A - Training springen 1.00m


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Training Springen 1.00m 1 ronde
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 7.50
Datum: 13 november 2013
Tijd: 17:30
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 7 Arnold Boerekamps Edine
2 Hein van Driel Huro's Siebert Upgrade Heeswijk-Dinther
3
4 Andres Osborne JK Horsetrucks Caparinha Z nn helmond
5 307 Sean Vard JKH Don Perignon nn Helmond
6 Miranda Esser Chiplity nn Meerlo
7 238 Paul Janssen Enja nn Well
8 194 wayne sherry Catum nn
9 174 Niclas Parmler VDL Groep Charisma Z Calato
10 Joep van der Kampen VDL Groep Ester Quidam de Revel Hoogeloon
11 83 Rogier Linssen Zanzibar Z nn
12 Marwin van den Nieuwenhuijzen Casual Z Cicero Z Berlicum
13 Jeanice van de Spek dievanjelly sanroboy jr heesch HC
14 221 Kristian Houwen Choco White Chocoprince Wanssum
15 235 Mitchel Sonneveld Blom's Equador Zirroco Blue
16 Emma Johansson Durgita Vittorio Blerick
17 Loewie Joppen Jikkefik Nabab de Reve Maasbree
18
19 Robin van de Wetering Chico Clemens Quasimodo Vd Molendreef de mortel
20 Iris van Strik Evita de mortel
21 417 Anne - Marie Poels Balou nn
22 191 Thijs van Tilburg El Capone Carolus II
23 167 Aniek Diks Castle Colman
24 47 Geert Meulepas Enorm Warrant
25 30 Jan-willem Schaap Woodfield Paintball Carambole
26 239 Tanja Torgilsman Dodette S Lux Swolgen
27 Jeroen Marcellis Dylano Tangelo Van De Zuuthoeve vredepeel
28 240 Jan-Paul van den Bosch Watch Out Onze Fons St
29 198 Jan Albers Clarissa Numero uno Meerlo
30 linnea sek JK Horsetrucks Celeste Z nn helmond
31
32 305 Andres Osborne JKH It's me nn Helmond
33 440 Sean Vard JK Horsetrucks C.E.O. Z nn Helmond
34 Miranda Esser Casmir Casmir Meerlo
35 242 Paul Janssen Ealba V. Alba 69 Well
36 wayne sherry Sunray Niederkruchten - Elmpt
37 Christina Kallmert Dominant xx Oirlo
38 Bonny Douven Borinke K Hinault Horst aan de Maas
39 Luuk Verberk Dendola Numero uno Oploo
40 Rens Verberk Dargita Indoctro Oploo
41 491 Loewie Joppen Dolinn Cardento Maasbree
42 245 Jeanice van de Spek Air Force One Z Asca Z Heesch
43
44 197 Maikel van Mierlo Dancing Boy Van Gogh Koningslust
45 416 Anne - Marie Poels El Tana nn
46 Niclas Parmler VDL Groep Essa Clarimo Hoogeloon
47 28 Patrick Lemmen Edufus
48 230 Joep van der Kampen VDL Groep Dindy Blue Mr. Blue Hoogeloon
49 281 Rogier Linssen Esme Numero Uno Kessel
50 Marwin van den Nieuwenhuijzen Boulahrouz Unistar Berlicum
51 223 Aleksandra Cebulak Diego Canto Wanssum
52 222 Kristian Houwen Dropshot nn Wanssum
53 236 Mitchel Sonneveld Blom's Eligius Ustinov
54 Emma Johansson Ekimberley Ustinov Blerick
55 157 Robin van de Wetering Eldorado Eldorado vd Zeshoek Erp
56 243 Marcel van Driel Athlete Athletico Heeswijk
57
58 Andres Osborne JK Horsetrucks Conquistadore Z nn helmond
59 Sean Vard JK Horsetrucks Cliffhanger Z nn helmond
60 354 Kitty van Deurzen Al Capone Z Artos Z
61 244 Miranda Esser Berlin nn Meerlo
62 241 Paul Janssen Donald Mermus R Well
63 wayne sherry Belkide nn Niederkruchten - Elmpt