Finale klasse Z(1m30)


<< Back to competition

De Peelbergen competitie
Klassiek met barrage


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 15 december 2018
Tijd: 12:15
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 203 Celotto Maria-Magdalena Angelo Non stop Aywaille
2 Piet Raijmakers Jr. Ben Vittorio ASTEN
3 Detlef Sonnenberg Carajon Canstakko Glashütten
4 178 Heiko Rabenstein Calcedon Cristallo Markt Nordheim
5 20 Jack Ansems Diego Vaillant Sint-oedenrode
6 192 Kelly Jochems Bontendro Contendro Weert
7
8 172 Maikel van Mierlo Edelmanfee Kojak Koningslust
9 205 Marc Baudach Clowny - Witten
10 208 Nicolas Toro BALOUBELLE Balou du Rouet Xxxx
11 Niels Tacken Goodwill Chablis I Z Meterik
12 219 Stefanie Breitenstein Esprit Toulon Leur
13 346 Teddy van de Rijt Lander Z Lord Z Nuenen
14 bart anthonissen abbylithya z andiamo Beerse
15 181 Rebecca Kaarem Giberolita C-Ingmar Eindhoven
16
17 222 Daniel augusto Da Rios Doc di villagana Calvaro z Meterik
18 187 Mel Thijssen Illinois NN Sevenum
19 216 Manuel Fernandez Saro Key to President President Hegelsom
20 174 Miranda Harrington K2 Did It Diarado Ospel
21 Patricia Stegmann Städtebahn´s Longines Larimar Niedernberg
22 226 Rob Heyligers Zeline Hemmingway Asten
23 175 Rodrigo Almeida Lycero St. Hubert Cicero Maasbree
24 188 Jillian Terceira Mia - Southampton
25 176 Andrej Pavlovic Golden Quality nn Postojna
26 344 Hana Travner Canterino Carolus Koningslust
27 184 Bob Janssens amarelis abz Amstrong van de kapel Meerhout
28 169 Marine Basquin Texas Fontaine d'O - Veyrins
29 207 Silje Isdal Eide Hullahoep Heartbreaker Weert
30 Christina Kallmert Thijssen SR Z Tyson Oirlo
31 114 Steve Auwers Gominka - Westerlo
32 189 Laura Lorenzetti Quite Zero - Leunen
33 270 Marcel Groen Lennox van t Eigenlo Echo van t spieveld Mierlo
34 179 Marielle Friesen Stakkabisa Stakkatol Ommel
35 198 Rebekka Gillespie Ecolano Nn Xxxx
36
37 215 Andrea Marchese Contino 55 Contefino Büttelborn
38
39 190 Piet Raijmakers Jr. Grand Prix Vigo Asten
40 202 Celotto Maria-Magdalena Disney Toulon Aywaille
41 Detlef Sonnenberg Questo 7 Quo Vados I Glashütten
42 196 Heiko Rabenstein Fiene 20 For Europe Markt Nordheim
43 221 Jack Ansems Darwin DDL - Sint-oedenrode
44 204 Kelly Jochems Maestro van `t Klavertje Vier Vigo d'arsouilles Weert
45
46 173 Maikel van Mierlo Hummertime London Koningslust
47 195 Marc Baudach Quantico Quintender Witten
48 197 Nicolas Toro Ferdinand Clinton Xxxx
49 143 Niels Tacken Greatfull - Meterik
50 220 Stefanie Breitenstein Ultimate B Radolin Leur
51 347 Teddy van de Rijt Allerdings NN Nuenen