2. Klasse M met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

LET OP !! Het is niet meer mogelijk om het startgeld te pinnen. Betaling uitsluitend contant 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 16 februari 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
H Wijnbergen
J Jobse
A Veugelers
Prijzengeld
1e prijs: € 50.-
2e prijs: € 40.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 20.-
5e prijs: € 10.-
Regl. Volgprijzen: € 10.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Michelle Dijkerman Blom’s Icarus Biscayo Etten-Leur
2 1 Hani Bisharat Lacobat nn
3
4 Teun de Bodt Figaro Lord Z Raamsdonksveer
5
6 Lotte Teuns Balladium heartbreaker hoogerheide
7
8 Maaike Theunis Guinot Di Nocciola Vigo d'arsouilles Moerstraten
9 Wendy Smits Dialinde Cardento Oosterhout
10 Karlijn van Roy Enrique M Harly VDL Oirschot
11 52 Charlotte Broeders Huckalucka z Hooch dkz Sint Willebrord
12 Deborah Lazzarotto Gasha nn DINTELOORD
13 Mark van Roy Guidam Hop Quality Time Oirschot
14 30 Nick van der Graaf Imiracle NN
15
16 Levi Driessen Hobble kortenbos Numero Uno esch
17 Tim Franssen Idyll GR Glasgow vh merelsnest Gilze
18 Charlotte Fokker Galentino Cicero Kalmthout-Heide
19 Michelle Dijkerman Blom`s Hiek`n falaise de muze Etten-Leur
20 Margaretha Schirm Finoula Baldwin B Bergen op Zoom
21 Marieke Verdaasdonk Hartenfee Namelus R Boekel
22
23
24 Zhao Tai Teng Giva de Semilly Onbekend Raamsdonksveer
25 Joyce van de Kuilen Brent Phin Phin Raamsdonksveer
26 Fleur van Eijden Bella SR Z Baltic VDL De Heen
27 Femke Braat Bollenhoeve's First choice Manhattan Etten-Leur
28 niels fockaert hooligan catalido DINTELOORD
29
30 Marieke de Bart Quality Quasimodo Z S heer abtskerke
31 37 Hani Bisharat Way of Society Cantos
32 Stijn Testers Ellis vd Bernsehoeve Z Elvis ter Putte Kruisland
33 Deborah Lazzarotto Ibalou Balou du rouet DINTELOORD
34 18 Monica Rutten Miss Mellow Yellow Le Roi Xxxxxx
35 27 Paul van Rijswijk Gloria Eldorado van de zeshoek Hilvarenbeek
36 31 Nick van der Graaf Caciqe Conradin
37
38 Constanca de Almeida Fernandes Hetina c Nabab Gilze
39 Tim Franssen ISARINA QUAPRICE BOIS MARGOT Gilze
40 46 Kobe Hendrix Farah van Pottelberg nn
41 Gijsbert Van De Graaf Fandango - Bleskensgraaf
42 Lincey van Tillo Viscount nn Halsteren