11 - Amateurs Klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

SPONSOREN INDOOR DE BERGEN PRIJS

Tabel A met Barrage
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 16 november 2013
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 50.-
2e prijs: € 40.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 20.-
5e prijs: € 15.-
Regl. Volgprijzen: € 12.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 Naomi de Meijer White Lips Bs Contendro II Zundert
3 Arno Zoetekouw Esmée Carthino Z leur
4 Catherine Megens Ayla De Villa D'arto Casco Uden
5 Sharen van Malsen Daprice Canturano veghel
6 Juul Loeffen Identity Nintender Nijmegen
7 hans van bronswijk charisma viceroy t lent
8 Marianne van Vugt Chapeau Acolino zeeland
9 122 Cathelijne van Aar Bevers Carina Phin Phin
10 Elise Talboom Equarov Zacharov Berghem
11 Sara van Zanten Eldrik Van 't Hoog Ed King Hill Ledeacker
12 Nina van Hedel Dulana H Ulano-h berlicum
13 Rick van Uden Codess Untouchable Fairstar Oss
14 Laura van der Cruijsen Avanti Mattehorn Sambeek
15
16 Lieke Potten Donetta T Cantos Ledeacker
17 Megan Derks Trust Lux Oploo
18 Dirkje Manders Cardi Numero Uno Odiliapeel
19 Merel van Veen Veron Niveau Boxmeer
20 Pien van Boxtel Pearl Jb Concorde volkel
21 Annemieke van Rhijn Alana Turbo magic Reek
22 Ashley Waasdorp t Woatsler Diego Vaillant Berghem
23 Marcel Modolo Zanotelli Canto Canturo Sommeren
24 Thomas-willem van Heel Ac's High Tower Prestige Vdl nuland
25 Janneke van Herten Danja Quick Lauro Z Hedel
26 Maud van den Bogaart Dakota Van Gogh oss
27 19 Edmee Verhagen Chanel V Namelus R Langeboom
28 Yvonne van Kemenade dita s Nuenen
29 Floor van Hooft Zamira Bella Manhattan Uden
30 Willeke Kerstens Danger Namelus R Beugen
31 Richard van der Heyden Macho Michelangelo Nistelrode
32 Ruud van der Heijden Obora Polydox Nistelrode
33 Naomi de Meijer Fire Fly BS Venitano BS Zundert
34 Marly Derks Davontra Celano Bergharen
35 Larissa Bijl Dylana Unaniem deurne
36 Beau Van Berkom Luchica Emilion Uden
37 Sterre Vroomans Kelvin Kentucky gemert
38 Didi Dekkers Palm Papillon Rouge Sf heeswijk
39 Janneke Dekkers Elvis Ps Zidane heeswijk
40 140 Romy Diks Eppo Unaniem Vorstenbosch
41 Aranka Theijsmeijer AC's Uske GNOB Odermus nuland
42 Gwen Vogely Catch Me Verdi heerewaarden
43 Evi van der Cruijsen Limerick Z Lordanos Oeffelt
44 Jowy v.d. Oetelaar Hillbilly Douglas Veghel
45 Manon van Rixtel Eveline Corland Oploo
46 Emily Sanders Molenkoning's Maximus Contendro I Sint Agatha
47 Bobbie Maijoor Denver Zagreb zeeland
48 Mark Zegers Divine Tangelo vd Zuuthoeve Reek
49 Lieke Potten Chi-hacha B L'esprit Ledeacker
50 Pien van Boxtel Pascalle Concorde volkel
51 Marcel Modolo Zanotelli Argentina Acodetto Sommeren
52 Janneke van Herten Equita Eldorado van de Zeshoek Hedel
53 265 Thomas-willem van Heel Bell Air Princess Metropole 94-3776 Nuland
54 Els Hofmans Beaubelle Marome Nw Overloon
55 Nina van Hedel Equador H Ulano-h berlicum
56 Jolanda Gustin Cinand Tampa bakel
57 Lieke Vogels ATM Equinox Tangelo vd Zuuthoeve Oirschot
58 Carolien Herbers Azzaro van'hagenhof Mr blue Berghelm
59 Chenna van de Spek Wee-man Vader Onbekend heesch
60 Quirine Verhagen Dior V Tangelo vd Zuuthoeve Langenboom
61 Loes Hofmans Easy Jumper Zambesi Horst
62 Joost van Erp Dynamic Winchester D St. Anthonis
63 Laura Scheepers Dutch Cantos Sevenum
64 Ellen Poels Berlin Z Berlin Z Heide
65 Elian Poels Unicorrado Gran Corrado Sevenum,
66 Rick Verheijen Checkmate V Ginus lottum
67 Johan van Schipstal Dark Lady Namelus R Sint Hubert
68 Dirkje Manders Diederik Trento B Odiliapeel
69 Larissa Bijl Da Vinci Numero Uno deurne
70 Nicole van Dinther Eylain Nabab De Reve Oss
71 Kiki Vissers Normann Burggraaf Venhorst
72 Luc Willemsen Palinde maria hoop
73 Simone Schmits Astrid-Orona S Future Swalmen
74 Pieter van Kemenade Baloucento Baloubet Du Rouet Asten
75 110 Melanie van de Pol Dorlando Up to Date Oss
76 514 Dienthy Bens Valencia Oklund Haps
77 Dennis Peters Winston Royality Haps