Rubriek 12:Klasse L(1m10)


<< Back to competition

De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 14 december 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Lotte Jeurissen Go-Go Z Guidam Maria-Hoop
2
3 Bernd Döller C‘est l‘amour de ma vie Cola Zero Visbek
4 Sanna Olsson Extremdream Baloubet du rouet Vierlingsbeek
5 Luuk van den Kerkhof Ivon R Vittorio Kessel
6 Marlies Hoorn Miss marienshof Indorado Baexem
7 Isabell Wink Chappalou Corrido Glashütten
8 Angelina Schneider Corint Caretino Bad Homburg
9 Anna Van der Veer VDV Hollywood Biscayo Kleve
10 Jan Conijn Be a star de Semilly Quickstar Stevensbeek
11 Jan-Philipp Braß Charon D Cador Dortmund
12 Johanna Sixt Gaia - Baarlo
13 Linda Järn Fedda Perina Cantos Venlo
14 Mayra Gonzalez Kipling VD Bartvelden Vagabond De La Pomme Weert
15 Marc Baudach Candy RB Clarcon Witten
16 Marcel Kettnaker Actionpur PS Action Breaker Diepholz
17 125 Christina Kallmert Icanta Andiamo Oirlo
18 Marcel Schneider Ploti Plot Blue Bad Breisig
19 Lisanne Verdonk chabalito casalito Oudenbosch
20 Sarah Duggan Heldin Bugatti vdl Heeze
21 45 Rob van Bussel heiress tcs Asten
22 Sandra Carboni Grand cru van t bisthof Quidam de revel Eksaarde
23 Laura Lorenzetti King Westleven Z Kasanova de la Pomme Leunen
24 Dave Maarse Inchidee Baltic VDL Wellerlooi
25 Iago Fratti Exceptional Hickstead Maasbree
26 122 Kimberley Winsingh Charlie Chatender Baexem
27 Nicky Von Roesgen Cassidy Z Cassinus Diepholz
28 Martina Bignami Allegra seconda Nbek Meterik
29 Katja Haep Baileys G Recht
30 Justus Ohde Digitalis Ugano Sitte Grafschaft
31 Matthias Hens Dylano vh wingerdhof Diamant de Semilly Nijlen
32 Sierra Michelle Wilson Honneur Vittorio meijel HC
33 Patricia Stegmann Städtebahn´s Candice Queen Canturano Niedernberg
34 23 Hubertus Dieckmann Piere Parsival - Kirchhellen
35 Jennifer Nagel Rolanda 22 Rolando Büttelborn
36 Desiree Fortgens Wiepke Indoctro Lierop
37 Birgit Gärtner Caro Gold Caroly Visbek
38 Marlies Hoorn Noa van Douglas - Baexem
39 Lotte Jeurissen Viento Special D Maria-Hoop
40 Bernd Döller Connar Cador Visbek
41 Vincent Dings Ivory HDH Cream on top Heeze
42 Hana Travner Toulouse Toulon Koningslust
43 Andrea Marchese Flash Dancer S For Action Büttelborn
44 Jan Conijn Iverson Triomphe de Muse Stevensbeek
45 Linda Järn Inez Z Iowa Venlo
46 Marcel Schneider Ingo Incolor Bad Breisig
47
48 Marc Baudach Casparino rb Clarimo Witten
49 Sarah Duggan Hustina Ustinov Heeze
50 Berrittella Loris Dahia Iii Tinlot
51 Lisanne Verdonk Cis vd Tojopehoeve Cidane Oudenbosch
52 46 Rob van Bussel indiaan dexter r Asten
53 Sef Geurts Houston Mylord Carthago Velden
54 Moniek Banens Walters Finale Landos Schimmert
55 Sandra Carboni Maurizio Di Cabra Horion Eksaarde
56 Julia Sawadka Colorado Califax Lohne
57 Anne Veldman Famorka Zidane Meerlo
58 Sophie Hinners Dunaghmore Ustinov Baarlo
59 Iago Fratti Ilinn Van Gogh Maasbree
60 Nikita Mansour Caliber - Asten
61 Mirjan Horyon Irish Wiskey Andiamo Meijel
62 Roy Rutten gussini parisol Cassini Merselo
63 Anne Fritsen IAN Zambesie Aarle-Rixtel
64 Matthias Hens Origi I'm special de muze Nijlen
65 Karianne Samal Airline nvt Paradis
66 126 Jack Ansems Havana Catango HT Sint-oedenrode
67 Jurre van Bommel Comme di cima - Ruurlo
68 Isabelle van Straaten Gesina Indoctro Ruurlo
69 Daniel augusto Da Rios Allegra Nn meterik
70 Celotto Maria-Magdalena Gina Non stop Aywaille
71 Rick Verheijen Chocotoff Tygo Lottum
72 42 Nina Filette Edwina Harley VDL Kessel
73 Bob Janssens Irona van de Viking Z Iron Man vd Padenborre Meerhout
74 Ida Sjogren Heart of London Guilder’s Carembar de muze Asten
75 Oda Charlotte Lyngvar L. Adermie Den Ham Blue Baarlo
76 Luuk van den Kerkhof Eturla TW Epsom Gesmeray Kessel
77 Marcel Schneider Ginger - Bad Breisig
78 Andrea Marchese Willington 5 Wolkenzug Büttelborn
79 47 Johan Kachelhoffer And Action Action Breaker Gescher
80 Nicole Mestrom Audi 2000 Arko lll Swalmen
81
82 Sophie Hinners Cea Calido Baarlo
83 Stella Rohlcke Iscayo Biscayo Someren
84 Rob van Bussel indigo vittorio Asten heusden
85 Luisa Klinger Eine wie Keine 13 Applaus Bottrop
86 Michael Wattiez Quitebraeker d’ocq Z Quite capitol Barvaux-Condroz
87 Sandra Carboni Mazzeltov Di Cabra Cicero Eksaarde
88 Camilo Bermudez Duitama Kannan Weert
89 Mirjan Horyon Icadello Cascadello Meijel
90 Julia Asp Emanuel Escudo 1 Swolgen
91 Renee de Weert Horafina For fashion Sevenum