Klasse L Groep 2


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse L 2 Fasen Special

Deze rubriek wordt gesponsord door: Avia van Geloof


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 24 februari 2019
Tijd: 14:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 65.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
6e prijs: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 21 Jake Hunter Dior Vleut HC
2 Aniek Jansen Gealieta Corland Altforst
3 Kim Vos Jolie v Glasgow Vh merelsnest Eethen
4 Olivier van der Vaart jamaican me grazy arko terheijden
5 Sacha de Wit Investment Action Breaker ossendrecht HC
6 25 Bram Roos Iwan NN HC
7 26 Harrison Hattea Ivory Harley
8 Judith Spanjers Ibbe S Zirocco Bleu Schaijk
9 Margo van Nijnatten First Class CS Uphill Castelré
10 Asha Laseroms Liberty and glory Up to Date Klein-Zundert
11 Annelies Boer Nargi Nevada Namelus R Wateringen
12 Lisanne Verdonk Jack HX first verdi Oudenbosch
13 Danny Willems Jagger Indoctro oosteind
14 Edwin Willemsz Geeroms Jyllsz Inshallah de Muze Waspik
15 Tim Jellema Gold fever Verdi Hulten
16 Dennis Wauben Inina vd Kapel Caddy vd Kapel Molenschot
17 Belle van Breugel Joan Jet JK SR Untouched Schijndel
18 Nicole Aarts Bluet vd beemdhoeve Viento uno w Rucphen
19 Wim van Hoof Juf Blue Plot Blue Netersel
20 22 Jake Hunter Hertogin Eva NN HC
21 Quinty van der Heijden Hippolyta Crespo VDL Tilburg
22 Martine van den Eynden Iminka Dexter Lepelstraat
23 Annet Janssen Hype Inshallah de Muze Hoeven
24 Stefanie Storhannus Halencia NN Rotterdam
25 Nina Groenendijk Kalanda calido Klundert
26 153 Stefanie Storhannus Halencia NN Rotterdam HC
27 Imke Jansen Zonnefee Rhodium Altforst
28 Aniek Jansen Il Hugo De Bun Zirocco Blue VDL Altforst
29 Olivier van der Vaart alentejo z action breaker terheijden
30 Noa Jansen Hype - Eemnes
31 178 Casper Timmermans Ibrahimovic Etoulon Waspik
32 Noa Jansen Hype Quality Time Eemnes HC
33 Rene Karremans Humberto Zirocco Blue Oud Gastel
34 Pleun van Dort His Airness Dakar VDL Bergen op Zoom
35 Dominique Langens Joint Strike Go Dallas VDL Nuland
36 Melissa Masseurs Kartina Carthino Z Rucphen
37 23 Jake Hunter Growing Grey NN HC
38 130 Lucinda Okkerman Firefee Grison Vd bisschop HC
39 Lisa de Graaf Exception Zeloté VDL Oudenbosch HC
40 Jordy Climan Caros Van De Kapel Zucchero Meer
41 Margo van Nijnatten Dempsey Vailliant Castelre
42 171 Ingrid Broers Derania Vaillant Oud-alblas
43 Asha Laseroms Soccer star San amour Klein-Zundert
44 Annelies Boer Nr one vd bernsehoeve Numero uno Wateringen
45 Kobe Hendrix Untouched nn Gilze
46 169 Tim Franssen Furosa NN Gilze
47 174 Klara Kostrzewa Ghana nn
48 Lisanne Verdonk Jazeker modesto Oudenbosch
49 Edwin Willemsz Geeroms Haya Mosa Andiamo Waspik
50 Tim Jellema Bento Larus Berlin Hulten
51 Dennis Wauben Grisette NN Molenschot
52 Aniek Jansen Findy-co Ustinov Altforst
53 Belle van Breugel Harine Untouched Schijndel
54 Cheryl Hartmeijer Esperado Phin Phin Breda
55 24 Jake Hunter Coriencia NN HC