Rubriek 2: Klasse L (1m10)


<< Back to competition

De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 13 december 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Caroline de Laet Best Queen Best Man Zeveneken
2 Simona Eichkorn Valita S - Heeze
3 Rob van Bussel Equana Cordy Z Crown Z Asten heusden
4 Sandra Carboni Grand cru van t bisthof Quidam de revel Eksaarde
5 Ralph Slaats Norton de Landetta Numero uno Waalre
6 Alicia Seethaler Okidoki Dulf van den Bisschop Holzwickede
7 Annemiek Verlijsdonk Billy Cartano Meteruk
8 Heiko Rabenstein Maizy by Stakkato Stakkato Markt Nordheim
9 Linda Järn Fedda Perina Cantos Venlo
10 Eden Farhi El Grande El Bundy Liessel
11 Mirjan Horyon Icadello Cascadello Meijel
12 Eden Farhi El Grande El Bundy Liessel
13 Julia Sawadka Capiolani Kalakaua Cormint Lohne
14 Karianne Samal Airline nvt Paradis
15 Petra van Dijck Iselottie numero uno venray
16 Johanna Sixt Gaia - Baarlo
17 Marion Janssen Elen III Cantos Venray
18 Anne Fritsen Wietske Quasimodo Z Aarle-Rixtel
19 Joep van der Kampen Huppeldepup Tyson Sevenum
20 Julia Asp Emanuel Escudo 1 Swolgen
21 Nicky Von Roesgen Cassidy Z Cassinus Diepholz
22 Celotto Maria-Magdalena Gina Non stop Aywaille
23 Luca Ruxandariu Call Me Later Cassini Boy Junior Niederkrüchten
24 Rick Verheijen Chocotoff Tygo Lottum
25 Nina Filette Edwina Harley VDL Kessel
26 Simona Eichkorn Best Of Du Grand Pre - Heeze
27 Jennifer Nagel Rolanda 22 Rolando Büttelborn
28 martin sterzenbach Chacco Connor dorsten
29 100 Caroline de Laet Cita Z Crown Z Zeveneken
30 Patricia Stegmann Calaschnikow S Check In Niedernberg
31 Rob van Bussel heiress tcs Asten heusden
32 166 Sandra Carboni Maurizio Di Cabra Horion Eksaarde
33 53 Manon Hees Infinity Nbek Meterik
34 91 John Steeghs Cavanta Vingino Meteruk
35 Michael Wattiez Quitebraeker d’ocq Z Quite capitol Barvaux-Condroz
36 Detlef Sonnenberg Chappalou 3 Corrido Glashütten
37 Charlie Ann Wolf Städtebahn´s Catoo Catoo Niedernberg
38 Stella Rohlcke Iscayo Biscayo Someren
39 Mirjan Horyon Irish Wiskey Andiamo Meijel
40 Kelly Jochems Maddox van’t laerhof Malito de reve Weert
41 Julia Sawadka Colorado Califax Lohne
42 Bernd Döller Connar Cador Visbek
43 Angelina Schneider Corint Caretino Bad Homburg
44 Linda Järn Inez Z Iowa Venlo
45 Marion Janssen ilene Charisma Venray
46 Niels Knape I’m Blue Den Ham Blue Swalmen
47 Katja Haep Baileys G Recht
48 Matthias Hens Dylano vh wingerdhof Diamant de Semilly Nijlen
49 Marcel Kettnaker Charly Brown Calido Diepholz
50 Lio Lamers Lovely Vd broekkant Hearthbreaker Neerpelt
51 66 Carlos Lange Houdini Tangelo Hegelsom
52 Berrittella Loris Dahia Iii Tinlot
53 Andrea Calabro Happyanne Carrera vdl Weert
54 Martina Bignami Allegra seconda Nbek Meterik
55
56 Luuk van den Kerkhof Eturla TW Epsom Gesmeray Kessel
57 1 Patricia Stegmann Städtebahn´s Candice Queen Canturano Niedernberg
58 martin sterzenbach Wilma - dorsten
59 Jack Ansems Havana Catango HT Sint-Oedenrode
60 Bob Janssens Irona van de Viking Z Iron Man vd Padenborre Meerhout
61 Caroline de Laet Mirablis I m Special de Muze Zeveneken
62 Rob van Bussel Noriando R NN Asten heusden
63 Sandra Carboni Mazzeltov Di Cabra Cicero Eksaarde
64 Renee de Weert Horafina For fashion Sevenum