gaudi Zambesi Veldhoven
108 Steven Veldhuis Redmill Installera Emerald Van't Ruytershof Haaksbergen
109 283 Willem Greve Indy MBF Quasimodo vd Molendreef