Rubriek 15:Klasse ZZ(1m40)


<< Back to competition

De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 14 december 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Matheus Corrêa Gimolka Arezzo Vdl Peer
2 Claudia Verburgt Abbervail Diamant Diamant De Semilly Hoogeloon
3 Katja Stegemann La Luna S 3 Loccorotondo Schermbeck
4 Thomas Senne Dior Chavanais Indoctro Schimmert
5 Tanja Torgilsman-van Bakel Splendid Spender S Swolgen
6 Stella Rohlcke Ive got the key Womanizer Someren
7 Rodrigo Almeida Isolde vd Heffinck Contact vd Heffinck Maasbree
8 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca Vdl Asten
9 arthur da silva brandy sugar nabab de reve Langrickenbach
10 Marc Baudach Quantico Quintender Witten
11 Nicolas Toro Easy boy Nn Xxxx
12 Boy Peels Ferari Zeldenrust NN Waalre
13 Daniel augusto Da Rios American Baedeker meterik
14 Teddy van de Rijt Allerdings NN Nuenen
15 Raf Kooremans Juloo Castanoo NN Turnhout
16 Mel Thijssen Fhilavska Nabab de Reve Sevenum
17 Renee de Weert Grand Blanc Tangelo van de Zuuthoeve Sevenum
18 Meike Dieckmann Leviathan Lordanos Kirchhellen
19 Hana Travner Uricane Quincy Koningslust
20 Vincent Dings Anastasia HDH Oklund Heeze
21 Miranda Harrington Chiva Z Chippendale Z Ospel
22 Tom Schellekens El Gore Go Namelus ESBEEK
23 Monique van den Broek Quintera Quintero Sevenum
24 Karianne Samal What a Chin K Z What a Kashmir Paradis
25 Joep van der Kampen Cocoliche C-Biscuit of Greenhill Sevenum
26 Nikita Mansour Li-Lu Lancer 3 Asten
27 Charlie Ann Wolf Städtebahn´s Cornwell Cornet Obolenski Niedernberg
28 Malin Parmler Freedom Astrello Mierlo
29 Luca Ruxandariu Oklahoma Holstenhoeve Z Ogano Sitte Niederkrüchten
30 Loewie Joppen Diamond Douglas Maasbree
31 Roy Rutten Celebrity Cornado Merselo
32 Manuel Fernandez Saro Pampero - Hegelsom
33 64 Deborah Jackson Airelle Flamingo - Hegelsom
34 Maikel van Mierlo Follow up Andiamo koningslust
35 Marcel Kettnaker Perugia Perigeux Diepholz
36 Michelle Evertse Eduard Cantos Nieuwland
37 Detlef Sonnenberg Questo 7 Quo Vados I Glashütten
38 121 Johan Kachelhoffer Copit Della Caccia Copito Gescher
39 Stella Rohlcke Joker vd Vlasbloemhoeve Wandor vd Mispelaere Someren
40 Joost Martens El-rapide Douglas Sevenum
41 Pieter Keunen Footlose HX Bustique Kessel
42 Lars Kuster cash and go / Meeuwen
43 Lars Kersten Zambuca Zurich egchel
44 Steve Auwers Extreme M Valiant Westerlo
45 Celotto Maria-Magdalena Nabaska Nabab Aywaille
46 Nicolas Toro Elietro Cicero van Paemel Z Xxxx
47
48 Daniel augusto Da Rios Dez’ ooktoff Ciolandro meterik
49 Timothy Hendrix Kimmel SCF Amaretto D'Arco Baarlo
50 75 Miranda Harrington Gravin A Breitling LS Ospel
51 Raf Kooremans La Chica de Muze Kannan Turnhout
52 93 Monique van den Broek Gullit HBC Cantos Sevenum
53 Teddy van de Rijt Vorea Dorcel Diamant de Semilly Nuenen
54 Marielle Friesen Goedhart Quasimodo Vd Molendreef Ommel
55 Lisa Bongers Donbalian Carthino Z wijchen
56 Malin Parmler Kamilo vd Broekkant Numero uno Mierlo
57 Niels Tacken Alexia Z Andiamo Meterik
58 Tim van de Oetelaar Fiola - Kessel
59 Tom Schellekens Casander Lord Z ESBEEK
60 Boy Peels Plus NN Waalre
61 Jorich Spits Gamble S Baltic VDL Turnhout
62 65 Deborah Jackson Cassino Cassini Hegelsom
63 59 Manuel Fernandez Saro Vodka Star Narthago Hegelsom
64 Heiko Rabenstein O.K. VD Ertsenhoeve Ogano Sitte Markt Nordheim
65 Detlef Sonnenberg Carajon Canstakko Glashütten
66 Kelly Jochems Egwel Singapore Achtmaal
67 Jack Ansems Farino Vaillant Sint-Oedenrode
68 Joost Martens Chakova - Sevenum
69 Pieter Keunen Gaspahr Berlin Kessel
70 Beau Schuttelaar Florida Balia NL Bustique Tegelen
71 Nick van den Broek Dubai HBC NN Sevenum
72 Lars Kuster Glamour Betty - Meeuwen
73 147 Daniel augusto Da Rios For passion For pleasure Meterik
74 Kimberley Winsingh Chardonnay Cumano Baexem
75 Teddy van de Rijt Zazou Germus R Nuenen
76 86 Mel Thijssen Galisha 846125GT Sevenum
77 Andrea Marchese Ishtar van de Meulewaele Wandor van de Mispelaere D´10 Büttelborn
78 141 JONAS VERVOORT Comberlain -
79 Marielle Friesen Carte Blanche Cartogran Ommel
80 Lisa Bongers Elixer Zacharov wijchen
81 Sarah Duggan Dublin Cantos Heeze
82 Deborah Jackson Marianita Candelaria NN Hegelsom
83 Gaby Maarse Fashion Ustinov Wellerlooi
84 Dave Maarse Fornarina Z Carthino Z Wellerlooi
85
86 Isabelle van Straaten Call me Mr blue Ruurlo
87 Jurre van Bommel Edmond Vegas Vdl Ruurlo
88 Nando de Miranda Zandora Z Zandor Z Heythuysen
89 Loewie Joppen Dylano Diarado Maasbree
90 Heiko Rabenstein Waymea 2 Diarado Markt Nordheim
91 212 Niels Tacken Cicer - Meterik
92 Jack Ansems Fliere Fluiter Zirocco Blue VDL Sint-Oedenrode
93 Thom van Dijck Don Diablo Vaillant Sint oedenrode
94 Jordi van Oosterhout Gladstone Grison Van Den Bisschop Rotterdam
95 Beau Schuttelaar Fugon Ultimo Tegelen
96 Pieter Keunen Quitero V Z Quintero Kessel
97 138 JONAS VERVOORT Floris Pierrot