Rubriek 11: Klasse ZZ (1.35m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special
Indien er in deze rubriek minder dan 15 combinaties zijn zal hij in handicap worden verreden met de klasse Z (1.25m). Per combinatie is dan maar 1 start voor de wedstrijd toegestaan.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 15 februari 2019
Tijd: Aansluitend
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Caroline Hölzer Caylie Congress Langenfeld
2 Joost Martens Faline Eldorado Vd zeshoek Sevenum
3 Charlotte Augier de Moussac Jules Verne Flamenco de Semilly Weert
4 Sophie Hinners Galanda Mara TH Lexicon Baarlo
5 Corinna Rupp Quidam's Fire Quidam's Rubin Altforweiler
6 Marcel Tummes Antonia Spring Power Monheim
7 Boy Peels Ceazor Z Concord X Waalre
8 martin sterzenbach For fun - dorsten
9 Rainer Peter Bonjour Baloubet Z Baloubet du Rouet Waltrop
10 Roger Chammas Barona di San Giovanni Canturo Ijhorst
11 Stijn Van opstal Ellias van de vinkhoeve Z Echo van het spieveld Ranst
12 Thibaut Bollen JB Ten Dries Cicero Z Mechelen
13 Miranda Harrington Chiva Z Chippendale Z Ospel
14 Robby Krowoza Bambi Carenzo Roermond
15 98 Rodrigo Almeida Jamal vd heffinck Kalaska de semilly ZZ Maasbree
16 Steffen Hauter Balugata Balou du Rouet Großsteinhausen
17 Emilie Jackson Calotta FS nn Hapert
18 Lisa Maria Titel Comtessa la Silla - Hamm
19 Wilma Heikkinen Elvis PS Zidane Baarlo
20 Henk Frederiks Carel van Donderen Acolino Wapserveen
21 Bram van der Pluijm cosmo Catoki roosendaal
22 Malin Parmler JK Horsetrucks Hopefull Mr. Blue Mierlo
23 James Peeters J’Adore Vagabond de la pomme Broechem
24 Alexander Davis Fenrir Cardento Kelpen
25 Pieter-jan de Visser Arie Z Asca Z woensdrecht
26 Mel Thijssen Galisha 846125GT Sevenum
27 Elke De Block Ike vh Groenedak Kashmir Herentals
28 Hermano Marin Gladwine Zambesi Glanshammar
29 johnny stevens Cibeau nn Bocholt
30 112 Mathijs van Asten Goya NN
31 Nick van der Graaf El Hordorado Z Eldorado vd Zeshoek Rucphen
32 Joost Martens Fortuna Eldorado van de Zeshoek Sevenum
33 Lisa Nooren Hocus Pocus de Muze Vader Onbekend engis
34 Boy Peels Happy boy Numero uno Waalre
35 Sophie Hinners Geronimo HX Ustinov Baarlo
36 Erika Lickhammer Toupie des quesnoy ogrion des champs asten
37 108 Stefanie Saperstein Chatel van de Wolfsakker Nabab de Reve ZZ
38
39 Stephanie Jennen nababette Z Nabab de reve Balen
40 Horst Klaus 7 Heleine Chivuu D Cancara Ober-Ramstadt
41 Lisa Maria Titel Maharani - Hamm
42 martin sterzenbach Mr Grey Berlin dorsten
43 Rainer Peter Con Coeur du Baloubet Con-Tico Waltrop
44 Miranda Harrington Ghandi Baltic Ospel
45 Robby Krowoza Capitano s Cornado Roermond
46 99 Rodrigo Almeida Don Cello nn ZZ Maasbree
47 Steffen Hauter Crocodile's Catoo Catoo Großsteinhausen
48 Wilma Heikkinen Barco M Darco Baarlo
49 Stijn Van opstal Umbryo two storms Z Udarco Ranst
50
51 Giada Bussu Monet - Ijhorst
52
53 Malin Parmler Kamilo vd Broekkant Numero uno Mierlo
54 Oliver Karma Hangstone IT Z Hardrock Tallinn
55 204 Wiljan Laarakkers Cidano Z Cicero van Paemel Z ZZ Ottersum
56 Bram van der Pluijm Fortino TH Padinus roosendaal
57 Laura Lorenzetti Quite Zero - Leunen
58 James Peeters Katharina DW Calvaro Broechem
59 Angela van Daatselaar Quilon Quintero Nijkerkerveen
60 Marina Borchert-Retta Vampire 10 Vigo D Arsouilles Bensheim
61 199 Boy Peels Ceazor Z Concord X Waalre
62 196 Pieter Keunen Eigenwijs V Verdi ZZ Kessel
63 Lisa Nooren Urane de Talma Argentinus engis
64 Mel Thijssen Gladstone Eldorado vd Zeshoek Sevenum
65 Renee de Weert Grand Blanc Tangelo van de Zuuthoeve Sevenum
66 Andrej Pavlovic Achital del Chirone nn Postojna
67 175 Joost Martens Cascarhino Askari ZZ Sevenum
68 Horst Klaus 7 Heleine Donna 805 Phin Phin Ober-Ramstadt
69 Rainer Peter Hello Sam Quasimodo van de Molendreef Waltrop
70 51 Miranda Harrington Gravin A Breitling LS ZZ Ospel
71 Robby Krowoza Cool Cookies Cornado I Roermond
72 100 Rodrigo Almeida Lycero St. Hubert Cicero ZZ Maasbree
73 Steffen Hauter Gimosa Numero Uno Großsteinhausen