Rubriek 3: Klasse Z (1m30)


<< Back to competition

De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 13 december 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 John Steeghs Energy Douglas Meteruk
2 Rob van Bussel Chica du Buisson Z Calvaro Z Asten heusden
3 Sarah Duggan Connah Laytender Heeze
4 Andrea Calabro D.Amelusina R 54 Tolan R Weert
5 Marcel Tummes Antonia Spring Power Monheim
6 Manon Hees Capelotti Calvaro Meterik
7 Jack Ansems Excellent Vingino Sint-Oedenrode
8 Hana Travner Celeste Cardero Koningslust
9 Piet Raijmakers Jr. Ben Vittorio ASTEN
10 Petra van Dijck Gantira Cassini Gold venray
11 Pieter Keunen Geran Quality Time Kessel
12 Alicia Seethaler Lady Elaine M Lupicor Holzwickede
13 Evie Maslen Pharrell S Creevagh Ferro Ex Siebe England
14 Heiko Rabenstein Fiene 20 For Europe Markt Nordheim
15 62 Laura Lorenzetti Quite Zero - Leunen
16 Joost Martens Filippe Berlin Sevenum
17 Nicolas Toro Velvet nn Xxxx
18 Tanja Torgilsman-van Bakel Giaantje Toulon Swolgen
19 Caroline de Laet Lune de Mai President Zeveneken
20 Chen Rich Gemler Diarado Liessel
21 Joep van der Kampen Cranilli Crawford Sevenum
22 Maaike Schoormans Douglas Egypte Douglas Hapert
23 Manuel Fernandez Saro Key to President President Hegelsom
24 Sarah Duggan Deftig Ustinvo Heeze
25 Matthias Hens Jinte Clinton Nijlen
26 Niels Tacken Goodwill Chablis I Z Meterik
27 Sanna Olsson Kahlua ducaet Arko 3 Vierlingsbeek
28 Kelly Jochems Bontendro Contendro Achtmaal
29 63 Deborah Jackson Clair de Lune II - Hegelsom
30 Leon Thijssen Tylientje Z - Sevenum
31 Rob van Bussel Glorius tcs numero uno Asten heusden
32 Vilma Heiskanen Carzou Du Ry DB Cartogran Eindhoven
33 Sandra Klaessen gelvera quality time neer
34 Tim van de Oetelaar El Torro VDP - Kessel
35 Vilma Catani Davange K Massimo nuenen
36 Detlef Sonnenberg Carajon Canstakko Glashütten
37 Andrej Pavlovic Golden Quality nn Postojna
38 Piet Raijmakers Jr. Grand Prix Vigo ASTEN
39 Andrea Calabro Go Go Bustique Weert
40 Hana Travner Canterino Carolus Koningslust
41 Pieter Keunen Gitania Cantos Kessel
42 Nicole Mestrom Anaelle de lojou Apache d'Adriers Swalmen
43 Sarah Duggan Elmo Lareno Heeze
44 Nick van den Broek Bernardo vd helle Darco Sevenum
45 Jorich Spits Ilendo van de ponyhoeve Contact van de Heffinck Turnhout
46 Amber Elst Betje Viente Uno W Achtmaal
47 arthur da silva after eight diarado x cardento Langrickenbach
48 Berrittella Loris Clooney Aaaa Tinlot
49 Jack Ansems Georginio Aristo Z Sint-Oedenrode
50 95 Nicolas Toro Ferdinand Clinton Xxxx
51 Salvador Ferreira Escada Chacco Blue Evertsoord
52 55 Emile Tacken Cas Viento Uno W Meterik
53 Heiko Rabenstein Calcedon Cristallo Markt Nordheim
54 Celotto Maria-Magdalena Angelo Non stop Aywaille
55 Rob van Bussel Guess who Ukato Asten heusden
56 21 Maikel van Mierlo Hummertime London Koningslust
57 Niels Tacken Greatfull - Meterik
58 Daniel augusto Da Rios Doc di villagana Calvaro z meterik
59
60 Maaike Schoormans Gavanta Cantos Hapert
61 Lianne Kuypers Hermantico Comme il Faut Heythuysen
62 John Steeghs Golden lady tn Zambesi Meteruk
63 Lio Lamers Expected Cantos Neerpelt
64 83 Sarah Duggan Get over it Cream on top Heeze
65 Luca Ruxandariu Acantus la Manga Alvarino Niederkrüchten
66 270 Marcel Groen Lennox van t Eigenlo Echo van t spieveld Mierlo
67 Renee de Weert Savita Nn Sevenum
68 85 Mel Thijssen Figaro Azteca VDL Sevenum
69 Ralph Slaats Fabio Calvaro Z Waalre
70 Wil Schellekens Flyer sierappel ESBEEK
71 56 Anne - Marie Poels Dior Up to Date Swolgen
72 37 Piet Raijmakers Jr. Leon Britt Courtier Calvaro Asten
73 Thom van Dijck Archer Ginus Sint oedenrode
74 Ciaran Dreeling Black Out - Heeze
75 Ruby de Kok Gebalia Cantos rosmalen
76 Detlef Sonnenberg Questo 7 Quo Vados I Glashütten
77 Rebecca Kaarem Giberolita C-Ingmar Eindhoven
78 Rodrigo Almeida Lycero St. Hubert Cicero Maasbree
79 Andrea Calabro Slazio Jarnac Weert
80 Michel Hendrix Baileys Indoctro ------------
81 Teddy van de Rijt Charissa Cicero Nuenen
82 Raf Kooremans Cavalor Chai Chai Westering Star Turnhout
83 Miranda Harrington Ghandi Baltic Ospel
84 Kristian Houwen Gingin Balia SMH Chin Chin Wanssum
85 Amber Elst Chanel Canturo Achtmaal
86 arthur da silva negro nonstop Langrickenbach
87 Gaby Maarse Gaia Phin Phin Wellerlooi
88 Nicolas Toro BALOUBELLE Balou du Rouet Xxxx
89 Marielle Friesen Stakkabisa Stakkatol Ommel
90 Berrittella Loris Feeling Aaa Tinlot
91 36 John Steeghs Happy Feed - Meteruk
92 114 Steve Auwers Gominka - Westerlo
93 Marcel Kettnaker Perugia Perigeux Diepholz
94 15 Jack Ansems La Vida Loca Caretino Sint-oedenrode
95 57 Anne - Marie Poels Donna Casalla Casall Swolgen
96 Matheus Corrêa Gimolka Arezzo Vdl Peer
97 Nadine Timmerman Excavator Arezzo VDL Vrouwenpolder
98 Maikel van Mierlo Edelmanfee Kojak koningslust
99 Celotto Maria-Magdalena Disney Toulon Aywaille
100 271 Marcel Groen Gershwin Mr. Blue Mierlo
101 Lianne Kuypers Hinhosa C Vigo D’arsouilles Heythuysen
102 Marine Basquin Texas Fontaine d'O - Veyrins
103 Luca Ruxandariu La Quintera La Calido Niederkrüchten
104 Lio Lamers Zazou Van De Broekkant Numero Uno Neerpelt
105 Bob Janssens amarelis abz Amstrong van de kapel Meerhout
106 84 Mel Thijssen Illinois NN Sevenum
107 52 Renee de Weert Egorite Namelus Sevenum
108 Christina Kallmert Thijssen SR Z Tyson Oirlo
109 Anouk de Ruijter Hupen’s Conquestador Nn Kessel
110 Stefanie Saperstein Chatel van de Wolfsakker Nabab de Reve Asten
111 Michel Hendrix Fair Field Zirocco Blue VDL ------------
112 bart anthonissen abbylithya z andiamo Beerse
113 Marc Beckers Gothique Zacharov Roggel
114 Tom Monaghan Cooley Elusive Guidam England
115 Teddy van de Rijt Lander Z Lord Z Nuenen
116 Tani Joosten Elegance de Pessel Diarado Zevenaar
117 73 Miranda Harrington K2 Did It Diarado Ospel
118 John Steeghs Monty van de Withoeve Enrico van de Withoeve Meteruk