3 - Professionals Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

SPONSOREN INDOOR DE BERGEN PRIJS

Twee Fasen Special
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 14 november 2013
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 75.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 381 Tim van de Oetelaar Crumble De Breve Cassini II Kessel
2 492 Loewie Joppen Donna Speciale Cavalier Maasbree
3 200 Jan Albers Be my friend Numero uno Meerlo
4 Isabell Bengtson Baron Coolman Ysselsteyn
5 466 Niels Tacken Uniek Upsilon Van De Heffinck Meterik
6 Rodrigo O.S. Morgado Dagma Tangelo vd Zuuthoeve Swolgen
7 Mitchel Sonneveld Blom`s Doraine Carolus II Sprundel
8 Paul Janssen Di Natale L'esprit Well
9 272 Robbert Ehrens Duke Sion Lord Z Hoogeloon
10 Alisa Danilova Clarima Clarimo asten
11 576 Gaby Maarse Quinotte Quartz Il Adelheid Z Wellerlooi
12 289 Dave Maarse Quinot Z Quartz Il Adelheid Z Wellerlooi
13 Maxime de Clercq Deen Phin Phin Someren
14 Christina Kallmert Charavola Ahorn Oirlo
15 Massimo Antonioli Cordaba Contact vd Heffinck Heide
16 294 Dennis Evertse Chaplin Verdi Baarlo
17 387 Mathijs van Asten Artestiek Air Jordan Ysselsteyn
18 Freek Vestjens Beau Lady Carolus II Sevenum,
19 Alexander Vincentius Bella Bettien Matterhorn Heesch
20 Thijs Meulemeesters Chelsea Triomphe De Muze boekel
21 126 Kevin Jochems Zarifa Con Air Asten
22 57 Roosje Brouwer Corleone P Numero Uno Zeeland
23 Teun Vestjens Babblou Cartano Sevenum,
24 519 Manon Hees Duduza Dulf van den Bisschop Stevensweert
25 458 Malin Parmler Dow Jones HX Ustinov Meerlo
26 493 Loewie Joppen Dolinn Cardento Maasbree
27 Dion van Groesen Vdl Groep Claire Numero Uno Hoogeloon
28 257 Kim Rothengatter VDL Groep Bellami Z Quaprice z
29 177 Niclas Parmler VDL Groep Spiritivo Indoctro Hoogeloon
30 Demi van Grunsven Querida Quidam's Rubin Handel
31 516 Kristin Nyberg Tittut Tornesch Ysselsteyn
32 Anne - Marie Poels Cadell Van Gogh Meerlo
33 Paul Janssen Le Courage Lhb Placido Well
34 Jan Albers Clarissa Numero uno Meerlo
35 Mitchel Sonneveld Blom's Clark Kent Vaillant Sprundel
36 102 Sanna Olsson Babbalou Balou Du Rouet
37 225 Rodrigo O.S. Morgado Diva Indoctro Swolgen
38 392 Marten Gunnarsson Double Pegasus Dutch Capitol 2101324 Leunen
39 260 Arnold Boerekamps Aafke V. Indorado Milheeze
40 Rob van Bussel Dalisca Quasimodo Vd Molendreef Asten-Heusden
41 372 Asta Torokvei Cara Z Cassini II Baarlo
42 361 Petronella Andersson Davina HX Wittinger VDL Baarlo
43 338 Christina Kallmert Celina Upgrade Oirlo
44 Gaby Maarse Curtie L'esprit Wellerlooi
45 Dave Maarse Domino Quidam De Revel Sf Wellerlooi
46 465 Niels Tacken Chenna Z Chablis I Z Meterik
47 273 Robbert Ehrens Hisa Indoctro Hoogeloon
48 379 Tim van de Oetelaar Dadullah Wittinger Kessel
49 84 Anouk de Ruijter Darero Ginus Heide
50 505 Rogier Linssen Idi Utopia Quasimodo Z Kessel
51 Amanda Landeblad Comtessa Oklund Someren
52 Maxime de Clercq Dutch Design Dollar De La Pierre Someren
53 117 Mathijs van Asten Untouched Untouchable Ysselsteyn
54 107 Thijs Derks Coronel Wibi Zeeland
55 Martien Amendt Catherina Z Chellano Z Broekhuizenvorst
56 253 Freek Vestjens Bernadette Undercover Sevenum,
57 376 Pieter Keunen Beezie Cardento Kessel
58 Iris van Strik Domara Indorado de mortel
59 Pieter Coppes Ceavanta-c-2 Cassini II Bergharen
60 Patrick Lemmen Isidoor Van De Helle Canturo Sevenum
61 Robin van de Wetering Hadicha Van De Marsweg Vader Onbekend de mortel
62 203 Koen Leemans Cootje Uncle Sam Middelbeers
63 Thijs Meulemeesters Codermus Odermus R boekel
64 Jorn Emschove VDL Groep Carneol Z Caritano Z Hoogeloon
65 178 Joep van der Kampen VDL Groep Dumba Z?rich
66 Niclas Parmler VDL Groep Cinderella Indorado Hoogeloon
67 Lavinia Verheijen Dynamite Douglas stevensweert
68 Manon Hees Chief Verdi stevensweert
69 308 Andres Osborne JKH Hoelahoep Heartbreaker Helmond
70 Esther Manders Casandra nr uno haaren
71 86 Mark Martens Benz Contendro
72 Dennis Evertse Celine M Z Crusador baarlo
73 Denise de Jongh Carmona Van Gogh Asten
74 Alexander Vincentius Caen Olmetta Heesch
75 Marten Gunnarsson Divace Tangelo Van De Zuuthoeve Leunen
76 360 Petronella Andersson Chapot Adelheid Z Chardonnay Z Baarlo
77 373 Lauren Hester Daister Vittorio Baarlo
78 Pieter Keunen Don Diablo HX Vittorio Kessel
79 206 Martien Amendt Bornels Lord Z
80 406 Roosje Brouwer Walt Disney Coriander Heide
81 Kristin Nyberg Armand Larino Ysselsteyn
82 101 Sanna Olsson Auckland Corland
83 Kevin Jochems Diamond Rascin asten
84 9 Arnold Boerekamps S.L.I. Quapitol Quidam de Revel Milheeze
85 452 Rob van Bussel Cor De La Crown Z Crown Z Asten-heusden
86 419 Anne - Marie Poels Claire Clearway Meerlo
87 Malin Parmler Quinto H Quasto meerlo
88 Booy Reuhl Coco Chanel Verdi overasselt
89 82 Anouk de Ruijter Ekina Lambada vd Berckenbroek Heide
90 506 Rogier Linssen Diva Van Gogh Kessel
91 Pieter Coppes Bavanta Cartano Bergharen
92 442 Robin van de Wetering Donna-donna Indoctro De
93 202 Koen Leemans Dopharma's Bacardi Heartbreaker Middelbeers
94 162 Iris van Strik Calasco Calota Z
95 Patrick Lemmen Dantos Hbc Cantos Sevenum
96 Andres Osborne JK Horsetrucks Goya Mr. Blue helmond
97 Sacha Dito JK Horsetrucks Hooligan Heartbreaker helmond
98 515 Mark Martens Deileen Numero Uno Meijel
99 439 Thom van Dijck april april fool Sint
100 Jan-willem Schaap Woodfield Diva Coco Vaillant herpen
101 474 Jorn Emschove VDL Groep Curt Caspar Hoogeloon
102 489 Joep van der Kampen VDL Groep Dirkowitz Indoctro Hoogeloon
103 Kristian Houwen Dortmund Hs Vigaro Wanssum
104 509 Stefan Schiemer Molenkonings Blondi Cartano Reek
105 135 Joffra Schaap Woodfield Cisertha nn