Rubriek 15: L springen 2 fasen speciaal


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 11.00
Datum: 13 april 2019
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
G. Stappershoef
Prijzengeld
1e prijs: € 60.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 25.-
6e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 705 Linda Järn Inez Z Iowa Venlo
2 402 Yves Winkelmolen Caretinograaf Caretinogold Son En Breugel
3 938 Iago Fratti Jasper Falaise de muze Maasbree
4 1180 Jeroen Scheepers Oklahoma Kasanova de la pomme Rotem
5 1123 Jan Maly Joy For Ever Andiamo Helden
6 1100 Rene van Zuilen Grace carla Namelus R Helden
7 1152 Alicia Bocken Zonneglans French buffet Weert
8 1154 Emma Bocken Happy hour Spartacus Weert
9
10 352 Peter Grommen Geronimo x Koningslust
11
12
13
14 1069 Marlies van Soest Infinity Z I’m Special de Muze Evertsoord
15 1080 Jort Op het Veld Zaricolle Z Zandor Z Meijel
16 1317 Teun Vestjens Jawazaki - Sevenum
17 1390 Tim van de Oetelaar Julius Bugatti VDL Kessel
18 1325 Nile Verleur Kandy P Echo van t'spieveld Maastricht
19 135 Jada Golsteijn Infinity G Carthino Z Roosteren
20 854 Mandy Vercoulen Nashville EHT Quality Time Koningslust
21
22 48 Manon Veekens Elsludine S Indoctro Meijel
23
24
25 1077 Dana Gosen Oxana AEG Indoctro Geldrop
26 978 Ellis Pex Big Beauty Z big Star JR Sint Joost
27 941 Laura Scheepers Jovelle LS Jamal van de Heffinck Sevenum
28 17 Jette Staaks Hudge Z Zandor Z Maasbree
29 401 Yves Winkelmolen Cabinet noir Mylord carthago Son En Breugel
30 453 Kelsey Kierkels Indiriska I'm special de muze Ospel
31 119 Peggy Nillesen Dutch Fury Z Dutch Capitol Sevenum
32 449 Pieter Keunen Justine HX Harley VDL Kessel
33 542 Freek Vestjens HBR Even Flow Kannan Sevenum
34 1124 Jan Maly Bumble Bee Star M Z Bisquet Balou VD Mispelaere Helden
35 353 Peter Grommen Hensley NN Koningslust
36 1181 Jeroen Scheepers Just a Dream Flying Dream Rotem
37 1389 Robby Krowoza Javia El Primero Roermond
38 398 Nina Wester Nyons Z Eurocommers Napels Roermond
39 330 Ivo Berden Hawaï blue Zirocco blue Baarlo
40 1424 Manon Hees Ziberia Z Zandor Z Metetik
41 1318 Teun Vestjens Jidane - Sevenum
42 497 Tim van de Oetelaar Infinity - Kessel
43 1273 Oda Charlotte Lyngvar Jermaine HX Baarlo
44 549 Zygimante Ausraite Nutella - Sevenum
45
46 1103 Rene van Zuilen Classic Gentleman Z Colman Helden
47 727 Nina van Enckevort Jack Daniels First verdi Nijnsel
48 816 Nicole Mestrom Dorette Van De Pikkerie Z Donckervoort Swalmen
49
50
51
52 1377 michel schreinemachers Hermes-Blue Mr Blue Velden
53 1257 Mathilda Thunholm Iceman Biscayo Weert
54 1312 Laura van de Ven Glenn - Eersel
55 1299 Martien Amendt Haredessa - Broekhuizenvorst
56
57 454 Kelsey Kierkels Joepie Capitols icoon Z Ospel
58 Imke Gradussen Hommage tangelo van de zuuthoeve Echt
59 572 Nicole Caris ambition nn Maria
60 72 Carolien Boots Condor contador Venlo
parcours verkennen (10 minuten)
61
62
63 825 Britt Muijselaar Hashtag Zandor Z Maasbree
64 853 Loewie Joppen Casanova Kurby Maasbree
65 450 Pieter Keunen Jump Especiale Don Diablo HX Kessel
66 543 Freek Vestjens Granit Udancer Hero Sevenum
67 977 Ellis Pex Jet de Diablo Don Diablo Sint Joost
68 274 Thieu Hendriks Athina vd Tichelrij Z ARKO III Roggel
69 1192 Valerie Pex Obama van de kwachthoeve Kasanova de la pomme Echt
70 871 Marco Jaspers Ilias Nabab de Reve Swalmen
71 678 Sylvia Dorssers Jamerson Kannan Maasbree
72
73 1356 Anne - Marie Poels Just Talente Crunch Swolgen
74 1182 Jeroen Scheepers Olando L'arc de triomph Rotem
75 1358 Ruud Vermeulen Out of the Blue Horion Swolgen
76 1274 Oda Charlotte Lyngvar Iberlina Vittorio Baarlo
77 1320 Teun Vestjens Justharr - Sevenum
78 835 Tanja Torgilsman-van Bakel Jelsina HX Don Diablo HX Swolgen
79 43 Saskia Drissen Gradarina Vleut Maasbree
80
81 1201 britt bastings Enjoy upgrade Geleen
82 1101 Rene van Zuilen Hollywood Namelus R Helden
83 776 Elisa Vaessen Tolana Z Tolano van 't Riethof Maasbree
84 721 Lian Vermeer Iranga V Durango VDL Meterik
85 Nicole Caris Hassina - Maria Hoop
86 92 Kylia Houben Captain Denver Berlin Roggel
87 277 Nick Naus Chacco' love Chacco blue Neeritter
88 178 Tobias Luikens Independence van Hazelberg If Ever III Ittervoort
89
90 323 Luc van Horen Ino Numero Uno Panningen
91 393 Martien Amendt Image Zacharov Broekhuizenvorst
92 388 Julia Titulaer Neo K Z Non Stop Venlo
93 325 Max Toebosch Havanna Zirocco Blue VDL Dilsen-stokkem
94 242 michel schreinemachers Hermes-Blue Mr Blue Velden
95 182 Mariana Heijmans Coratina Connor Kessel
96 937 Iago Fratti Ilinn Van Gogh Maasbree
97 103 Sef Geurts Houston Mylord Carthago Velden
98 1254 Anouk Geunis Jelena G Zirroco blue VDL Weert
99 11 Ramses Fransen Fair Play Royal Roulette Warrant Kerkrade
100 291 Eef Baeten Holywood Nabab de Reve Sevenum
101 1063 Ida Sjogren Infinity Untouched Asten
102 Manon Hees Infinity Nbek Metetik
103 1258 Mathilda Thunholm Shila Chatender Weert
104 653 Esme Marres For Aimee Boss Meijel
105 Anne - Marie Poels Harry Caspar Swolgen
106 Fien van de Goor jelin - sevenum
107 1362 Christel Spitters Silver Moon Feinsnitt Swolgen
108 Lou van de Goor Nikita - sevenum
109 1231 Marek Maitala Imposible Dream VM Dortmund HS Veghel
110
111 608 Denise Janssen Funny Fastrade SB Viceroy T Roggel
112 1319 Teun Vestjens Juck - Sevenum
113 1044 Rick Verheijen Chocotoff Tygo Lottum
114 272 Veronique van Wijlick Coldplay Z Cicero Z Kessel
115 1443 Nicole Caris unison contact vd heffinck Maria
116 1248 Elke Jaspers Ion Baltic Swalmen
117 720 Dave Crombach Inspecta Gammon Gloucester Kerkrade
118 392 Martien Amendt Impact Bodinus Broekhuizenvorst
119 579 Mireille Couperus Isis Zirocco Blue VDL Kessel