Rubriek 4:Klasse ZZ(1m35)


<< Back to competition

De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 13 december 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Tani Joosten Elegance de Pessel Diarado Zevenaar
2 Tom Monaghan Cooley Elusive Guidam England
3 Joep van der Kampen Cocoliche C-Biscuit of Greenhill Sevenum
4 bart anthonissen abbylithya z andiamo Beerse
5 16 Jack Ansems Darwin DDL - Sint-oedenrode
6 Stella Rohlcke Delina Verdi Someren
7 Daniel augusto Da Rios American Baedeker meterik
8 112 Andrea Calabro Slazio Jarnac Weert
9 Nicole Mestrom Capriglia W Cashas Swalmen
10 Kelly Jochems Egwel Singapore Achtmaal
11 Tom Schellekens El Gore Go Namelus ESBEEK
12 Nick van den Broek Dubai HBC NN Sevenum
13 Nicolas Toro Easy boy Nn Xxxx
14 Pieter Keunen Footlose HX Bustique Kessel
15 Marielle Friesen Carte Blanche Cartogran Ommel
16 Andrea Marchese Ghosth Gotthardsen Büttelborn
17 Malin Parmler Chico nn Mierlo
18 Manuel Fernandez Saro Pampero Chacco Blue Hegelsom
19 64 Deborah Jackson Airelle Flamingo - Hegelsom
20 Lars Kuster G CT ADEMRIE Zambesi Meeuwen
21 martin sterzenbach Mr Grey Berlin Dorsten
22 Monique van den Broek Dantos HBC Cantos Sevenum
23 Rodrigo Almeida Don Cello nn Maasbree
24 Rob van Bussel Glorius tcs numero uno Asten Heusden
25 Hana Travner Uricane Quincy Koningslust
26 Dave Maarse Fornarina Z Carthino Z Wellerlooi
27 Gaby Maarse Fashion Ustinov Wellerlooi
28 Maikel van Mierlo Follow up Andiamo koningslust
29 Jorich Spits Gamble S Baltic VDL Turnhout
30 Lio Lamers Charming Edition Namelus Neerpelt
31 Luca Ruxandariu Oklahoma Holstenhoeve Z Ogano Sitte Niederkrüchten
32 Renee de Weert Grand Blanc Tangelo van de Zuuthoeve Sevenum
33 Mel Thijssen Fhilavska Nabab de Reve Sevenum
34 arthur da silva brandy sugar nabab de reve Langrickenbach
35 Piet Raijmakers Jr. Charlie - ASTEN
36 Raf Kooremans Juloo Castanoo NN Turnhout
37 74 Miranda Harrington Chiva Z Chippendale Z Ospel
38 Teddy van de Rijt Allerdings NN Nuenen
39 Tom Schellekens Casander Lord Z ESBEEK
40 Stella Rohlcke Ive got the key Womanizer Someren
41 Jack Ansems Farino Vaillant Sint-Oedenrode
42 Daniel augusto Da Rios For passion For pleasure meterik
43 Charlie Ann Wolf Städtebahn´s Cornwell Cornet Obolenski Niedernberg
44 Pieter Keunen Gaspahr Berlin Kessel
45
46 Marielle Friesen Goedhart Quasimodo Vd Molendreef Ommel
47 Berrittella Loris Diva Aaa Tinlot
48 77 Joep van der Kampen Donique Douglas Sevenum
49 Andrej Pavlovic Achital del Chirone nn Postojna
50 Celotto Maria-Magdalena Nabaska Nabab Aywaille
51 Malin Parmler Freedom Astrello Mierlo
52 Tanja Torgilsman-van Bakel Splendid Spender S Swolgen
53 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
54 Heiko Rabenstein O.K. VD Ertsenhoeve Ogano Sitte Markt Nordheim
55 Marieke de Bart Champagne Z Chellano Z sHeer Abtskerke
56 Michelle Evertse Eduard Cantos Nieuwland
57 Karianne Samal What a Chin K Z What a Kashmir Paradis
58 Michel Hendrix Don diablo HX Vittorio ------------
59 Nando de Miranda Zandora Z Zandor Z Heythuysen
60 Deborah Jackson Marianita Candelaria NN Hegelsom
61 Steve Auwers Extreme M Valiant Westerlo
62 Thom van Dijck Don Diablo Vaillant Sint oedenrode
63 Gregor Terglav Bohemio Lancer Postojna
64 Rodrigo Almeida Gaga E NN Maasbree
65 Hirotaka Kameda Cioux Moon YH Z Cicero Z Uden
66 Siri Martine Bakken Upwood Goodtimes leunen
67 Andrea Calabro Harmani van’t heike Tamara van’t heike Weert
68 Raf Kooremans La Chica de Muze Kannan Turnhout
69 Monique van den Broek Gullit HBC Cantos Sevenum
70 86 Mel Thijssen Galisha 846125GT Sevenum
71 Jordi van Oosterhout Gladstone Grison Van Den Bisschop Rotterdam
72 Tim van de Oetelaar Fiola - Kessel
73 Sarah Duggan Dublin Cantos Heeze
74 Marc Beckers Dibria nn Roggel
75 Jack Ansems Fliere Fluiter Zirocco Blue VDL Sint-Oedenrode
76 Teddy van de Rijt Vorea Dorcel Diamant de Semilly Nuenen
77 Manuel Fernandez Saro Vodka Star Narthago Hegelsom
78 Niels Tacken Cicer - Meterik
79 Heiko Rabenstein Waymea 2 Diarado Markt Nordheim
80 Malin Parmler Kamilo vd Broekkant Numero uno Mierlo
81 Andrea Marchese Ishtar van de Meulewaele Wandor van de Mispelaere D´10 Büttelborn
82 Loewie Joppen International Popcorn Bustique Maasbree
83 Lars Kuster Glamour Betty - Meeuwen
84 Daniel augusto Da Rios Dez’ ooktoff Ciolandro meterik
85 Stella Rohlcke Joker vd Vlasbloemhoeve Wandor vd Mispelaere Someren
86 37 Piet Raijmakers Jr. Leon Britt Courtier Calvaro Asten
87 Pieter Keunen Quitero V Z Quintero Kessel
88 Monique van den Broek Quintera Quintero Sevenum
89 Tim van de Oetelaar Godyno Bodinus Kessel