Rubriek 13: Klasse B (1.00m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

KNHS Wedstrijd
Direct op stijl


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 2 maart 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 65.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 35.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 401 Lara Wittlings Cleo C-Trenton Z Essen HC
2 360 Anna Lena Schaaf Sunshine's Copilot FS Champion de Luxe Voerde HC
3 309 Lara Wittlings Cleo C-Trenton Z Essen HC
4 Lars Kersten Emily clarimo Egchel HC
5 Angelina Meyer Connex - Herdecke
6 402 Marc Ostendarp Capi Capilano Siegen HC
7 Ann Katrin Brune Django Diacontinus Datteln
8 Claudia Verburgt Entabeni Elvis Ter Putte Hoogeloon HC
9 403 Gabryella Dufour Hubertina B Eldorado vd zeshoek Neerkant HC
10 351 nadine seerden stradivari stakkato Viersen
11 404 Jan-willem Schaap Jumping gold Caretino Gold Herpen HC
12 Jenny Heupel Loco Lyostro Lordanos Netphen
13 Jikke van Gerven Cent Carats Tangelo van de Zuuthoeve Swolgen HC
14 Koen Kruiskamp Fabulous Baltic Den Bosch
15 Levi Driessen starbucks Z ---- Esch
16 Pia Schonscheck Louis W Lyjanero Herdecke
17 Tom van Schipstal Jaman Chaman Sint Hubert
18 Jaqueline Horstmann Dior van de Meerbeek Orlando Heinsberg
19 405 arthur da silva calabria ukato Heythuisen HC
20 406 Kerstin Ilbertz Balou's Rubin Balou du Rouet Nettetal HC
21 Lynn Van de Water Edelweis Carambole Blitterswijck
22 384 Kerstin Ilbertz Balou's Rubin Balou du Rouet Nettetal HC
23 Beau Schuttelaar I'm here Carambole Tegelen HC
24 Britt Schuttelaar Till i'll be there tyson Tegelen
25 407 Can Oskay Juristo Carambole Ottersum HC
26 25 Ute Marx Quintessence Quinturo Elsdorf
27 Patrick Berger Carlo M 3 Catoo Castrop-Rauxel
28 Jan Maly Cebra NN Helden HC
29 Lars Kersten Hallilea - Egchel HC
30 Tobias Halbe Atlantica Arko‘s Junior Meinerzhagen
31 177 Luuk Driessen Hiominka Numero Uno Helden HC
32 Lucas Coimbra Calle Mia Comme Il Faut Mierlo HC
33 310 Bo Notting Golden Boy NN Nuenen
34 408 Wiljan Laarakkers Eros della Favorita Kanan Ottersum HC
35 Marieke Vervoort Jumero El Primero Kessel
36 Kaisa Aino Fitz Roy nn Tienray
37 Wendy Falize I'm Fine HTR Desperado Broekhuizenvorst
38 Marcel Gulikers Calimero Tinky Winky Hulsberg
39 Luisa Vogelgesang C'est Celest Cellestial Kerpen
40 Mariska Ewalds Juweel Van De Renger Zambesi Baarlo
41 381 Niclas Hofmann Corminta cormint Kerpen
42 Joëlle Heijnert Innocent Bon Vivant's Vermont Venray
43 Jill Donath Clumbumbus Cador Siegen
44 Jeroen Marcellis Quukske Quility time vredepeel HC
45 400 Marieke Verdaasdonk Icefee Canabis Boekel HC
46 Koen Janssen Heart Of Nabab Nabab de Reve Dilsen
47 432 Daniel Rohmann Lady Gaga R Light on Gelsenkirchen HC
48
49 409 Emma Berntsson Nobody Nabab de Reve Reckershausen HC
50 Peggy Nillesen Dutch Fury Z Dutch Capitol Sevenum
51 Lauren Holla Ambition NN Einighausen
52 Myène Scheerlinck QC lissaros dream Liassaro belsele
53 Rosita Timmermans Uroki Iroko Sevenum
54 410 Ricarda Kersjes Charcotblanc Capistrano Rheinberg HC
55 372 Sander Nillesen Halens Hope B Drenthe B Sevenum
56 Sara Kalbhenn Rosanne 18 Goodman Düsseldorf
57 411 Franziska Müller Nabab's Baron Robert Nabab de Reve Hückeswagen HC
58 Jaqueline Horstmann POLLUX MB STAKKATO Heinsberg
59 412 arthur da silva equiva cartani Heythuisen HC
60 Lynn Van de Water Fialita Vigaro Blitterswijck
61 Lars Kersten Winnie Quite Easy 958 Egchel HC
62 26 Ute Marx Checcolonia Check In Elsdorf
63 Robert Bole Nandy Hos do ----
64 Sophie Van Hoorn Desi-belle Al Pacino W Nijmegen
65 Vivian Vestjens Coconut Pearl Calico KESSEL LB
66 413 Ann Katrin Brune Chacco‘s Clou PS Chacco-Blue Datteln HC
67 433 Anna Lena Schaaf Sunshine's Nala Nutrix Voerde HC
68 Marielle Friesen Voltairian Electra Marius Claudius Ommel HC
69 Bo Notting Ice Queen Cartano Nuenen
70 414 Ciaran Dreeling DSH Monty Monte Cain Heeze HC
71
72 Willem-hein Beker Jannebellie w Darco Erichem HC
73 380 Anna von Eckern Celestia N Cordino Mülheim
74 415 Lara Wittlings Rocher Rock Forever Essen HC
75 Tobias Halbe Conan Cornado Meinerzhagen
76 Lara Wittlings Rocher Rock Forever Essen HC
77 Thieu Hendriks Athina vd Tichelrij Z ARKO III Roggel
78 416 Philip Schöllhorn Der Pirat Dinken Siegen
79 417 Stefanie Englert Vallerie Valentino Ennigerloh HC
80 418 Stephan Hieck Laconda Levison Vinnum HC
81 419 Christina Kallmert Harley's Jack Z Harley Oirlo HC
82 420 Philipp Ahlmann Ivory Blue Zirocco Blue Marl HC
83 436 Patrick Berger Costa Cowaldsky Castrop-rauxel HC
84 Niclas Hofmann Crypton Plus C Trenton Z Kerpen
85 Mirja Michel Cool as Ice 5 Colman Waltrop
86 355 Annet Willems-Vos Bella - Wierden HC
87 421 Marc Ostendarp Stan - Siegen HC
88 Heinrich Brune Come together Comme il Faut Datteln
89 Greta Galus Classic One Cansendo Bochum
90 422 Franziska Müller Hennessy N Hermes de Lux Hückeswagen HC
91 423 Frank Hennig Con Berlin Eurocommerce Berlin Gladbeck HC
92 Evelyn Seelig Coldplay - Dortmund
93 Cosima Zarmutek Louis Vuitton - Siegen
94 424 Ann Katrin Brune Cencorinue PS Centadel Datteln HC
95 Anna Lena Schaaf curly sue contendro voerde
96 386 Brayden Aarts Enzo - HC
97 434 Sara Kalbhenn Rosanne 18 Goodman Düsseldorf HC
98 399 Ricarda Kersjes Charcotblanc Capistrano Rheinberg HC