Rubriek 21:Klasse Z(1m30)


<< Back to competition

De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 15 december 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 345 bart anthonissen greetje de vinck ugano Beerse
2 Carina Baudach Nascari Nabab de Reve Witten
3 267 martin sterzenbach For fun - Dorsten
4 Nadja Hübner Ice Lady Aertbreaker Herne
5 Maximilian Vogel Qrimella Quintero Bergisch Gladbach
6 Maximilian Fritsch Captain Kirk 13 Captain Fire Ennepetal
7 Laura Versteeg Casanova 447 Coolman Kevelaer
8 311 Iris Michels Danique Corland Liessel
9 234 Manuel Fernandez Saro Jarlin de Torres Jarnac Hegelsom
10 Jaqueline Seewald Arno Concorde Sprockhövel
11 Raphaela Gosmann Cara Lou 3 Classe Bottrop
12 Hana Travner Canterino Carolus Helmond
13 Dirk Jerke Balous Bellevue Balous Bellini Gelsenkirchen
14 Or Zwiebel Esprit Carthino Z Liessel
15 Chen Rich Gemler Diarado Liessel
16 Luca Ruxandariu La Quintera La Calido Niederkrüchten
17 230 Deborah Jackson Puma - Hegelsom
18 Sander Sauve Darling blue Mr blue Lierop
19 186 Boy Peels Ceazor Z Concord X Waalre
20 Charlie Ann Wolf Städtebahn´s Cornwell Cornet Obolenski Niedernberg
21 Charlotte Van Duppen Festina heartbreaker Gierle
22 Kim Jacobs Cwaprice Z Celestinus Klein zundert
23 Charlie Ann Wolf Städtebahn´s Cornwell Cornet Obolenski Niedernberg HC
24 Dorien Leynen Eldorado IH Diarado Overpelt
25 Vilma Heiskanen Carzou Du Ry DB Cartogran Eindhoven
26
27 329 martin sterzenbach General - Dorsten
28 Thom van Dijck Archer Ginus Sint oedenrode
29 238 Rodrigo Almeida Hassan of Picobello Kalaska de semilly Maasbree
30 Carina Baudach Nijinski Numero Uno Witten
31 Nina Rye Vanilla Sky nn Weert
32 4 Patricia Stegmann Nike Jordan S Numero Uno Niedernberg
33 Dirk Jerke Cerentina 2 Coronas Gelsenkirchen
34 Chen Rich Koska Spartacus Liessel
35 Jaqueline Seewald Quantensprung Quo Vados Sprockhövel
36 Vilma Catani Davange K Massimo Nuenen
37 Hubertus Kläsener Quintana Quidams Rubin Marl
38 Deborah Jackson H.Quainton Xtra Factor Namelus R Hegelsom
39 Britt van Erp H.Emeralda Emerald Boekel
40 Carlos Lange Casiopeia Centauer Z Hegelsom
41 Luca Ruxandariu Oklahoma Holstenhoeve Z Ogano Sitte Niederkrüchten
42 Fleur van Lier Gusto van de Elzenhorst Diarado Sevenum
43 Andrea Marchese E-Up Eldorado van de Zeshoek Büttelborn
44 217 Manuel Fernandez Saro Eliot DWS Winning Mood Hegelsom
45 Rob Heyligers Go-Go A'lee Spring power Asten
46 Sander Sauve Goldika Numero uno Lierop
47 Charlotte Van Duppen nushuaia z numero uno Gierle
48 Matthias Hens Jinte Clinton Nijlen
49 Ciaran Dreeling Black Out - Heeze
50 Pauline Meurmans Ferka des Hazalles Adorado Engis
51 239 Iago Fratti Kontador vh molendreef - Maasbree
52
53 Nina Rye Elite Londontimes Weert
54 Heiko Rabenstein Waymea 2 Diarado Markt Nordheim
55 Dirk Jerke Challenge Accepted - Gelsenkirchen
56 330 martin sterzenbach zorro zirocco blue Dorsten
57 Marie-Luise Honig Favourite Feeling For Contest Goch
58 Tanja Torgilsman-van Bakel Giaantje Toulon Swolgen
59 Teun de Bodt Figaro Lord Z Raamsdonksveer
60 Tom Monaghan Cooley Elusive Guidam England
61 Salvador Ferreira Coca Cola Z Coltaire Z Evertsoord
62 Rob Heyligers Hoeheetdie Quasimodo Asten
63 Luca Ruxandariu Acantus la Manga Alvarino Niederkrüchten
64 Loewie Joppen Idagio van het nerenhof Diktator van de boslandhoeve Maasbree
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98 357 Chen Rich Koska Spartacus Liessel
99 359 Teun de Bodt Figaro Lord Z Raamsdonksveer HC