Rubriek 45: L springen 2 fasen speciaal


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 11.00
Datum: 14 april 2019
Tijd: 10:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
G. Peeters
J. Kateman
P. Keunen
Prijzengeld
1e prijs: € 60.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 25.-
6e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 1235 Monique Evers Piona Z Pablo Van Berkenbroeck Munstergeleen
2 1028 Femke Coenen Electric Dream Applaus Baarlo
3 579 Mireille Couperus Isis Zirocco Blue VDL Kessel
4 1429 Peter Grommen Geronimo x Koningslust
5 1370 Lucienne Couperus Herena Applaus Grashoek
6 506 Tim van de Oetelaar Infinity - Kessel
7
8 559 Elisa Brouwers impress Zirocco Blue Mierlo
9
10 177 Tessa Duijf Going on van de Rikse Bernini Helden
11 1172 Lizzy van der Vorst High five Clinton Geldrop
12 753 martin sterzenbach Calle - Dorsten
13
14 715 Linda Järn Inez Z Iowa Venlo
15 1166 Manon van Rixtel Jamaica Tangelo van de Zuuthoeve Oploo
16 1186 Jeroen Scheepers Oh my god HH Emerald Vh ruytershof Rotem
17 1131 Jan Maly Joy For Ever Andiamo Helden
18 1219 Mans Buurman First Flow Numero Uno Roggel
19 20 Jette Staaks Hudge Z Zandor Z Maasbree
20 912 Iago Fratti Add of picobello Action breaker Maasbree
21 1346 Fabienne Wijdeven Earlady van de Bameerhoeve Royal Bravour Zeeland
22 616 Leon van Wijlick Davinci Lupicor Reuver
23 684 Sylvia Dorssers Dijkerhoeve`s Feloma Vittorio Maasbree
24 1326 Nile Verleur Kandy P Echo van t'spieveld Maastricht
25 1257 Mathilda Thunholm Iceman Biscayo Weert
26 1307 Eva van Poppel Cynthia Phin Phin Velden
27 1011 Mariana Heijmans Coratina Connor Kessel
28 1222 Sharon Coppelmans It’s So You Zirocco Blue VDL Deurne
29 1217 Frits Martens Hooligan N Eldorado van de zeshoek Deurne
30 1432 Britt Muijselaar Hashtag Zandor Z Maasbree
31 1427 Valerie Pex Juwel Night - Echt
32 1430 Peter Grommen Hensley NN Koningslust
33 270 Kimberley de Greef Hinde Belle Quality Time Maasbree
34 900 Loewie Joppen Casanova Kurby Maasbree
35 986 Ellis Pex Jazou El Primero Sint Joost
36 405 Yves Winkelmolen Hilton Untouched Son En Breugel
37 749 Mieke Raijmakers Enna nn Someren
38 741 Minouk Franssen Fadonja Zirocco Blue Reuver
39 754 martin sterzenbach boeing balougraf Dorsten
40 1391 Tim van de Oetelaar Julius Bugatti VDL Kessel
41
42 1188 Jeroen Scheepers Inspired by especiale Montender Rotem
43 572 Nicole Caris ambition nn Maria Hoop
44 Ida Sjogren Infinity Untouched Asten
45 1218 Mans Buurman Hacarlos H Nabab de Reve Roggel
46 73 Carolien Boots Condor contador Venlo
47 913 Iago Fratti Carte blanche of picobello z Cardento Maasbree
48 1014 Janine Maassen Hevade - Helden
49 84 Hay van Wijlick Chakira Hemmingway Reuver
50 486 Pieter Keunen Justine HX Harley VDL Kessel
51 151 Tessa Smits Gigi Double Trouble Liessel
52 34 Sem Huizenaar Zanja van de Beekerheide Sydney Venlo
53
54 1262 Mathilda Thunholm Shila Chatender Weert
55
56
57 277 Nick Naus Chacco' love Chacco blue Neeritter
58 1425 Tobias Luikens Independence van Hazelberg If Ever III Ittervoort
59 321 Luc van Horen Ino Numero Uno Panningen
60 310 Anniek Vervoort Histique Bustique Kessel
parcours verkennen (10 minuten)
61 735 Ivo Steeghs Iranta Namelus Panningen
62 1132 Jan Maly Bumble Bee Star M Z Bisquet Balou VD Mispelaere Helden
63 683 Sylvia Dorssers Jamerson Kannan Maasbree
64 737 Iris Lambrichs Indiana Indoctro Klimmen
65 632 Tom Smeets James NN Venlo
66 1280 Oda Charlotte Lyngvar Iam PP Z I'am PP Z Baarlo
67 139 Charlotte Kuijpers It's Reve's Diamond - Oirlo
68 252 Jan Smolders Maya ter Meersen Elvis vd Putten Volkel
69 Lou van de Goor Nikita - sevenum
70 Nicole Caris Hassina - Maria Hoop
71 1187 Jeroen Scheepers infinity HJ cardento Rotem
72 234 Agnieszka Brouns Caselino v/h Windmolenveld Claudio Son Kelpen-oler
73 528 Jikke van Gerven Christiaens Carlson Cardento 933 Swolgen
74 1013 Janine Maassen Jelena Harley VDL Helden
75
76 122 Angelique Dohms Ippo Pippo Eldorado vd Zeshoek Beesel
77 85 Aniek van Wijlick Weltina Z Welthit Reuver
78 389 Julia Titulaer Neo K Z Non Stop Venlo
79 150 Hennie Driessen Concert Lady Z Conversus Selfkant
80 193 Joni Vollenberg Jonas v/d Hees Eldino Melderslo
81 120 Peggy Nillesen Dutch Fury Z Dutch Capitol Sevenum
82 90 Ilse Vossen Jacobo Nonstop 1590 Bwp Ell
83
84
85 487 Pieter Keunen Jump Especiale Don Diablo HX Kessel
86 326 Max Toebosch Havanna Zirocco Blue VDL Dilsen-stokkem
87 984 Ellis Pex Joyride HX Don Diablo HX Sint Joost
88 110 Liesbeth Berben Cuverdi Verdi Heythuysen
89 56 Ruud Houben Elvina Ustinov Roggel
90
91 411 Dominique Killaars Fiasco Ultimo Venlo
92 319 Maikel Steeghs Ietessa Don diablo Kessel Lb
93 1251 Emily Ramakers Zette-b Indoctro Weert
94
95 295 Bart van de Kerkhof Ids Vittorio Vittorio Aarle-rixtel
96 251 Jan Smolders Have a Dream Spartacus Volkel
97 244 Michel Schreinemachers Hermes Blue Mr. Blue Velden
98 158 Ashley Peters I-Malve Numero Uno Nijnsel
99 1279 Oda Charlotte Lyngvar Jermaine HX Baarlo
100 97 Romy Ticheloven Nairobi Diamant de Semilly Reuver
101 146 Tom Hulsman Gossit Timonia M Unique D'hyrencourt Lanaken
102 1194 Valerie Pex Japatero s Zapatero Echt
103 627 Rebecca Kaarem Esteban Marome Nw Eindhoven
104 291 Eef Baeten Holywood Nabab de Reve Sevenum
105 137 Erik Teepen Dave Vittorio Venlo
106 111 Bojenna van Gils Newton Z Nabab de Reve Beesel
107 104 Sef Geurts Houston Mylord Carthago Velden
108 80 Anne-Marie Metzer BJ'Royal Diabeau Roggel
109 700 Whitney Stinges Illenore Indoctro Reuver
110 777 Elisa Vaessen Tolana Z Tolano van 't Riethof Maasbree
111 49 Manon Veekens Elsludine S Indoctro Meijel
112 Saskia Drissen Gradarina Vleut Maasbree
113 Jessie Geurts Zilvester Sam R Maria-Hoop
114 Fien van de Goor jelin - sevenum
115
116 983 Ellis Pex Big Beauty Z big Star JR Sint Joost
117 1384 Elke van de Broek Hera-Lyn Triomphe de Muze Zeeland
118 1400 priscilla Hartman Allstar Andiamo Venlo
119 192 Joni Vollenberg Indiamo van de Eijkhof Andiamo Z Melderslo
120
121 93 Kylia Houben Captain Denver Berlin Roggel
122 1379 Nicole Mestrom Dorette van de Pikkerie Z Big Star Jr Swalmen