7 - Professionals Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

SPONSOREN INDOOR DE BERGEN PRIJS

Twee Fasen Special
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 15 november 2013
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 75.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 528 Stefan Schiemer Molenkonings Blondi Cartano Reek
2 Iris van Strik Domara Indorado de mortel
3 Pieter Coppes Ceavanta-c-2 Cassini II Bergharen
4 Paul Janssen Di Natale L'esprit Well
5 338 Christina Kallmert Celina Upgrade Oirlo
6 257 Kim Rothengatter VDL Groep Bellami Z Quaprice z
7 178 Joep van der Kampen VDL Groep Dumba Z?rich Hoogeloon
8 Jorn Emschove VDL Groep Carneol Z Caritano Z Hoogeloon
9 Niclas Parmler VDL Groep Cinderella Indorado Hoogeloon
10 Robin van de Wetering Horse Victory?s D-day Vaillant de mortel
11 Silke van Schaaik Ascalivia Z Asca Z Lottum
12 Alisa Danilova Clarima Clarimo asten
13 Kevin Jochems Zarifa Con air asten
14 Gaby Maarse Quinotte Quartz Il Adelheid Z Wellerlooi
15 290 Dave Maarse Quinot Z Quartz Il Adelheid Z Wellerlooi
16 465 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
17 308 Andres Osborne JKH Hoelahoep Heartbreaker Helmond
18 Gijs van de Mortel Quintara Du Buisson Z Quartz Il Adelheid Z egchel
19 274 Robbert Ehrens Hisa Indoctro Hoogeloon
20 507 Maxime de Clercq Dutch Design Dollar De La Pierre Someren
21 Pieter Keunen Don Diablo HX Vittorio Kessel
22 385 Tim van de Oetelaar Bailey's Viento Uno W Kessel
23 516 Kristin Nyberg Tittut Tornesch Ysselsteyn
24 86 Mark Martens Benz Contendro Asten
25 112 Thijs Meulemeesters Vanillarose Quintero Boekel
26 Jeroen van Tienen Diego Cartano reusel
27 Paul Janssen Chanson Corland Well
28 432 Manon Hees Don Cello Douglas Stevensweert
29 419 Anne - Marie Poels Claire Clearway Meerlo
30 447 Iris van Strik Calasco Calota Z De Mortel
31 Christina Kallmert Charavola Ahorn Oirlo
32 365 Petronella Andersson Camona Vleut Baarlo
33 Dion van Groesen Vdl Groep Claire Numero Uno Hoogeloon
34 490 Kim Rothengatter VDL Groep Ilze Indoctro Hoogeloon
35 82 Anouk de Ruijter Ekina Lambada vd Berckenbroek Heide
36 494 Aniek Diks Une Star De Bacon Quick Star Vorstenbosch
37 Rodrigo O.S. Morgado Dagma Tangelo vd Zuuthoeve Swolgen
38 454 Rob van Bussel Calvino's Boy Calvino Z Asten-heusden
39 Malin Parmler Quinto H Quasto meerlo
40 442 Robin van de Wetering Donna-donna Indoctro De
41 Pieter Coppes Bavanta Cartano Bergharen
42 206 Martien Amendt Bornels Lord Z Broekhuizenvorst
43 Rob Heyligers Queen Lady Quadrillo asten
44 209 Miranda Harrington Driek Lord Z Ospel
45 Marten Gunnarsson Divace Tangelo Van De Zuuthoeve Leunen
46 399 John Steeghs Topper Z Triple-x Meterik
47 Kevin Jochems Daron Vleut asten
48 Eva Ollula Casamor Centimor Sevenum,
49 255 Freek Vestjens Basha Cartano Sevenum,
50 170 Patrick Lemmen Dufus Casantos Sevenum
51 9 Arnold Boerekamps S.L.I. Quapitol Quidam de Revel Milheeze
52 Dave Maarse Domino Quidam De Revel Sf Wellerlooi
53 Gaby Maarse Curtie L'esprit Wellerlooi
54 Gijs van de Mortel maggy du buisson Z Mr blue egchel
55 466 Niels Tacken Uniek Upsilon Van De Heffinck Meterik
56 372 Asta Torokvei Cara Z Cassini II Baarlo
57 177 Niclas Parmler VDL Groep Spiritivo Indoctro Hoogeloon
58 Maxime de Clercq Deen Phin Phin Someren
59 508 Amanda Landeblad Comtessa Oklund Mierlo
60 Kristian Houwen Dortmund Hs Vigaro Wanssum
61 Robbert Ehrens Duke Sion Lord Z Hoogeloon
62 111 Thijs Meulemeesters Dosja Nintender Boekel
63 374 Lauren Hester Daister Vittorio Baarlo
64 361 Petronella Andersson Davina HX Wittinger VDL Baarlo
65 Kristin Nyberg Armand Larino Ysselsteyn
66 433 Manon Hees Daimond Douglas Stevensweert
67 452 Rob van Bussel Cor De La Crown Z Crown Z Asten-heusden
68 458 Malin Parmler Dow Jones HX Ustinov Meerlo
69 421 Anne - Marie Poels Chelsea Chacco Blue Meerlo
70 Denise de Jongh Carmona Van Gogh Asten
71
72 84 Anouk de Ruijter Darero Ginus Heide
73 225 Rodrigo O.S. Morgado Diva Indoctro Swolgen
74 376 Pieter Keunen Beezie Cardento Kessel
75 382 Tim van de Oetelaar Cittorio Vittorio Kessel
76 Rob Heyligers Darco Vittorio asten
77 24 Monique van den Broek Ungaro De La Pomme Crown Z Sevenum
78 Aniek Diks Davados Quo Vados I Vorstenbosch
79 Sacha Dito JK Horsetrucks Hooligan Heartbreaker helmond
80 Ernest Kwint Den Dekker Tangelo Van De Zuuthoeve zeeland
81 542 Jeroen van Tienen Bovicia Pacific Reusel
82 420 Miranda Esser Gyracantha Indoctro Meerlo
83 392 Marten Gunnarsson Double Pegasus Dutch Capitol 2101324 Leunen
84 210 Miranda Harrington Dustinov Ustinov Ospel
85 Andres Osborne JK Horsetrucks Bolanda nn helmond
86 Rebecca Lindberg Donna Pierrot Aarle-Rixtel
87 Martien Amendt La Jolie Lamentos Broekhuizenvorst
88 217 Aleksandra Cebulak Dutch Cinda Alda Z Dutch Capitol Wanssum
89
90 260 Arnold Boerekamps Aafke V. Indorado Milheeze
91 Demi van Grunsven Querida Quidam's Rubin Handel
92 Stein Persoons Hermes Quadrillo St. Michielsgestel
93 31 Frank van Helmond Doerak Zento Asten
94 400 John Steeghs Armada Riverman Meterik
95 481 Kristian Houwen Daddy Cool Jth Wizzerd Wv Wanssum
96 Patrick Lemmen Dantos Hbc Cantos Sevenum
97 537 Marcel van Driel Cairo Lupicor Heeswijk
98 547 Mark Martens Deileen Numero Uno Asten