Rubriek 19: Klasse D/E-Z Snel en Wendbaar


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Let op: Rechtstreeks inschrijven voor deze rubriek is niet mogelijk! Inschrijven kan via de andere rubriek in dezelfde klasse!


Discipline: Springen
Categorie: D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 8.00
Datum: 9 oktober 2011
Tijd: Aansluitend
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Willem John van de Mheen Don Juan N.eingetragen D-Z Hoevelaken
2 Kelly Jochems Copain -- D-Z X
3 Sophie Schoonwater Sky Cestanii Of Orchid D-Z Neeritter
4
5 Laurie Touw Adje Calipso Van De Vondelhoeve D-Z Biddinghuizen
6 Kim Hoogenraat black jack nn D-Z Lijnden
7 Rodinde Rutjens Sita Justice H.r. Asten
8 Iris Looymans Happy Girl -- D-Z Vught
9 Ortwin Kommers Atlanta Oklund D-Z Lepelstraat
10 Lars Kersten excellent nn D-Z B
11 Rosanne Janssen Powergirl Aester El Nino D-Z Lierop
12 alexander winters Borsalino nn D-Z Neerpelt
13 Terry van de Wetering Kyro Kaoma D-Z De Mortel
14 Julie van Janssen Golden Dream KB Condor Ox A 1830 Pref. D-Z Hoofddorp
15 Fleur van Lier E.t. Dornick B D-Z Sevenum
15 Julie Smolenaers Chefke Kantje's Carlando D-Z Helden
16 Teun Vestjens Sulaatik's Classic Wayland Cranberry D-Z Sevenum
17 Anniek Vervoort Tongerveld's Chiko Leuns Veld's Elegant D-Z Kessel
18 Sem van de Pas Kielio Khadiboj Van Klaverborch D-Z Kessel
19 Kimberly Peter Troye Bokkesprong Casjmier D-Z Eindhoven
20 Peggy Looymans Quick Star Pocorde D-Z Vught
21 Sjoerd Kommers Hegoir Emmickhoven's Diego D-Z Lepelstraat
22 Maud Roosendaal Sannah Valley Top Tier -- D-Z X
23 Lonneke Mulder My-boy Kraneveld's Kadans D-Z Sittard
24 Melanie vd Pol Mr Baco xx D-Z Oss
25 Chenna van de Spek Kinka's Girl Kenneth D-Z Heesch
26 Monique Hendriks Ismir Imperial Alkareem D-Z Hapert
27 Sanne Daandels Corvette -- D-Z Veghel
28 Roell Elders Top Gun Top Douglas D-Z X
29 Kim Hoogenraat popi de la maine nn D-Z Lijnden
30 Zoe Timmermans Kyra Oosterveld's Marsaz Ox D-Z Grathem
31 Daphne Leeuwen Winddancer Axceen Camillo D-Z Arum
32 Sophie Schoonwater Addie Azmiraff D-Z Neeritter
33 Teddy van de Rijt Jerry-lee Wandor Van De Mispelaere Xx
34 Christy Dictus Freedom Catano Achtmaal
35 Lars Kersten Punto -- D-Z B
36
37 Micky Morssinkhof Gerco nn D-Z Lichtenvoorde
38 Willem John van de Mheen Little Ben Clinton D-Z Hoevelaken
39 Laura van de Ven Vicky NN E-Z Nn