Rubriek 11:Klasse B(1m00)


<< Back to competition

De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 14 december 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 70.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 25.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 17.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Bernd Döller Lord of London Caramba de Muze Visbek
2 Marc Baudach Candy RB Clarcon Witten
3 Marielle Friesen Bruce x Ommel
4
5 Rob van Bussel Ghost-rider W nn Asten heusden
6 Sanna Olsson Jersina - Vierlingsbeek
7 Carlos Lange Diane de bremoy Kannan Hegelsom
8 132 Sanna Olsson Jersina - Vierlingsbeek HC
9 Jan-Philipp Braß Caeley Cash County Dortmund
10 Birgit Gärtner Bacardi Frozen Balou du Rouet Visbek
11 Marcel Kettnaker Badaedos JK Baloubet Du Rouet Diepholz
12 Tristan Marchal Iliana Cardento Weert
13 Tim van de Oetelaar Johny Boy Don Diablo HX Kessel
14 Laura Scheepers Camille Clarissimo Z Sevenum
15 Hubertus Dieckmann Solero K Stolzenberg Kirchhellen
16 Kimberley Winsingh Boebka vh marienshof balou de rouet Baexem
17 Katja Stegemann Ilia H Zacharov TN Schermbeck
18 Rob Knoops Etano Z Echo van 't Spieveld HORN
19 Lisanne Verdonk Jazeker modesto Oudenbosch
20 Raf Willemse Nacho Nabab de reve Ravels
21 Salvador Ferreira Nintendo Numero Uno Evertsoord
22 Celotto Maria-Magdalena Bécassine Balou Aywaille
23 Bernd Döller Aircraft One Arezzo Visbek
24 Marc Baudach Eddy Blue Eldorado Witten
25 Marielle Friesen Cazino Pride x Ommel
26 Roy Rutten Golddermie Corneille Merselo
27 44 Rob van Bussel glenwood vingino Asten
28 Sanna Olsson Joline Untouchable Vierlingsbeek
29 17 Iago Fratti Clown of picobello Cardento Maasbree
30 Jan Conijn Filliette du Vlist Fernando Stevensbeek
31 Jan-Philipp Braß Pilobes B Pilothago Dortmund
32 Marlies Hoorn Miss marienshof Indorado Baexem
33 Mayra Gonzalez Kipling VD Bartvelden Vagabond De La Pomme Weert
34 Meike Dieckmann S`cada Stakkato Kirchhellen
35 113 Katja Haep Gucci Casall Recht
36 Michael Wattiez Idem du bois de goesmes Delpierro Barvaux-Condroz
37 Jelena Sokolova Odessa - Horst
38 Lisanne Verdonk zaron Z zandor Z Oudenbosch
39 Birgit Gärtner Cargamel Cola Zero Visbek
40 Linda Järn Ice Queen I'm Special De Muze Venlo
41 90 Marcel Kettnaker Marshmellow - Diepholz
42 Tristan Marchal Zandra Z Zandor Z Weert
43 Sierra Michelle Wilson Henri Uriko meijel HC
44 Pieter van Kemenade Iram Zavall Asten-Heusden
45 Marlies van Soest Infinity I’m special de muze Evertsoord
46 Kimberley Winsingh Chanel nn Baexem
47 Peter Peeters Magnificent Mr. Blue Maasbree
48 Isabell Wink Chappalou Corrido Glashütten
49 Angelina Schneider Corint Caretino Bad Homburg
50 Anna Van der Veer VDV Hollywood Biscayo Kleve
51 Luuk van den Kerkhof Ivon R Vittorio Kessel
52 Dennis Evertse Jodokus Harley Bakel
53 Bernd Döller Jorlene Lyjanero Visbek
54 Marc Baudach Casparino rb Clarimo Witten
55 Marielle Friesen Voltairian Electra Marius Claudius Ommel HC
56 Julia Sawadka Capiolani Kalakaua Cormint Lohne
57 Roy Rutten Jim Douglas Merselo
58 43 Rob van Bussel Indy van de peelvenhoeve zirocco blue Asten
59 70 Sanna Olsson Extremdream Baloubet du rouet Vierlingsbeek
60 Jan Conijn Inimini Zirocco Blue Stevensbeek
61 Lisanne Verdonk Jack Dynamo Oudenbosch