Rubriek 5:Klasse M(1m20)


<< Back to competition

De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 13 december 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 martin sterzenbach Ferrari - dorsten
2 Daniel Meech Fifty fifty Ukato Elmpt
3 Fleur van Erp Eyewish Ustinov Boekel
4
5 Gemma Johnsey Plumley Escada Cormint Asten
6 Rebecca Lindberg Hannibal Rascin Aarle-Rixtel
7 Kristine Seierstad G-Star Namulus Sevenum
8 Alma Ranebo Eager Blue Zirocco Blue Bjärred
9 Marlies van Soest Corvette Contender Evertsoord
10 Luca Holthuisen La Fronteira stm Landus Belfeld
11 Katja Ebben Cup Cassini Cassini Boy Junior Weeze
12 Niels Knape Mallito I m Special de muze Swalmen
13 Matthias Hens Magnum Elvis Ter Putte Nijlen
14 Sanne Daandels Ippolito nn Veghel
15 Pauline Meurmans Ferka des Hazalles Adorado Engis
16 Nando de Miranda Haioba Bubalu VDL Heythuysen
17 Jack Ansems High Energy Eldorado vd Zeshoek Sint-Oedenrode
18 Celotto Maria-Magdalena Gagalady Diamant Aywaille
19 Sophia Sawadka Atze Al Cantino Lohne
20 Silje Isdal Eide Hullahoep Heartbreaker Weert
21 Carolina Gebel Farah Numero Uno Weert
22 Tom Martens Charbo Check in Ospel
23 Veronique van Wijlick Fustique Bustique Kessel
24 martin sterzenbach zorro zirocco blue Dorsten
25 Leon Thijssen Granito - Sevenum
26 68 Sanna Olsson Bloom du Plessis Orient Express Vierlingsbeek
27 Bob Janssens Melvis De Rêve Elvis Ter Putte Meerhout
28 Deborah Jackson H.Quainton Xtra Factor Namelus R Hegelsom
29 Manuel Fernandez Saro Eliot DWS Winning Mood Hegelsom
30 Michael Wattiez Apaeling Kashmir Barvaux-Condroz
31 Patricia Stegmann Nike Jordan S Numero Uno Niedernberg
32 Daniel Meech No Nonsens - Elmpt
33 Janou Hendrix Calistro Chello I Kessel
34 Rebekka Gillespie Ecolano Nn Xxxx
35 Charlotte Hus Hope Tamura van ‘t heike Geel
36 Andrea Marchese Contino 55 Contefino Büttelborn
37 Or Zwiebel Esprit Carthino Z Liessel
38 27 Gemma Johnsey Plumley Hangover S.A Tangelo Van De Zuuthoeve Asten
39 Rebecca Lindberg Frodo C Marlon Aarle-Rixtel
40 Niels Tacken Good luck - Meterik
41 Niels Knape Garibaldi Toulon Swalmen
42 Matthias Hens Lacas Cachas Nijlen
43 Joost Martens Kaisa molokaj Nn Sevenum
44 Berrittella Loris Melba Aaaa Tinlot
45 Marcel Kettnaker Chimoya JK Cento Diepholz
46 Jack Ansems Balladium Heartbreaker Sint-Oedenrode
47 Rodrigo Almeida King Kong of Picobello Z Kannan Maasbree
48 Alicia Seethaler Okidoki Dulf van den Bisschop Holzwickede
49 Kelly Jochems Hind V Mylord Carthago Achtmaal
50 Carlos Lange Jerome V/D Mereyt Carthago Hegelsom
51 Kristine Seierstad Minerva - Sevenum
52 Piet Raijmakers Jr. Babybell Z Bufero van het Panishof ASTEN
53
54 Sandra Klaessen Alano neer
55 Andrej Pavlovic Hebron - Postojna
56 Tom Martens Fenomeen Chello III VDL Ospel
57 Steve Auwers Checker Chico's boy Westerlo
58 Sophia Sawadka Coubertin Casero Lohne
59 Vilma Heiskanen Dawn B Verdi Eindhoven
60 Emile Tacken Hancock - Meterik
61 Bob Janssens Mss Mathilde SV De Rêve Nabab de Rêve Meerhout
62 51 Renee de Weert Nena Non-Stop Sevenum
63 78 Mel Thijssen Hasijo - Sevenum
64 79 Leon Thijssen Illinois Ioawa Sevenum
65 Joep van der Kampen Huppeldepup Tyson Sevenum
66 Cathrine Tonna Ekarla Cantorano Roermond
67 96 Nicolas Toro Calva - Xxxx
68 Chen Rich Koska Spartacus Liessel
69 arthur da silva calabria ukato Langrickenbach
70 Heiko Rabenstein Maizy by Stakkato Stakkato Markt Nordheim
71 Andrea Marchese Ghosth Gotthardsen Büttelborn
72 Luca Ruxandariu Call Me Later Cassini Boy Junior Niederkrüchten
73 Sanna Olsson Diamond Blue Diamant de Semilly Vierlingsbeek
74 Niels Tacken Incognito Baltic VDL Meterik
75 Jenni Piippo Goldencoast Diamant Diarado Kuopio
76 Deborah Jackson Puma - Hegelsom
77 Manuel Fernandez Saro Jarlin de Torres Jarnac Hegelsom
78 Ralph Slaats Pres d'ici Quidam de Revel Waalre
79 Laura Scheepers Jamaica Nonstop Sevenum
80 Maaike Schoormans Peps Nn Hapert
81 Ciaran Dreeling Escadeur - Heeze
82 Petra van Dijck G-Star Cidane venray
83 Rebecca Kaarem Esteban Marome Nw Eindhoven
84 Rodrigo Almeida Havel van de wolfsakker - Maasbree
85 Nick van den Broek Nero van de Helle - Sevenum
86 Nicole Mestrom Helaine van de Smockelaer Nabab de Reve Swalmen
87 Andrej Pavlovic Acanwita nn Postojna
88 67 Johan Bergs Happy Boy T Ultimo Vierlingsbeek
89 Tom Martens Gambler Spartacus TN Ospel
90 Mel Thijssen Cabarnet - Sevenum
91 Leon Thijssen Stippel Cartano Sevenum HC
92 Sandra Klaessen gaia c-ingmar neer
93 Vilma Heiskanen One Time Eldorado Eindhoven
94 Joep van der Kampen Gozermie Xxxx Sevenum
95 Piet Raijmakers Jr. G-orchidee Rascin ASTEN
96 Marcel Tummes Antonia Spring Power Monheim
97 Steve Auwers I don't know Coronado Westerlo
98 Thom van Dijck Com. van www.Olland.Biz Caleandro Sint oedenrode
99 71 Niels Tacken Gabber nn Meterik
100 Andrea Marchese Ishtar van de Meulewaele Wandor van de Mispelaere D´10 Büttelborn
101 Heiko Rabenstein Fiene 20 For Europe Markt Nordheim
102 Alicia Seethaler Lady Elaine M Lupicor Holzwickede
103 Evie Maslen Pharrell S Creevagh Ferro Ex Siebe England
104 Vilma Catani circee dela haye norman pre noir nuenen
105 Marieke de Bart Quality Quasimodo Z sHeer Abtskerke
106 Ruud Vermeulen Harvey Baloubet du rouet Swolgen
107 Kristian Houwen Tannan HS Taloubet Z Wanssum