17 - Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

N.F.E. Prijs

Tabel A Direct op tijd
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 17 november 2013
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 110.-
3e prijs: € 90.-
4e prijs: € 70.-
5e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 550 Luc Steeghs Bodet M. Verdi Baarlo
2 Rik van Heumen Caresinto Caresino WEURT
3 Alexander Vincentius Courville L Vittorio Heesch
4 Andres Osborne JK Horsetrucks Mr. Harrison nn helmond
5 RICK BEEKINK Boeing 747 Jumbo Jet heeswijk dinther
6 444 Robin van de Wetering Bull's-eye Hold Up Premier De
7 Marcel van Driel Cairo Lupicor Heeswijk
8 Thijs Meulemeesters Chelsea Triomphe De Muze boekel
9 Pieter Coppes Ceavanta C Z Chicago Z Bergharen
10 Herma Sikking Tandart Can Can Z Chin Chin berlicum
11 482 Jan Albers Vincent Optimist Langeboom
12 268 Rob Heyligers Queen Lady Quadrillo Asten
13
14 Malin Parmler Amorka Canezaro meerlo
15 115 Isabell Bengtson Baron Coolman Ysselsteyn
16 214 Michael Grijmans Amarosa Namelus R
17 Paul Janssen Sambia Germus R Well
18 Denise de Jongh Ziara Eurocommerce Paris Asten
19 Jarno van Erp Baldewijn Concorde Oss
20 Stein Persoons Hermes Quadrillo St. Michielsgestel
21 409 Tom Martens Apandanto Indorado Meijel
22 219 Kristian Houwen Vona Cantos Wanssum
23 387 Mathijs van Asten Artestiek Air Jordan Ysselsteyn
24 369 Luc Steeghs Urban Burggraaf Baarlo
25 301 Dennis Evertse Quilanta Z Quasimodo Z Baarlo
26 Nick van Grunsven Gentel Timbel Van De Guldennagel Handel
27 104 Sanna Olsson Candy Tjungske Meijel
28 92 Mark Martens Anna Quidam de Revel Asten
29 Stefan Schiemer Molenkonings Blondi Cartano Reek
30 232 Amanda Landeblad Courage Namelus R Mierlo
31 Maxime de Clercq Casablanca Corland Someren
32 556 Aurora Hansen Athena 144 Acobat Il Venray
33 Thijs Meulemeesters Cassandra Tangelo Van De Zuuthoeve boekel
34 Herma Sikking Cadorijke Lord of Loxley berlicum
35 Julian Kraay C'est La Donna-y Montreal Ederveen
36 159 Robin van de Wetering Valencia Pamal De
37 Marcel van Driel Amazing Oklund Heeswijk
38 368 Aniek Diks Narvik Nubertus Z Vorstenbosch
39 454 Rob van Bussel Calvino's Boy Calvino Z Asten-heusden
40 40 Siebe Kramer Ardco Hero Radco D'houtveld
41 461 Malin Parmler Talent Chico Meerlo
42 Miranda Harrington Cadiz Vancouver Ospel
43 Micky v.d. Oetelaar Amber Rash R Veghel
44 567 Andres Osborne JK Horsetrucks Goya Mr. Blue Helmond
45 Denise de Jongh Neat Lacoste D Cancun VDL Asten
46 Jan-willem Schaap Woodfield Winnetoe Larenco herpen
47 Pieter Coppes Veavanta-c Cantos Bergharen
48 403 John Steeghs Topper Z Triple-x Meterik
49
50 Petra van Dijck Bon A'parte Canezaro Venray
51 269 Rob Heyligers Cream On Top Concorde Asten
52 Jeroen Bruens Wiepke Indoctro eindhoven
53 Stein Persoons Eos Calvaro St. Michielsgestel
54
55 Tim van de Oetelaar Cittorio Vittorio Kessel
56 117 Mathijs van Asten Untouched Untouchable Ysselsteyn
57 568 Sanna Olsson Cayenne Celano Meijel
58 86 Mark Martens Benz Contendro Asten
59 Aniek Diks Lorain van Lordanos Lordanos Vorstenbosch
60 551 Paul Janssen Laudani Laureatus Well
61 Kristian Houwen Cilydi Contendro Il Wanssum
62 Anouk de Ruijter Cartuno Vittorio Heide
63 410 Tom Martens Bravoure Tolano Van 't Riethof Meijel
64 55 Roosje Brouwer All In The Game Aachen Heide
65 Glenn van de Ven Ziezo Mermus R Veghel
66 Michael Grijmans Vulkaan Van 't Braunerthof Cash Venhorst
67 252 Jeanice van de Spek Wiseguy Indoctro
68 569 Julian Kraay Balando L Cagliostro Ederveen
69 41 Siebe Kramer Edelmeta
70 483 Jan Albers Bora Iroko Langeboom
71 557 Aurora Hansen Bodyguard Quite Hopeful Venray
72 Rob van Bussel Cuba Massimo Asten-Heusden