18 - Klasse ZZ


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

DE MOLENKONING PRIJS

Tabel A met Barrage
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 17 november 2013
Tijd: 11:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 150.-
4e prijs: € 125.-
5e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Dennis Evertse Caluna's Carento Caretano Z baarlo
2 404 John Steeghs Machu Picchu D'amour Balou Du Rouet Meterik
3 Pieter Coppes Audi?s Teavanta II C Z Treasure Z Bergharen
4 Rob Heyligers Wotherspoon Indorado asten
5 Malin Parmler Bright Vittorio meerlo
6 565 Chloe Smith Cecilia Coronado Asten
7 445 Robin van de Wetering Corette Lupicor De
8 152 Jens van Grunsven Whizz Bb Concorde Erp
9 120 Mathijs van Asten Aysattie No Limit Ysselsteyn
10 Jeroen Bruens Prele Du Chanois Fango in Blue eindhoven
11 Maikel van der Vleuten Gantico Canturo Someren
12 Sjors van Oorschot Zaidin I.D.W.J. Colander berghem
13 521 Julian Kraay Vernando Casparino Ederveen
14 43 Siebe Kramer Coralie Cornet Obolensky
15 Paul Janssen Breitling Toltien Cardento Well
16 Sophie Claassen Belisina Concorde Heide
17 Joske van Bussel Caricolle Z Caretano Z Meijel
18 67 Isabell Bengtson Wirando h Garanco Ysselsteyn
19 554 Mark Martens Belaquador Equador Asten
20 407 Roosje Brouwer Sri Aladdin Quasimodo Z Heide
21 Aniek Diks Bonitha Ustinov Vorstenbosch
22 Jarno van Erp Tella Landeur Oss
23 Kristin Nyberg Jastino Jasperado Ysselsteyn
24 Kristian Houwen Dutch-beauleo Z Dutch Capitol Wanssum
25 Rob van Bussel Secunda Goodtimes Asten-Heusden
26 Nick van Grunsven Amaretto Clearway Handel
27 151 Rob van Grunsven Talent Hors La Loi II Erp
28 Teddy van de Rijt Zazou Germus R Nuenen
29 279 Anouk de Ruijter Be Special Chacco Blue Heide
30 Denise de Jongh Zolino Onbekend Asten
31 531 RICK BEEKINK Zaronia L Solitair Heeswijk
32 Rob Heyligers Zeline Hemmingway asten
33 Miranda Harrington Belladonna Z Berlin Ospel
34 517 Dennis Evertse Chanel U Z Caretano Z Baarlo
35 570 Jens van Grunsven Utopia Namelus R Erp
36 Jan-willem Schaap Antonio Oklund herpen
37 Paul Janssen A-part Numero Uno Well
38 Maikel van der Vleuten VDL Groep Quatro Quaprice z Someren
39 561 Joris van Helmond Bellinda Namelus R Asten
40 Gabriel Coumans Ango De Lui Oklund deurne
41 42 Siebe Kramer Bella Meta Triomphe De Muze Oud
42 463 Malin Parmler Also Especial Argentinus Meerlo
43 564 Chloe Smith Belmonde Ovidius Heide
44 446 Robin van de Wetering Alusinus Odermus R De Mortel
45 Jarno van Erp Al Capone Lupicor Oss
46 Julian Kraay Waraon Deys Pharaon (el Loquillo) Ederveen
47 Pieter Coppes Teavanta Ahorn Bergharen
48 Jeroen Bruens Billy Jj Animo eindhoven
49 Ingrid Jakobsen Zsazsa Orlando deurne
50 85 Rogier Linssen Quali Quanti Quantum Kessel
51 103 Sanna Olsson Allstar Oklund Meijel
52 87 Mark Martens Zsa Zsa Colander Asten