Rubriek 1: M springen 2 fasen speciaal


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.00
Datum: 13 april 2019
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A. van Enckevort
H. van Enckevort
P. Keunen
Prijzengeld
1e prijs: € 70.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
6e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 1119 Jan Maly Excalibur SR Z Elvis Ter Putte Helden
2 1426 Emma Bocken Dagma Tangelo vd Zuuthoeve Weert
3 1407 Rob Heyligers Monsieur Pompadour Action Breaker Asten
4 1177 Jeroen Scheepers cashflow clearway Rotem
5
6 1332 Rodrigo Almeida L’ esperance la vie Z Lordanos Maasbree
7 1240 Manon Hees Echo v/h Gerendal Echo vh Spieveld Meterik
8
9 451 Pieter Keunen Illusion Don Diablo Kessel
10 1075 Wouter Enzerink Guess Who ukato Asten-heusden
11
12 845 Loewie Joppen Ilonn Toulon Maasbree
13 888 Johan Bergs Ibiza Denzel van het Meulenhof Vierlingsbeek
14 539 Freek Vestjens HBR The Dude Namelus R Sevenum
15 1115 Desi Wilmsen Dawn Wonder Boy Shb Nederweert
16
17 820 Nicole Mestrom Helaine van de Smockelaer Nabab de Reve Swalmen
18 915 Iago Fratti Caraway - Maasbree
19 1359 Anne - Marie Poels D-Izembla Z Dexter Swolgen
20 1411 Mans Thijssen Happy tangelo vd zuuthoeve Sevenum
21 Luuk van den Kerkhof Cizette B Vermont Kessel
22 Ruud Vermeulen Ibesi Zambesi Swolgen
23 991 Rob van Bussel Glenwood Vingino Asten Heusden
24 1084 Tanja Torgilsman-van Bakel Giaantje Toulon Swolgen
25 1276 Oda Charlotte Lyngvar Hello HX Afellay Baarlo
26 976 Ellis Pex Golindo - Sint Joost
27 397 Danielle Koolen Elisha di Lana Numero Uno Bakel
28 1412 Rob Heyligers I.Wellie R 58 Corland Asten
29 1120 Jan Maly Illinois Spartacus Helden
30
31 347 Jur van Kimmenade Bizet Verdi Weert
32
33 1049 Carlijn Sturme Inadja Celano Bakel
34 1178 Jeroen Scheepers Ideaal Speciaal HJ Falaise de muze Rotem
35 498 Tim van de Oetelaar Icarus R Echo van t Spieveld Kessel
36 452 Pieter Keunen Isabella HX Diamant de Semilly Kessel
37 924 Janneke Verlouw Gezant Quadros Maasbree
38
39 846 Loewie Joppen Unbelievable nn Maasbree
40 919 Johan Bergs Just Cornet Cornet Obelensky Vierlingsbeek
41 540 Freek Vestjens HBR Amira Crown Z Sevenum
42 1104 Joep van der Kampen Hello Ambler Gambler Sevenum
43
44 1236 Emile Tacken Hancock Onbekend Meterik
45 165 Robby Krowoza Iganis Numero uno Roermond
46
47 1027 Stephanie Jennen Toulouse Toulon Balen
48 Anne - Marie Poels My Lady Elvis ter Putte Swolgen
49 1360 Ruud Vermeulen Flicka Zirocco Blue Swolgen
50 1428 Rens Spreuwenberg Walter Welthit Van De Hermitage Kessel
51 999 Rob van Bussel Giovannie namelus Asten
52 1081 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II Meijel
53 973 Ellis Pex Nikita numero uno Sint Joost
54 587 John Steeghs Champion PS Z Comilfo plus Z Meterik
55 Luuk van den Kerkhof Clarima Clarimo Kessel
parcours verkennen (10 minuten)
56 514 Marlies van Soest Corvette Contender Evertsoord
57 1364 Rob Heyligers Idara Baltic VDL Asten
58 196 Fleur van Lier Gusto van de Elzenhorst Diarado Sevenum
59 136 Jada Golsteijn Mercedes Bamako de muze Roosteren
60 Wiel Heber Hero Diamant de Semilly Asenray
61 944 Laura Scheepers Jamaica Nonstop Sevenum
62 190 Ingrid Jakobsen Idesto Modesto Kessel
63 1253 Richelle Coppelmans Hidcote Harmony Deurne
64 322 Luc van Horen High Fidelity Spartacus Panningen
65 1121 Jan Maly Eas Jay R Mermus R Helden
66 329 Ivo Berden Gossip Girl Tangelo van de Zuuthoeve Baarlo
67 428 Leon Vos Grassi Spartacus Swalmen
68 868 Ruud Jaspers Galant Arko III Swalmen
69
70
71 822 Nicole Mestrom idagonda Zirocco blue VDL Swalmen
72 798 Marek Maitala Quick Shoon o.b.o.s quality Veghel
73 675 Sylvia Dorssers Tashley G. Z Tyson Maasbree
74
75 1090 Nikita Cheung Talentina vd Laarse Heide Z Taloubet Z Zundert
76 1385 Robby Krowoza It's you El Primero Roermond
77 541 Freek Vestjens Hamiara Mr Blue Sevenum
78 1401 Pieter Keunen Miss Washington President Kessel
79 657 Vincent Dings Ivory HDH Cream on top Heeze
80 671 Chayen Ramakers Fiesta HX Ustinov Sint Odilienberg
81 1026 Stephanie Jennen Ice Age Dakar Balen
82 1138 Dennis Evertse Farnarico Zidane Bakel
83 586 John Steeghs Now or Never Nabab de Reve Meterik
84 456 Alexander Vincentius Irocco Grey Zirocco Blue VDL Heesch
85
86 1285 Rens Spreuwenberg Fortuna Flamingo Harley Vdl Kessel
87 339 Rob van Bussel Ilyon ES Gemini cl Asten Heusden
88 233 Fleur van Lier Helrike Harley Sevenum
89 Wiel Heber Huupie Wizzerd WV Asenray
90
91 Rik Haves beauty Carolus 210034486 Healen
92 Monique van den Broek Natsu de carmel Emerald Sevenum
93 1064 Ida Sjogren Heart of London Guilder’s Carembar de muze Asten
94 1405 Rob Heyligers Joomla chaman Asten
95 1406 Luuk van den Kerkhof Gossip-Girl Verdi Kessel
96 Anne - Marie Poels Butterfly Harley Swolgen
97 1375 Elisabeth Aspen Graziano Whitaker Evertsoord
98 1143 Jan Berben Ti Amo Tolan R Meijel
99
100 1089 Nikita Cheung Snow-Flake v/d Laarse Heide Z Stakkato Zundert
101 166 Robby Krowoza Clever Z Crown Z Roermond
102 1367 Christel Spitters Ilordina Clarimo Swolgen
103
104 1066 Rene Voet Dinetty Verdi Volkel
105 1350 Marek Maitala Mannix vd Heffinck Cayenne vd Heffinck Veghel
106 1419 Oda Charlotte Lyngvar Gyloma - Baarlo