Rubriek 1: Klasse L (1.10m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

De Peelbergen competitie
2 fasen


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 14 februari 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 36 Pieter Keunen I Spy HX Bustique Kessel
2 33 Anne - Marie Poels D-Izembla Z nn Swolgen
3 Wiljan Laarakkers Watch me Q. Breitling LS Ottersum
4 John Steeghs ice man Dakar vdl Meterik
5 Paul Janssen Izzy-Joy Numero Uno Well
6 Christiane Hoffmann Chinon Hünstetten
7 Lars Kersten Deia Z Kannan Egchel
8 Piet Raijmakers Jr. Haya NN asten
9 78 Alexander Butler meriolan Messenger
10 126 Theo Kröning Cosinus Cover De Croatie 41516
11 Marina Röhrig Carl WV Cellestial Mülheim-Kärlich
12 Mirjan Horyon Heart te Beat Action Breaker Meijel
13 Joost Martens Just a star Big star jr kz Sevenum
14 Amy Eriksson Chapeau Diamant de Semilly Egchel
15 Alexandre De Lemos Greace Numero uno Maasbree
16 Charelle van Rooij Equador H Ulano H Helmond
17 Horst Klaus 7 Heleine Clear Content Clearway Ober-Ramstadt
18
19 Mikki Manche Icon d'Or Zambesi Valkenswaard
20 Simon Berchem Argento T Acorado's Ass Mettmann
21 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
22 125 Sherin Hogenkamp Jikke II Action Breaker
23 Johannes Brodhecker Mylene Carthago Z Mylord Carthago Z Großsteinhausen
24 Mireille Couperus iceberg xx Kessel
25 Kristian Houwen Iryan Baltic VDL Wanssum
26 Rene van Zuilen Hollywood NN Nederland
27 Bart Lips Cornet Fire Nn Bieststraat 91
28 Iago Fratti Add of picobello Action breaker Maasbree
29 Pieter Keunen Infinity Bustique Kessel
30 Wiljan Laarakkers Eole de Riverland L’Arc de Triomphe Ottersum
31 Asaf Abudi Eekilly Coconut Grove Xx Neer
32 Anne - Marie Poels Just Talente Crunch Swolgen
33 John Steeghs Jardin Etoulon Meterik
34 Lars Kersten Harry Brown Numero Uno Egchel
35 53 Barbora Kejvalova Curacao Du Borget - Groningen
36 Robert Bole Spenkie Elvis ter putte ----
37 Christiane Hoffmann Nevada van‘t Zand Edjaz van‘t Merelsnet Hünstetten
38 Manon Hees image Zirocco blue Meterik
39 79 Alexander Butler Contess -
40 Marina Borchert-Retta Quintano One Qunituro Bensheim
41 Marina Röhrig Chacsara Chacco - Blue Mülheim-Kärlich
42 Mirjan Horyon Icadello Cascadello Meijel
43 Cécile Vantilt Corrada Corrado Lummen
44 Laura Lorenzetti Quicon G Quidam de Revel Leunen
45 72 Cécile Vantilt Kaspar - Lummen HC
46 Katie Fletcher Infinity NN Hoogeloon
47 Can Oskay Gucci Candoletto Ottersum
48 Joost Martens Zeppe de sabette z Zander z Sevenum
49 37 Martin Neergaard Ivy Blue Eldorado Swolgen
50 Pieter Keunen Justine HX Harley VDL Kessel
51
52 Wiljan Laarakkers Invictus Numero Uno Ottersum
53 Simon Berchem Charmer W Cassini Boy junior Mettmann
54 Horst Klaus 7 Heleine Conachon Connor Ober-Ramstadt
55 Jade van Hunnik Humberto Saffier Veenendaal
56 Shane Dwan Incredible Entertainer Kessel
57 Rene van Zuilen Classic Gentleman Z Colman Nederland
58 Kristian Houwen Jiletton HS Quality Time Wanssum
59 Iago Fratti Ilinn Van Gogh Maasbree
60 Anne - Marie Poels Silver Moon Feinsnitt Swolgen
61 John Steeghs Jive Zinedine Meterik
62 8 Lars Kersten I'm Special - Egchel
63 Mireille Couperus ideal HX xx Kessel
64 Johannes Brodhecker Wells Fargo Wizzerd Großsteinhausen
65 Mark Martens Corvette nn Baexem
66 Glenda Nebel Huicklady NN De Mortel
67 Chika Matsunami Voice - Kelpen oler
68 Patrick Alkema Dashwood Diamant Weert
69 Claudia Verburgt Pacini Pacino Hoogeloon
70 80 Alexander Butler Hofmann Namelus
71 Christoph Hassenbürger Adele arpeggio hagen
72 Marina Röhrig Clio H Chin win Mülheim-Kärlich
73 Mirjan Horyon Irish Wiskey Andiamo Meijel
74 58 Monique van den Broek Ivana - Sevenum
75 Lisa Nooren Callida 2 - engis
76 Kristine Seierstad Minerva - Sevenum
77 Rob Gradussen Number One Numero Uno echt
78 Dave Maarse Ilette Astrello Wellerlooi
79 Kimberley Winsingh Charlie Chatender Baexem
80 Laura Lorenzetti King Westleven Z Kasanova de la Pomme Leunen
81 Yelyzaveta Demchenko Cossinelle Cascadello l Ommel
82 Lars Kersten nefertitti Egchel
83 Simon Berchem Corokato PS Conthargos Mettmann
84 Teddy van de Rijt Jolion V - Nuenen
85 Iago Fratti Carte blanche of picobello z Cardento Maasbree
86 139 Sindre Ratvik Ed Hardy Verglas Våler
87
88 113 Maja Burnell Carlo -
89 Kristian Houwen Jillz Queen Canabis Wanssum
90 Shane Dwan Ippie Applaus Kessel
91 Jade van Hunnik Lacidos Lavall II Veenendaal
92 Nicole Mestrom Dorette van de Pikkerie Z Big Star Jr Swalmen
93 Nick Naus Chacco' love Chacco blue Neeritter
94 Mayra Gonzalez Kipling VD Bartvelden Vagabond De La Pomme Roermond
95 Paul Janssen H. Amelusina Rubert R Well
96 Glenda Nebel Gamba van de Vrunte NN De Mortel
97 Denise Scholten Forcados IJ For Edition Kamp-Lintfort
98 81 Alexander Butler Stakkastita Stakkato
99 89 Piet Raijmakers Jr. Hanibal Rascin Asten
100 Claudia Verburgt happy clinton Kelpen oler
101 Christoph Hassenbürger Happy van de Flipsweg hagen
102 35 Joep van der Kampen Horafina For Fashion Sevenum
103 Nicole Caris Hassina - Maria Hoop
104 78 Alexander Butler meriolan Messenger HC
105 145 Iago Fratti Ilinn Van Gogh Maasbree HC