Rubriek 3: ZZ springen 2 fasen speciaal


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 13.50
Datum: 13 april 2019
Tijd: 15:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A. van Enckevort
H. van Enckevort
P. Keunen
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 80.-
3e prijs: € 60.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
6e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca VDL Asten
2 847 Loewie Joppen Dylano Diarado Maasbree
3 1242 Manon Hees Capelotti Calvaro Meterik
4 1410 Mans Thijssen Punjab perigeuix Sevenum
5 169 Robby Krowoza Capitano s Cornado Roermond
6 592 John Steeghs Haltic Baltic VDL Meterik
7 446 Pieter Keunen Gaspahr Berlin Kessel
8 966 Sophie Hinners K Zoom D'heyboght Diarado Baarlo
9 Marielle Friesen Stakkabisa Stakkatol Ommel
10
11 1352 Lucas Coimbra Increible vh Laar Clinto Mierlo
12 1277 Oda Charlotte Lyngvar ECL Gina - Baarlo
13 1093 Nikita Cheung Cash-Maker v/d Laarse Heide Z Chin chin Zundert
14 1393 Jessica Barbieri Borneo du Lesme - Heelweg
15 660 Vincent Dings Gibeon HDH Indoctro Heeze
16 1353 Marek Maitala Hotesse de laubry nn Veghel
17 502 Tim van de Oetelaar Fiola Bustique Kessel
18 1349 Rob Heyligers Cassius Clay Calvino Z Asten
19 850 Loewie Joppen Idagio van het nerenhof Diktator van de boslandhoeve Maasbree
20 396 Martien Amendt Full Wish T Ultimo Broekhuizenvorst
21 1074 Twan van Dijk Astrix -- Baarlo
22 1122 Jan Maly Zarthago BR Z Zurich Helden
23 670 Sef van Montfort I Chique is mich dat Z C-Ingmar Wijnandsrade
24 Monique van den Broek Corsari van de Helle Comme il Faut Sevenum
25 Wiel Heber Fellow Ustinov Asenray
26 343 Rob van Bussel Chica du Buisson Z Calvaro Z Asten Heusden
27 644 Nando de Miranda Zandora Z Zandor Z Heythuysen
28 Manon Hees Gibson Spartacus Metetik
29 Mans Thijssen Charlie Casall Sevenum
30 170 Robby Krowoza Bambi Carenzo Roermond
31 591 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek Meterik
32 967 Sophie Hinners Vittorio 8 Valentino Baarlo
33 1342 Emile Tacken Selva Stolzenberg Meterik
34 626 Rebecca Kaarem Giberolita C-Ingmar Eindhoven
35 448 Pieter Keunen Eigenwijs V Verdi Kessel
36 1094 Nikita Cheung Bellisimo v/d Laarse Heide Z Berlin Zundert
37 1348 Rob Heyligers Zeline Hemmingway Asten
38 851 Loewie Joppen International Popcorn Bustique Maasbree