Klasse M Zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.00
Datum: 2 februari 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A A.C.M. van Enckevort
B H.T. van Enckevort
C A.H.G. Heyligers
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 65.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 35.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 Jesper Romp Vivant vivant Goirle
3 Rob Heyligers Iowa ambesi Asten
4 94 Anne - Marie Poels My Lady Elvis ter Putte Swolgen
5 Nick van der Graaf Imiracle NN Rucphen
6 59 Arnold Boerekamps Taloubest VMZ - Asten
7 Mans Thijssen Giominka Numero Uno Sevenum
8 Rob van Bussel heiress tcs asten heusden
9
10 Jan Maly Eas Jay R Mermus R Helden
11 Kim Sturme Iron Lady Nabab de Reve Bakel
12 Melissa Masseurs Kartina Carthino Z Roosendaal
13 4 Maartje van Riel Eppo Zavall vdl Loon
14 Mandy Jansen Aphrodite SZ Andiamo Z Breugel
15
16 Laura Hoogeveen Wicro Quibus Quasimodo Z Weert
17 Wouter Enzerink Guess Who ukato Asten-heusden
18 Josephine Gremmen Strago's Dazzeling Warrant Raamsdonksveer
19
20
21 Patrick Verbakel Happiness Zavall VDL Aarle-Rixtel
22 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II Meijel
23 Indira Jussen Quaresta Z Quasimodo Z Veghel
24 Daphne Mol Hot Chocolat Harley VDL Vught
25
26 Rob Heyligers Magic King v/h Keizershof Andiamo Asten
27 Anne - Marie Poels Garai Verdi Swolgen
28 Arnold Boerekamps Intel Ukato Asten
29 Mans Thijssen Happy Tangelo vd zuuthoeve Sevenum
30 Rob van Bussel Ilyon ES Gemini cl asten heusden
31 Erwin Bos Gotham Nabab de reve Asten heusden
32 Sierra Michelle Wilson Honneur Vittorio Meijel
33 Noa van der Aa Hesmee Up to date De mortel
34
35 Nina Van Der Sluis It's Easy It's Me Du Mesnil Culemborg
36 Nick van der Graaf Caciqe Conradin Rucphen
37 Jeanne Heijligers Izadora Cador Asten
38 Jan Maly Illinois Spartacus Helden
39 Harry van Dooren Caire vdv z Calvino Heeze
40
41 Wouter Enzerink Zabrina Calvados Asten-heusden
42 Mandy Jansen Ileva S Ambler Gambler Breugel
43
44
45 28 Ruben Romp Bordeaux Zandor Goirle
46 Rob Heyligers Monsieur Pompadour Action Breaker Asten
47 Anne - Marie Poels Ilordina nn Swolgen
48 Arnold Boerekamps Zeppe Blue Chirocco Blue Asten
49
50 Rob van Bussel Imke Asrael asten heusden
51
52 Nick van der Graaf Santos Hos d'o Rucphen